O mnie

SCRAPBOOKING – JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Około 6 lat temu razem z moim ukochanym mężem postanowiliśmy podjąć wyzwanie stworzenia czegoś fajnego na bazie swoich umiejętności oraz planów i marzeń – swojej marki. Tak powstała Artemisja – miejsce, w którym tworzyliśmy piękne prace kreatywne oraz zdjęcia tych prac, innych produktów oraz miejsc, ludzi i wydarzeń.

Oczywiście wcześniej, zanim powstała Artemisja, także tworzyłam, choć z perspektywy czasu wiem, że bardziej niż tworzenie była to ciągłą nauka (choć nadal jest i zawsze już będzie). Gdy zaczynałam swoją przygodę ze scrapbookingiem, wiele razy słyszałam, że aby tworzyć fajne rzeczy – jeszcze długa droga przede mną. Żadna z moich tamtejszych prac nie wyglądała tak, jak te, które oglądasz na tej stronie. Pokonałam długą drogę, ucząc się wszystkiego od podstaw, samemu. Kosztowało mnie to wiele miesięcy ciężkiej pracy: tworzenia, tworzenia i tworzenia, szukania wiedzy, obmyślania jak wykonać daną rzecz i testowania – zarówno jeśli chodzi o materiały i kompozycje, jak i miejsca, w których się zaopatrywałam.

Dzisiaj moje prace wyglądają tak i jestem bardzo dumna z tego jaki progres osiągnęłam przez ostatnie kilka lat. Jeśli ja mogłam – Ty także dasz radę =) i ja jestem po to aby Tobie pomóc uwierzyć, że jeśli się czegoś bardzo chce – to można. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wiele jeszcze muszę się nauczyć – mam bardzo duże plany, cele i marzenia.
I tylko 24h na dobę.
Albo…aż tyle =)

“Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć.”

Swój czas wolny spędzam najczęściej na tworzeniu kartek i innych kreatywnych projektów z papieru, które możesz obejrzeć tutaj lub na zajęciach zumby i fitnessu. Jeszcze niedawno sporo biegałam, lecz zumba pochłonęła w całości mój codzienny czas na uprawianie sportu =)

Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci. Między innymi dlatego postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce.

MOJE ROLE ŻYCIOWE

Jak każdy człowiek, którego ciągnie do przeżywania życia bardziej intensywnie niż przewiduje średnia dla kraju, robię w życiu wiele rzeczy. Jestem żoną, mamą, właścicielką marki Artemisja (nie wiem czy to ja mam markę, czy bardziej ona ma mnie :D), a na dodatek zafiksowaną zumboholiczką =) No i jeszcze realizuję swoją pasję, jaką jest tworzenie kreatywnych projektów z papieru. Uczę także kobiety podstaw scrapbookingu oraz tworzenia biznesu w oparciu o swoją pasję.

I właśnie z tego powodu, że ról życiowych mam sporo, postanowiłam pokazać innym, że życie w sposób, jaki Ci odpowiada, jest fajnie.
I tym sposobem zaczęłam tworzyć bloga, którego …zamknęłam mniej więcej po 3 miesiącach. To nie było to. 

Z czasem moja pasja scrapbookingowa zaczęła zamieniać się w dodatkowe źródło dochodu, więc doszedł fanpage na Facebooku, a następnie niniejsza strona (którą tworzę sama). W międzyczasie zaczęłam prowadzić swoją grupę na Facebooku, gdzie uczę podstaw scrapbookingu. Grupa Scrapbooking – jak zacząć na serio ma na celu wsparcie osób początkujących na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każdy kiedyś zaczynał.

Należę do osób, które najchętniej wydłużyłyby dobę do 50h, a i to nie gwarantuje, że wtedy udałoby mi się zrobić wszystko to, co sobie postanowiłam.

Mam kochanego męża i dwóch synów (najmłodszy urodził się w listopadzie 2018 r.).