Prezenty

W tym miejscu możesz pobrać darmowe materiały, jakie udostępniam.

TWORZENIE PROJEKTÓW SCRAPBOOKINGOWYCH

Niedawno na moim blogu mogłaś przeczytać artykuł o fontach –> Font czy czcionka, rodzaje licencji oraz gdzie znaleźć darmowe czcionki do użytku komercyjnego. Jako jego uzupełnienie pragnę oddać w Twoje ręce pdf, w którym znajdziesz listę fontów, które są dostępne dla użytku komercyjnego wraz z linkami do pobrania tych fontów (abyś nie musiała ich szukać w czeluściach internetu).

Listę opracowałam tak, abyś mogła ją wydrukować i powiesić w widocznym miejscu (tam, gdzie tworzysz) – dzięki czemu będziesz miała pod ręką to, jak wygląda każdy z fontów.

Moim bonusem dla Ciebie są pozytywnie nastrajające hasła, których użyłam by pokazać Ci font w użyciu =)
Mam nadzieję, że plik Ci się spodoba!

P.S. Polecam wydrukować plik używając opcji “dopasuj do strony” oraz “drukuj bez krawędzi” – wtedy tekst wypełni pięknie całą stronę =)

Miłego korzystania!

ORGANIZACJA PRACY I SAMODYSCYPLINA

Chcąc stworzyć dobrze prosperujący biznes, trzeba go dokładnie zaplanować. Nie wystarczy chcieć coś zrobić i marzyć o tym, że się uda – trzeba przede wszystkim działać. Nie od dziś też wiadomo, że cele i priorytety, które są zapisane – dużo częściej są też realizowane.

Zachęcam Ciebie do pobrania poniższych planerów, dzięki którym rozplanujesz swoje cele tak, by mieć obraz długoterminowy (cele roczne, kwartalne, miesięczne) oraz krótkoterminowy (plany tygodniowe i dzienne). O planowaniu i organizacji swoich zadań będę jeszcze pisała na blogu – jak tylko opublikuję artykuł, podepnę go tutaj.

Jeśli natomiast masz problemy z konsekwentnym, codziennym działaniem – zachęcam Ciebie do skorzystania z Habit trackera (trackera nawyków), dzięki któremu będziesz mogła codziennie zaznaczać wykonanie danej czynności. Uwierz mi, że habit tracker jest świetnym narzędziem do budowania nawyków – w sieci możesz znaleźć wiele przykłdów osób, którym habit tracker pomógł wyrobić w sobie dany nawyk (może to być codzienne picie wody z cytryną – jak w moim przypadku, albo codzienna dawka aktywności fizycznej, codzienne posty na Facebooku lub cokolwiek, co masz zamiar robić regularnie, ale jakoś do tej pory Ci nie wychodziło).

Chcę tylko zaznaczyć, że pliki są do pobrania tylko do użytku prywatnego.
Nie wyrażam zgody na modyfikowanie grafik, wykorzystywanie ich w celach komercyjnych, sprzedawanie oraz rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody.

Ze scrapbookingowym pozdrowieniem,
E.J.