Cześć! Mam na imię Eunika.

Moją największą pasją jest scrapbooking – tworzę oraz uczę tego, że każdy z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce. Stronę, na której jesteś, stworzyłam sama. Prowadzę także profil na FacebookuInstagramie oraz w miarę regularnie umieszczam swoje prace na Pinterest.

Zarządzam jedną z ciekawszych Facebook’owych grup scrapbookingowych w Polsce: Scrapbooking – jak zacząć na serio. Mam także własną grupę inspiracyjną: Eunika Jedynak inspiruje💙, na którą Cię serdecznie zapraszam.

Prowadzę warsztaty i szkolenia online zarówno z tego, jak tworzyć, a także jak wyceniać, promować i sprzedawać swoje produkty scrapbookingowe. W 2019 roku stworzyłam Klub Scraperek, tj. miejsce, w którym w ustrukturyzowany sposób uczę scrapbookingu. Jest to długofalowa edukacja online z platformą, regularnymi warsztatami i nowymi lekcjami scrapbookingu.

Jestem autorką kursów online:
– 
Biznesowy Kurs Scrapbookingu,
– kurs „
Wycena prac scrapbookingowych”,
– kurs “Facebook & Instagram dla scraperek“,
– kurs “Oswajamy Nagrywanie”.

Kurs BKS realizowany był dotychczas raz na rok. Myślę nad jego stałą sprzedażą, gdyż wiele osób pragnie otworzyć działalność np. z dotacji i potrzebuje wiedzy bardzo szybko – najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2023 roku kurs trafi do stałej sprzedaży.

Jestem producentką tekturek do scrapbookingu, a także arkuszy grafik do wycinania. W moim sklepie zaopatrzysz się także w kleje i taśmy piankowe (3D). Prowadzę warsztaty online – także z kitem tj. z zestawem materiałów do stworzenia danej pracy.


SCRAPBOOKING – JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

W 2014 roku razem z moim jeszcze-mężem postanowiliśmy podjąć wyzwanie stworzenia czegoś fajnego na bazie swoich umiejętności oraz planów i marzeń – swojej marki. Tak powstała Artemisja – miejsce, w którym tworzyliśmy piękne prace kreatywne oraz zdjęcia tych prac, innych produktów oraz miejsc, ludzi i wydarzeń.

Oczywiście wcześniej, zanim powstała Artemisja, także tworzyłam, choć z perspektywy czasu wiem, że bardziej niż tworzenie była to w większości czasu nauka. Gdy zaczynałam swoją przygodę ze scrapbookingiem, wiele razy słyszałam, że aby tworzyć fajne rzeczy – jeszcze długa droga przede mną. Żadna z moich tamtejszych prac nie wyglądała tak, jak te, które oglądasz na tej stronie. Pokonałam długą drogę, ucząc się wszystkiego od podstaw, samemu. Kosztowało mnie to wiele miesięcy ciężkiej pracy: tworzenia, tworzenia i tworzenia, szukania wiedzy, obmyślania jak wykonać daną rzecz i testowania – zarówno jeśli chodzi o materiały i kompozycje, jak i miejsca, w których się zaopatrywałam.

Dzisiaj moje prace wyglądają tak i jestem bardzo dumna z tego jaki progres osiągnęłam przez ostatnie kilka lat. Jeśli ja mogłam – Ty także dasz radę =) i ja jestem po to aby Tobie pomóc uwierzyć, że jeśli się czegoś bardzo chce – to można. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wiele jeszcze muszę się nauczyć – mam bardzo duże plany, cele i marzenia.
I tylko 24h na dobę.
Albo…aż tyle =)“Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć.”

Swój czas wolny spędzam najczęściej na tworzeniu kartek i innych kreatywnych projektów z papieru, które możesz obejrzeć tutaj lub na zajęciach zumby / fitnessu, albo też ćwicząc w domu aerial yogę. Jakiś czas temu sporo biegałam, lecz zumba i aerial yoga pochłonęły w całości mój codzienny czas na uprawianie sportu =)

Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci. Każdego dnia czytam artykuły marketingowe/ słucham podcastów lub szkoleń i realizuję kursy, w których biorę stale udział. Uważam, że trzeba się cały czas uczyć i mam to szczęście, że czynię to z przyjemnością 🙂 Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy.

MOJE ROLE ŻYCIOWEJak każdy człowiek, którego ciągnie do przeżywania życia bardziej intensywnie niż przewiduje średnia dla kraju, robię w życiu wiele rzeczy. Jestem -jeszcze-żoną, mamą, właścicielką marki Artemisja, a na dodatek sporo ćwiczę (mniej więcej 8-9h w tygodniu) oraz realizuję swoją pasję, jaką jest tworzenie kreatywnych projektów z papieru. Uczę także kobiety podstaw scrapbookingu oraz tworzenia biznesu w oparciu o swoją pasję.

I właśnie z tego powodu, że ról życiowych mam sporo, postanowiłam pokazać innym, że życie w sposób, jaki Ci odpowiada, jest fajnie.
I tym sposobem zaczęłam tworzyć bloga. Pomyślałam, że być może będę mogła zainspirować kogoś do tego, aby też zaczął żyć w taki sposób, w jaki chce żyć.

Bloga zamknęłam mniej więcej po 3 miesiącach od rozpoczęcia pisania. To nie było to. Pochłaniał on większość mojego czasu, a skupianie się na stylistyce, gramatyce i szlifowanie tekstów przy moim sporym “flow” w przekazywaniu myśli, nie było dla mnie fajne. Wtedy zrozumiałam, że zdecydowanie wolę mówić niż pisać. I w ten sposób (w duuuużym skrócie) zaczęłam prowadzić regularne live’y, które znane są pod nazwą “zmagania mapkowe”. Spotykamy się w czwartki o 20:30 na fanpage’u Artemisja Eunika Jedynak i tworzymy proste kartki na podstawie mapek (szablonów kompozycji). Uczę i pokazuję od podstaw, dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na różne pytania. Lubię te nasze spotkania 🙂

Z czasem moja pasja scrapbookingowa zaczęła zamieniać się w dodatkowe źródło dochodu. W międzyczasie zaczęłam prowadzić swoją grupę na Facebooku, gdzie uczyłam podstaw scrapbookingu. Grupa Scrapbooking – jak zacząć na serio ma na celu wsparcie osób początkujących na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każdy kiedyś zaczynał. Później założyłam także grupę inspiracyjną Eunika Jedynak inspiruje, gdzie moja społeczność dzieli się pracami wykonanymi na moich warsztatach, według moich wskazówek, przy użyciu moich napisów lub tekturek. Odbywają się także na niej moje dodatkowe, darmowe warsztaty.

Należę do osób, które najchętniej wydłużyłyby dobę do 50h, a i to nie gwarantuje, że wtedy udałoby mi się zrobić wszystko to, co sobie postanowiłam.

ZAPRASZAM DO MOJEGO ŚWIATA!

BIZNESOWY KURS SCRAPBOOKINGU

KLUB SCRAPEREK

TEKTURKI I GRAFIKI

INSTAGRAM

FACEBOOK

YOUTUBEjeszcze-