ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Jeśli kochasz scrapbooking i chcesz rozwijać się w tym kierunku: zarówno w tworzeniu coraz lepszych projektów scrapbookingowych, jak i budowaniu biznesu w oparciu o swoją pasję – SUPER, ŻE TU JESTEŚ!

Artemisyjny newsletter to garść inspiracji, przemyśleń, wiedzy i aktualności, zapowiedzi różnego rodzaju warsztatów i scrapbookingowych atrakcji oraz regularnie wysyłane napisy do pobrania, które możesz wykorzystywać w swoich projektach zarówno prywatnie, jak i komercyjnie. Z napisów możesz korzystać tak długo, jak jesteś na mojej liście.

Często byłam pytana skąd biorę napisy na swoich pracach – a ja je po prostu tworzę. I chętnie przekażę je Tobie, abyś także był(a) w stanie wykorzystać je w swoich pracach. 

Cały czas pracuję nad kolejnymi prezentami dla moich czytelników i słuchaczy, więc dołączając do mojej społeczności masz pewność, że wszelkie materiały otrzymasz tak szybko, jak tylko powstaną.

Dbam także o to, aby nie zasypywać mailami, więc nie piszę zbyt często, za to zawsze odzywam się z czymś wartościowym. Zatem… Zapraszam Cię serdecznie do mojego świata! =)

Ze scrapbookingowym pozdrowieniem,

podpis-eunika-jedynak