Newsletter

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ PREZENT!

Jeśli kochasz scrapbooking i chcesz rozwijać się w tym kierunku: zarówno w tworzeniu coraz lepszych projektów scrapbookingowych, jak i budowaniu biznesu w oparciu o swoją pasję – nie mogłaś lepiej trafić =)

W newsletterze będziesz otrzymywała ode mnie dawki wiedzy, motywacji i inspiracji, dotyczące naszej wspólnej pasji. Ponieważ… TAK, ja też kocham scrapbooking! =)
I staram się pomagać wschodzącym scraperkom, bo wiem, że początki nie są łatwe, a otoczenie często nie motywuje do rozwijania się w tej dziedzinie. Sama kilka lat temu nieco pod prąd zaczynałam podążać swoją drogą, za głosem serca – niekoniecznie rozsądku 😉 Ale wiem, że było warto. I wiem, że ze wsparciem u boku byłoby zwyczajnie prościej i przyjemniej =)

dolacz-tutaj-newsletter

Prezent obejmuje 30 różnych napisów z okazji ślubu (po polsku i po angielsku), urodzin, narodzin, a także uniwersalne napisy gratulacyjne. Często byłam pytana skąd biorę napisy na swoich pracach – a ja je po prostu tworzę. I chętnie przekażę je Tobie, abyś także mogła wykorzystać je w swoich pracach. 

Cały czas pracuję nad kolejnymi prezentami dla moich czytelniczek, więc dołączając do mojej społeczności masz pewność, że wszelkie materiały otrzymasz jako pierwsza. Dbam także o to, aby nie zasypywać mailami, więc nie piszę zbyt często, za to zawsze odzywam się z czymś wartościowym.

Zatem… Zapraszam Ciebie serdecznie do mojego świata! =)

Ze scrapbookingowym pozdrowieniem,
E.J.