Czy chcesz nauczyć się raz na zawsze jak wyceniać swoje prace, aby czuć się dobrze z tym co i po jakiej cenie oferujesz?

Jesteś tutaj prawdopodobnie dlatego, że scrapbooking jest Twoją pasją i chcesz zacząć zarabiać na tym, co kochasz robić.

Ale jednocześnie boisz się, czy sobie poradzisz.
Czy pomyślisz o wszystkim, czy znajdziesz klientów, czy będziesz potrafiła zorganizować pracę tak, aby mieć czas na realizowanie projektów scrapbookingowych, na zrobienie pięknych zdjęć, na promocję, sprzedaż, na szukanie nowych możliwości oraz oczywiście na rodzinę, dzieci, sport i odpoczynek…zarabiając tyle, ile chcesz?

Chcesz wiedzieć jak określać ceny swoich prac, tworzyć piękne produkty, które będą chętnie kupowane?
Chcesz wiedzieć jak sprawić, abyś nigdy więcej nie czuła strachu i obawy przed reakcją klientów na Twoje ceny?

Wyobraź sobie, że klienci z entuzjazmem reagują na to co robisz.
„Piękne rzeczy kosztują.”
Czy chcesz słyszeć takie słowa od swoich klientów? =)

Myślisz może, że się nie da, że nie umiesz, nie potrafisz, a jak przyjdzie pora na powiedzenie ile kosztuje kartka – znów zakomunikujesz cenę niższą, niż ta, która Ciebie satysfakcjonuje.

Bo nie wiesz w sumie ile powinnaś wziąć.

Myślisz może, że jeszcze masz za mały fanpage, by ruszyć z miejsca. Być może nie masz fanpage’a, ani też żadnego innego miejsca w sieci.

Myślisz też, że inni tworzą piękniejsze prace, gdzie Tobie do nich…

Nie jest tak czasami u Ciebie?

Jeśli powyższy opis choć troszeczkę przypomina Ci Twoje doświadczenia – czytaj dalej,
ponieważ kurs, jaki przygotowałam jest właśnie dla osób, które są w podobnym miejscu, co Ty.

Przygotuj się odpowiednio do wyceniania swojej pracy oraz produktów,
które wykonujesz
– postaw na działania, które przyniosą efekty.

POZNAJ KURS
„WYCENA PRAC SCRAPBOOKINGOWYCH”

Jeśli jesteś na początku swojej drogi scrapbookingowej – zapraszam Ciebie na pokład kursu
„Wycena prac scrapbookingowych”w którym przeprowadzę Ciebie przez cały proces nauki skutecznego wyceniania swojej pracy.

Chcę, abyś miała pewność, że jesteś dobrze przygotowana do tego, by oferować produkty na rynek oraz aby zarabiać na tym, co kochasz robić.
Stworzyłam ten kurs na podstawie swoich doświadczeń, wiedzy zdobytej na studiach, wiedzy zdobytej podczas doświadczenia zawodowego, udziału w wielu szkoleniach, warsztatach i kursach, a także dzięki temu, że codziennie podnoszę swoje kwalifikacje właśnie w zakresie tworzenia biznesu scrapbookingowego, tworzenia własnej  marki oraz wyceny pracy.
Pokonałam długą drogę, ucząc się zarządzania od podstaw – począwszy od 12-letniego przygotowania merytorycznego, włączając kilka lat praktyki biznesowej i marketingowej. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami scrapbookingowymi – pozwala mi to być odpowiednią osobą, by móc nauczyć Ciebie najważniejszych aspektów związanych z budowaniem biznesu scrap – a jakby nie patrzeć wycena prac jest najważniejszym elementem tego procesu. Jeśli ja mogłam, Ty także jesteś w stanie. Z moim kursem – o wiele szybciej, niż ja. Moja nauka kosztowała mnie wiele lat ciężkiej pracy: tworzenia, tworzenia i jeszcze raz tworzenia, szukania cały czas aktualnej wiedzy, obmyślania i testowania – zarówno jeśli chodzi o scrapbooking, jak i marketing, wycenę prac, sprzedaż i organizację czasu.

Być może dopiero uczysz się tworzyć projekty scrapbookingowe i je wyceniać, albo tworzysz już piękne prace, ale nadal masz problem z tym na ile wyceniać rękodzieło – w obu przypadkach bez odpowiedniej strategii oraz bez odpowiedniego przygotowania się, nie będziesz miała satysfakcjonujących dochodów. 

Nie jest to kurs, w którym uczę Ciebie suchej teorii, a później masz radzić sobie sama jak poukładać wszystkie elementy, aby jakoś wycenić sobie swoje produkty.

Zamiast tego – krok po kroku przechodzę z Tobą wszystkie etapy wyceny, a kończymy kurs z konkretnym cennikiem Twoich prac.

W maju tego roku prowadziłam BIZNESOWY KURS SCRAPBOOKINGU. 

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ KILKA OPINII O TYM KURSIE ORAZ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

"Taki kurs polecam wszystkim, którzy chociaż troszkę myślą o swoim hobby - jako o pracy (dodatkowej lub też całoetatowej ). Kurs merytorycznie,technicznie i organizacyjnie był na wysokim poziomie. Zawsze wiedziałam,że mogę liczyć na pomoc Euniki. Moduły były bardzo wartościowe, ćwiczenia bardzo mądre. Jeszcze kilka razy będę wracała do kursu, bo jest dla mnie bardzo ważny. Chciałabym może w przyszłości tak właśnie pracować- ęeby moje hobby, pasja przerodziło się w biznes. Dziękuję bardzo Eunika Jedynak,że stanęłaś na mojej drodze 🙂 <3"
"Z całego serca polecam ten kurs wszystkim scraperkom, które zastanawiają się czy tak naprawdę ten rodzaj biznesu ma sens i tym które chcą wreszcie zacząć zarabiać na scrapbookingu na serio! Eunika rozwiewa wszystkie wątpliwości i pokazuje od czego zacząć, jak planować, gdzie się promować i jak budować swoją markę, aby na niej zarabiać."
"Kurs jest świetnym początkiem do zrozumienia co to jest biznes i "z czym się go je" =). Treści przedstawione są w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. Każdy moduł jest bardzo wartościowy, uczy czegoś nowego i jednocześnie pogłębia treści modułów wcześniejszych. Polecam każdej osobie, która myśli o swoim biznesie i jest totalnym laikiem w tej kwestii =). Eunika jest MEGA pomocną osobą, która stale inspiruje, podpowiada, tłumaczy, mobilizuje i motywuje! Podziwiam ją za to co robi i jak robi! Takimi pozytywnymi i inspirującymi osobami jak Eunika chciałabym być w życiu otoczona <3"
"Polecam ten kurs z czystym sumieniem i nie tylko osobom, które chcą założyć działalność czy zajmować się scrapowaniem, ale każdemu kto chce coś zrobić dla siebie. Kurs ten jest ogromnym źródłem wiedzy, inspiracji i motywacji by ruszyć w końcu swoje 4 litery 😉 i zabrać się do działania."
"Kurs ( i zamówienia które podczas jego trwania spływały) dodał mi pewności siebie i wiary że to co robię może się udać. Ponadto zwrócił moją uwagę na rzeczy które nie wiedziałam, że są istotne. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie i obecności w grupie. Każdemu kto chce rozpocząć scrapowy biznes gorąco polecam kurs Euniki z dostępem do grupy kursowej!"
"Bardzo wartościowy kurs, wnosi ogrom przydatnej wiedzy wyłożone w super przystępny sposób. Materiały czyta się jak dobra książkę a ćwiczenia pobudzają chęć działania sama przyjemność. To mój pierwszy kurs scrapbookingowy w życiu i cieszę się że udało mi się trafić na taki profesjonalizm. Eunika Jedynak to ciepła pogodna osoba która chętnie pomaga rozwiać każde wątpliwości i zawsze słusznie doradzić. Pomaga na każdym kroku kursu oraz po jego zakończeniu. Napewno będę śledzić stronkę w celu poszukiwania kolejnego kursu z Eunika Jedynak. Dziękuję i serdecznie polecam."
"Kurs był dużo bardziej inspirujący niż mogłoby się wydawać. Polecam z całego serca. Przede wszystkim ze względu na unikalność połączonych dziedzin (marketing w scrapbookingu), jak i na ciepło i profesjonalizm prowadzącej."
"Kurs zawiera ogromna ilość wiedzy i przeznaczonego czasu. Jest bardzo dopracowany, konkretny i ma mnóstwo informacji. Kontakt był stały, na wszystkie wątpliwości i pytania zawsze była odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona z kursu i naprawdę warto wziąć w nim udział."

Co otrzymujesz w ramach kursu
„Wycena prac scrapbookingowych”?

Dostęp na zawsze do jego zawartości, w której znajdziesz:

–> 5 modułów – każdy z konkretną wiedzą, która pomoże Ci raz na zawsze okiełznać wycenianie.

Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac

W module PIERWSZYM: Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac chcę abyś poznała i potrafiła wskazać jasną różnicę pomiędzy Twoim przychodem, dochodem, zyskiem i wynagrodzeniem. Jest to fundamentalne aby wiedzieć jakie są między tymi pojęciami zależności, a także jak one wpływają na to ile w rzeczywistości zarabiasz. Dowiesz się także jakie są możliwe formy działania a także poznasz zasady wyceny prac, abyś mogła je zacząć stosować już w trakcie trwania kursu.

Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny

W module DRUGIM: Koszty działalności i składowe wyceny będziemy mówić o tym co wlicza się w koszty działania oraz jakie są elementy, które składają się na ostateczny koszt projektu scrapbookingowego. Zarówno kwestie liczenia kosztów, jak i kwestie wyznaczania swojej stawki godzinowej sprawiają najwięcej problemów początkującym scraperkom, dlatego zajmiemy się nimi już na samym poczatku.

Moduł 3 – Koszty około-biznesowe

Moduł TRZECI: Koszty około-biznesowe stoi pod znakiem wszystkich kwestii, o których nie myśli się, podczas działania. Porozmawiamy o Twoich inwestycjach w rozwój, a także o czymś, co nazywa się kosztem alternatywnym, z którego trzeba zdawać sobie sprawę i brać go pod uwagę przy podejmowanych decyzjach.

Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study

Moduł CZWARTY: Obliczenie stawki godzinowej to jeden z ważniejszych modułów, ponieważ dotyczy on ustalania stawki godzinowej. Dowiesz się jak podejść do ustalenia tego ile chcesz zarabiać na 1h Twojej pracy, porozmawiamy o różnej efektywności działań oraz otrzymasz ode mnie kalkulator wyceny, dzięki któremu w praktyce będziesz w stanie ustalić ile chcesz pracować oraz za jakie kwoty.

Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów

Moduł PIĄTY: Tworzenie cennika swoich produktów jest wisienką na torcie z tego względu, że zaplanowałam kurs w taki sposób, abyś zakończyła go z gotowym cennikiem swoich prac. Oczywiście wiem, że będą osoby, które mają ustalony spis projektów, jakie wykonują i są też takie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę ku sprzedaży prac – w obu przypadkach jesteś w stanie stworzyć cennik, który będziesz mogła umieścić na fanpage’u lub też w innym miejscu, w którym się promujesz.

Bonusem w kursie jest także webinar „Wycena swoich prac scrapbookingowych”, który prowadziłam 14.09.2019 r.

–> Ćwiczenia do wykonania (wraz z moimi wskazówkami), dzięki którym łatwiej Ci będzie przejść przez kurs.

W każdym module otrzymasz ćwiczenia do wykonania, które przybliżą ciebie do osiągania twoich celów.

–> Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie na grupie w dniach 30.09-11.10.2019), ale oczywiście dostęp do grupy masz na stałe, a ja nadal po tym czasie tam będę i gdybyś aprawdę utknęła – pomogę.

–> Dostęp do każdej kolejnej edycji kursu – grupa kursowa będzie jedna i na niej będę pracować z kursantami przyszłych edycji tego kursu.

Planuję, aby ten kurs odbywał się cyklicznie – jeszcze nie wiem czy raz do roku, czy może częściej – wiele zależy od tego jak będzie wyglądała pierwsza edycja (pamiętaj, że każda kolejna będzie droższa). Kupując kurs w edycji 1 otrzymasz także dostęp do jego dalszych aktualizacji.

–> Sesje Q & A (pytań i odpowiedzi) na żywo, na której będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące wyceny prac i napotkanych problemów.

W pakiecie ROZSZERZONYM dodatkowo:

–> MOJE OSOBISTE WSPARCIE w postaci audytu Twoich cen oraz konsultacji w zakresie Twoich pytań i wątpliwości, abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku + pomoc jeśli gdzieś utkniesz.

Moje indywidualne wsparcie jest dla osób najbardziej zdecydowanych, które wiedzą, że stworzenie marki scrapbookingowej i budowanie biznesu jest na 100% tym, co chcą w życiu robić. Wspólnie przeanalizujemy Twoje ceny, abyś miała pewność, że są odpowiednie.

Jest to oferta limitowana – mogę przyjąć jedynie 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Sprawdź dokładny rozkład jazdy kursu:

Z tego modułu dowiesz się czym jest oraz czym różni się od siebie przychód, dochód, zysk, oraz wynagrodzenie, poznasz zasady wyceny prac scrapbookingowych oraz będziesz miała okazję do oszacowania swoich przychodów.

Z tego modułu dowiesz się jakie są koszty w zależności od przyjętej formy działalności, jakie są formy działalności oraz co wchodzi w skład wyceny produktów scrapbookingowych. Będziesz miała okazję do działania na konkretnym produkcie, który masz w swojej ofercie (jeśli nie masz jeszcze produktów – nie martw się, przyjmiemy pewne założenia, a Ty po kursie będziesz już wiedziała co i za ile chcesz sprzedawać). Dowiesz się jak liczba wykonywanych prac w miesiącu wpływa na ich ostateczną cenę oraz czy warto robić okresowe promocje.

Dowiesz się co to są koszty około-biznesowe, tj. takie, o których zwykle się nie myśli rozpoczynając biznes, a które należy wziąć pod uwagę, wyceniając swoje prace. Zaplanujesz konkretne działania i ustalisz ile czasu poświęcisz na nie, aby móc wliczyć ten czas oraz koszty do Twojej działalności.

W tym module skupisz się na obliczeniu swojej stawki godzinowej, tj. kwoty, którą chcesz zarabiać za wykonaną pracę. Popracujemy na kalkulatorze wyceny, który otrzymasz ode mnie i będziesz mogła dostosować go pod swoje potrzeby. Pokażę Ci także przykładowo uzupełniony kalkulator, abyś zobaczyła jakie musisz mieć przychody, aby zarabiać tyle, ile sobie zaplanowałaś. Porozmawiamy także o tym jak tempo pracy wpływa na ceny oraz co możesz zrobić z tym, aby Twoja praca była bardziej efektywna.

Kurs zakończymy opracowaniem cennika, który będziesz mogła umieścić na swoim fanpage’u czy też na swojej stronie internetowej. Jeśli nie masz miejsca w sieci – nie przejmuj się – będziesz w stanie dość szybko założyć fanpage na Facebook’u – pomogę Ci =) Dowiesz się jak powinien wyglądać oraz co powinien zawierać dobry cennik prac, a także jak komunikować ceny odbiorcom.

Poruszymy także kwestie wyceny prac dla rodziny i znajomych, amortyzacji sprzętów, komunikowania podnoszenia cen oraz na wszelkie tematy, które są dla Ciebie ważne – oczywiście w kontekście wyceny.

Po przejściu tego kursu zobaczysz, że wycena prac nie jest taka trudna i wszystko można osiągnąć, działając strategicznie oraz korzystająć z posiadanej wiedzy.

Wystarczy przejść wszystkie kroki!

Pamiętaj, że nic samo się nie zrobi – w kursie spora część pracy należy do Ciebie.
Ja pokazuję Ci kroki, narzędzia, daję wiedzę, metody, uczę nowych umiejętności.
Ale po Twojej stronie leży DZIAŁANIE i REALIZOWANIE zadań.
A ja będę Ciebie wspierać przez ten czas, abyś miała pewność, że tego dokonasz =)

Wybierz odpowiedni pakiet kursu

Porównaj pakiety, które znajdziesz poniżej i wybierz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - napisz do mnie maila: kontakt@eunikajedynak.pl

Odbierz maila po zaksięgowaniu wpłaty

W ciągu maksymalnie 24h od zaksięgowania wpłaty na moim koncie, otrzymasz maila potwierdzającego dołączenie na pokład kursu. Od tego momentu będziemy w stałym kontakcie mailowym.

Startujemy 30.09.2019 r.

Kurs rozpoczyna się w dniu 30.09.2019 r. i od tej pory będziesz otrzymywała poszczególne moduły na maila,a dodatkowo będziemy mobilizować się na grupie. Termin konsultacji w opcjirozszerzonej ustalamy indywidualnie, maksymalnie do dnia 20.10.2019 r.

PAKIETY

Wybierz pakiet odpowiedni do swoich potrzeb!

Jestem pewna wartości tego kursu, dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – jeśli przejdziesz kurs, z zaangażowaniem wykonasz wszystkie ćwiczenia i stwierdzisz, że kurs nie nauczył Ciebie niczego nowego – zwrócę Ci pieniądze w terminie 30 dni od daty zakupu.

PAKIET STANDARDOWY

199 zł

Dostęp do kursu na zawsze (kurs otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie w dniach 30.09-11.10.2019)

Sesja Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na której będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twoich cen

MOJE OSOBISTE WSPARCIE –  spotkanie indywidualne ze mną online 1h
abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku
+ pomoc jeśli gdzieś utkniesz

PAKIET ROZSZERZONY

349zł

Dostęp do kursu na zawsze (kurs otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie w dniach 30.09-11.10.2019)

Sesja Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na której będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twoich cen

MOJE OSOBISTE WSPARCIE –  spotkanie indywidualne ze mną online 1h abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku
+ pomoc jeśli gdzieś utknie

Cześć! 🙂

Nazywam się Eunika Jedynak i moją największą pasją jest scrapbooking. Poza tym pracuję zawodowo w marketingu, a także uczę kobiety, że każda z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce.

Stronę, na której jesteś stworzyłam sama. Prowadzę także profil na Facebooku, Instagramie oraz regularnie umieszczam swoje prace na Pinterest.

Zarządzam jedną z ciekawszych Facebook’owych grup scrapbookingowych w Polsce: Scrapbooking – jak zacząć na serio

Prowadzę warsztaty i szkolenia online zarówno z tego, jak tworzyć, a także jak wyceniać, promować i sprzedawać swoje produkty scrapbookingowe.

KILKA MOICH PRAC:
[jeśli chcesz zobaczyć ich więcej, odwiedź mnie na Facebooku =)