CZYM JEST KLUB SCRAPEREK?

KLUB SCRAPEREK jest to pierwsza w Polsce platforma edukacyjna dla osób zainteresowanych scrapbookingiem. Już w dniu dołączenia do klubu otrzymujesz dostęp do materiałów, z których krok po kroku uczysz się scrapbookingu, tworzenia różnorodnych prac, poznajesz osoby z branży i korzystasz z ogromu mobilizacji i wsparcia.

Klub przeznaczony jest dla tych, którzy chcą rozwijać swój warsztat i są na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym jeśli chodzi o umiejętności scrapbookingowe.

Uczymy się tworzyć, ale też pokazywać wykonane prace w jak najlepszym świetle (wykonywanie i obróbka zdjęć, prezentowanie i opisywanie ich w mediach społecznościowych itp.), a także wspólnie mobilizujemy się do tworzenia.

Grafika stworzona dzięki stronie https://wordart.com website 🙂

DOŁĄCZENIE DO IX EDYCJI KLUBU SCRAPEREK

TUTAJ

OPINIE O KLUBIE SCRAPEREK:

Klub Scraperek to fajne miejsce na zasięgnięcie fachowej wiedzy. Są podstawy i mnóstwo warsztatów do wykonania. Co kto lubi, kartki, albumy, LO. Ja nauczyłam się tu odważać, próbować. Nawet założyłam swój fanpage. Eunika to bardzo ciepła osoba zawsze gotowa pomóc. Ja tu zostaję uczyć się dalej ☺️ Jeśli Ktoś chce nabyć fachową wiedzę i pobyć z fajnymi ludźmi, pełnymi pasji to bardzo polecam Klub”

Scrapmenia

“Klub Scraperek… najbardziej inspirujące twórczo miejsce w sieci. Dzięki Eunice, która (nie wiem jakim cudem) ogarnia wszystkie te spotkania na żywo i nie tylko… wyzwania, twórcze mobilizacje i jeszcze jest w stanie dla każdej z uczestniczek Klubu znaleźć chwilę, by odpowiedzieć, odpisać, pchnąć do działania… Nieoceniona baza wiedzy od podstaw scrapowania aż po Brush Lettering. Grupa wsparcia, którą tworzą dziewczyny zawsze gotowe, by podpowiedzieć, pomóc, i wzajemnie się wspierać. Z Klubem, jeśli chcesz, przy odrobinie poświęconego czasu, przy niewielkim nakładzie finansowym możesz odkryć, na jak wiele twórczo Cię stać!!! Wielu rzeczy nie udało mi się zrealizować w V edycji, dlatego VI edycjo… przybywam :-)!!!

Ania P.

Klub Scraperek to przede wszystkim miejsce z bardzo przyjaznymi i twórczo pobudzonymi osóbkami 🙂 Znajdziesz tu na pewno mega wsparcie, ogrom wiedzy, całe morze materiałów do przerobienia. Jest tylko jeden haczyk – musisz chcieć się rozwijać i pracować. Jednak w takim gronie to sama przyjemność i dziewczyny chętnie napędzają do działania oraz próbowania i testowania nowych rzeczy.
Polecam z całego serca. Dlaczego? Począwszy od poniedziałkowych live starterów, które mi dają ogromnego kopa na kolejny tydzień. Po cotygodniowe tworzenie wpisów do mini art journala, jako świetna metoda relaksu i próbowania nowych rzeczy, produktów. Po świetne wyzwania, warsztaty i po prostu cudowne miejsce do rozwoju.

– Weronika Nowak
Fb/ Kartki Wery

“Klub Scraperek jest cudownym miejscem na poznanie czym jest scrapbooking, stawianie swoich pierwszych kroków, oswajanie tematu, ale tez nabieranie odwagi do pokazywania swoich prac, wychodzenie poza swoje ściany. Osoby, które już pierwsze kroki w scrapie mają
za sobą, znajda w klubie również dla siebie wiele cennej wiedzy, informacji i ciekawych warsztatów. Cotygodniowy plan zajęć ustala też pewne ramy działań – to może być baaaardzo pomocne osobom, którym trudno się czasem zmobilizować do twórczych działań. Wyzwania w Klubie – dla mnie moment gdzie starałam się wyjść poza moje utarte schematy. To też takie stawianie sobie poprzeczki wyżej 😅 Społeczność budowana przez Eunikę jest dodatkową, bardzo cenną zaletą klubu.

– Gosia Lis
Fb/ gosialis.art

“Klub Scraperek to super inicjatywa. Ogrom wiedzy nie tylko dla początkujących,
ale też dla osób, które już trochę działają w scrapie. Eunika jest świetną prowadzącą i osobą, która potrafi zmobilizować do działania. Dzięki Klubowi podciągnęłam swój warsztat szczególnie kartkowy, nauczyłam się budowania bardziej przestrzennych prac i odważania się do nowych form i technik. Fajną sprawą są też wywiady z twórcami czy producentami akcesoriów. Pozwalają na spojrzenie na działalność scrapową z szerszej perspektywy. Mnóstwo wiedzy zostało jeszcze do przyswojenia, więc zostaję na kolejną edycję. W jednym miejscu jest zebrany ogrom wiedzy z zakresu scrapbookingu, ale też np. wyceny. Klub i Eunika mobilizują do działania.

– Emilia
IG/ scrap_swiat_mimi

“Nie żałuję ani złotówki wydanej na członkostwo. W moim przypadku inwestycja trafiona w 100%! Mnóstwo informacji na tematy scrapowe i około scrapowe. Kurs na Album skradł moje serce :D. Świetna atmosfera pomiędzy uczestniczkami, co jakiś czas rozwijające wyzwania… To tylko część rzeczy jakie urzekły mnie w Klubie Scraperek! Polecam! Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja we własny rozwój 🙂

– Daria Kubik
Fb | IG/ Twórczy Pokoik

“Jestem już w drugiej edycji Klubu Scraperek (IV I V) i już teraz wiem, że zostanę dłużej. Klub Scraperek to cudowne miejsce stworzone przez ciepłą, sympatyczną i przedsiębiorczą Eunikę Jedynak. Do przerobienia w klubie jest mnóstwo materiałów, ciekawe lekcje, warsztaty, wywiady. Warto tu być, słuchać i uczestniczyć. Polecam Klub Scraperek z całego serca. Każdy znajdzie tu dla siebie mnóstwo przydatnych informacji, materiałów. Jeśli masz problem z przerobieniem czegoś, zmotywowaniem się do pracy to w klubie motywujemy się wzajemnie w Twórczych Mobilizacjach. Do zrealizowania są ciekawe warsztaty, których z każdym rokiem przybywa. I co najważniejsze, Klub Scraperek prowadzi ciepła, konkretna i przewspaniała Eunika. Jeśli masz z czymś problem Eunika wrzuca go na listę do ogarnięcia, bo dla Euniki nie ma rzeczy niemożliwych. Jak tylko pojawiła się możliwość przedłużenia klubu to bez wahania to uczyniłam. Wiem, że to miejsce dla mnie.

– Asia Orecka
 IG/ asia_orecka

NIE MA LEPSZEJ INWESTYCJI NIŻ INWESTYCJA W SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Jeżeli:

 – interesuje Cię rozwój scrapbookingowego warsztatu i chcesz szybko zyskać wiele nowych umiejętności,
– masz trudność w mobilizowaniu się do tworzenia i doceniania tego, co już umiesz,
– miewasz okresy twórczego kryzysu / pragniesz odblokować swoją kreatywność i lekkość tworzenia,
– chcesz nauczyć się pokazywać światu to, co tworzysz,
– chcesz poznać różne techniki wspierające scrapbooking, takie jak malowanie akwarelami, podstawy mixed-media, tworzenie kwiatów, brushlettering, itp.,
– potrzebujesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania w zakresie scrapbookingu i tematów okołoscrapbookingowych w małej, bezpiecznej grupie,

to mam dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu szybko wskoczysz na wyższy poziom Twoich scrapbookingowych zdolności.

CO ZNAJDZIESZ W KLUBIE SCRAPEREK?

Liczba lekcji scrapbookingowych dostępnych od razu w klubie
0

W klubie znajdziesz kurs “PODSTAWY SCRAPBOOKINGU”,
a w nim 24 lekcje:
Bazy, bigowanie i podstawowe narzędzia w scrapbookinu,
Klejenie (kleje i dystansery),
Papiery scrapbookingowe,
Jak dobierać kolory w pracach,
Rodzaje prac scrapbookingowych,
Jak mapki scrapbookingowe mogą Ci pomóc?,
Jak tworzyć prace warstwowe,
Napisy w projektach, fonty i licencje,
Masy plastyczne i wyciski,
Kwiaty papierowe,
Kwiaty z foamiranu,
Tekturki i scrapki,
Przydatne narzędzia,
Maski i podstawowe media,
Stemple i tusze,
Grafiki w pracach,
Tworzenie napisów w MS Word i CorelDRAW,
Kompozycja w pracach,
Fotografowanie prac,
Obróbka fotograficzna prac,
Optymalizacja czasu pracy podczas tworzenia,
Fanpage na Facebooku,
Instagram i InstaStories,
Jak legalnie sprzedawać prace.

Liczba moich warsztatów scrapbookingowych dostępnych od razu w klubie
0

W klubie znajdziesz wszystkie moje warsztaty online:
Kartka miłosna,
Kartka ślubna z shaker boxem,
Kwiatowa kartka dla mamy,
Tropikalna kartka,
Kartka – okiennica,
Ślubny exploding-box,
Kartkowe TRIO (kartka męska, morska i miłosna),
Świąteczna DL-ka,
Inspiracyjny layout ze zdjęciem na bazie HDF,
Morski pop-up box,
Pozytywnik – albumik ze szpatułek,
Kartka z sukienką,
Kalendarz adwentowy,
Miłosna kartka twist pop up,
Layout na blejtramie,
Shadowbox,
Świąteczna kartka z zakładką do książki,
Kartka portfel,
ALBUMIK MORSKI
Kartkowe Trio DLA MĘŻCZYZNY
Choinka z poinsecjami
TAGOWE DUO

W trakcie trwania VIII edycji Klubu Scraperek będą dochodziły moje kolejne warsztaty online. Dostęp do nagrań moich warsztatów masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

 

Wartość warsztatów dostępnych w klubie: ponad 1500,00 zł.

Liczba szkoleń pomocnych w scrapie, dostępnych od razu w klubie
0

W klubie znajdziesz wszystkie moje szkolenia i webinary:
– Jak budować zaangażowanie w mediach społecznościowych,
– Jak stworzyć własną stronę www – pigułka wiedzy,
– Obróbka zdjęć prac scrapbookingowych,
– Ustalanie celów, priorytetów i zadań, by działać efektywniej,
– Tworzenie grafik w Canvie,
– Wycena prac scrapbookingowych,
– Po co Ci fanpage, czyli jak wykorzystywać media społecznościowe,
– Jak robić dobre zdjęcia kartkom,
– Style w scrapbookingu,
– Scrapbookingowy niezbędnik zakupowy,
– Możliwości Instagrama dla rękodzieła,

 Dostęp do nagrań moich szkoleń masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Liczba wywiadów z twórcami / producentami dostępnych od razu w klubie
0

W klubie znajdziesz wywiady z inspirującymi twórcami i właścicielami marek i producentami półproduktów i produktów do scrapbookingu. Poznaj bliżej ludzi, którzy codziennie inspirują Cię w sieci 🙂

Agata Zabłocka [Agateria Craft]Paulina Zięcik-Simlat [oh&ah]Anita Piątek [Tosiakowo]Anna Orzechowska [Ania Tworzy]Anna Iwanowska [anai]Bogusia Kamińska (BogutkaART)
Małgorzata Modzelik (Rzeczy z papieru)
Anna Karpińska (ScrapAndMe)
Ania Szajda (Przez Okienko)
Ewa Constancja
Ula Hejnig-Kaźmierowska (UHK Gallery)
Magda Nowicka
Marta Zaborowska (Craftvena)
Asia Szulik (Weselny Kącik)
Olga Bielska
Karolina Bukowska (Anari)
Karolina Czołba (Woodouts)
Mariusz Gierszewski (ScrapBoys, ScrapHobby)
Zuzanna Gułaj (Scrapcesoria)
Agnieszka Adamiuk (LadyScraper, ZoJu Design)
Kasia Grusza (Scrapkate)
Magdalena Derlukiewicz (Scrapczak)
Joanna Ryba (Co ja narobiłam)

Niebawem będą dochodziły kolejne wywiady.
Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Liczba modułów kursu o wycenie prac, dostępnych od razu w klubie
0

Kurs zawiera następujące moduły:

Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac
Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny
Moduł 3 – Koszty okołobiznesowe
Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study
Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów

Koszt pakietu rozszerzonego, który można było zakupić, gdy kurs był w sprzedaży to 399 zł.
Otrzymujesz go w bonusie, dołączając do klubu. Kurs jest osadzony na platformie.

Masz do niego dostęp tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac

Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac – chcę abyś tu poznała i potrafiła wskazać jasną różnicę pomiędzy Twoim przychodem, dochodem, zyskiem i wynagrodzeniem. Jest to fundamentalne, aby wiedzieć jakie są między tymi pojęciami zależności, a także jak one wpływają na to ile w rzeczywistości zarabiasz. Dowiesz się jakie są możliwe formy działania, a także poznasz zasady wyceny prac, abyś mogła je zacząć stosować już w trakcie trwania kursu.

Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny

Koszty działalności i składowe wyceny – będziemy tu mówić o tym co wlicza się w koszty działania oraz jakie są elementy, które składają się na ostateczny koszt projektu scrapbookingowego. Zarówno kwestie liczenia kosztów, jak i kwestie wyznaczania swojej stawki godzinowej sprawiają najwięcej problemów początkującym scraperkom, dlatego zajmiemy się nimi już na samym początku.

Moduł 3 – Koszty około-biznesowe

Koszty około-biznesowe  – ten moduł stoi pod znakiem wszystkich kwestii, o których nie myśli się, podczas działania. Porozmawiamy o Twoich inwestycjach w rozwój, a także o czymś, co nazywa się kosztem alternatywnym, z którego trzeba zdawać sobie sprawę i brać go pod uwagę przy podejmowanych decyzjach.

Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study

Obliczenie stawki godzinowej to jeden z ważniejszych modułów, ponieważ dotyczy on ustalania stawki godzinowej. Dowiesz się jak podejść do ustalenia tego ile chcesz zarabiać na 1h Twojej pracy, porozmawiamy o różnej efektywności działań oraz otrzymasz ode mnie kalkulator wyceny, dzięki któremu w praktyce będziesz w stanie ustalić ile chcesz pracować oraz za jakie kwoty.

Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów

Tworzenie cennika swoich produktów jest wisienką na torcie z tego względu, że zaplanowałam kurs w taki sposób, abyś zakończyła go z gotowym cennikiem swoich prac. Oczywiście wiem, że będą osoby, które mają ustalony spis projektów, jakie wykonują i są też takie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę ku sprzedaży prac – w obu przypadkach jesteś w stanie stworzyć cennik, który będziesz mogła umieścić na fanpage’u lub też w innym miejscu, w którym się promujesz.

Liczba sesji pytań i odpowiedzi do obejrzenia / odsłuchania, dostępnych od razu w klubie
0

Co miesiąc spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi na żywo. Dołączając, otrzymujesz też dostęp do wszystkich sesji z poprzednich czterech edycji klubu. To kopalnia wiedzy o problemach, z jakimi boryka się nasza branża 🙂

Dostęp do nagrań sesji masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Liczba transmisji z tworzenia miesięcznych LO do obejrzenia / odsłuchania, dostępnych od razu w klubie
0

W klubie znajdziesz wszystkie moje transmisje – od początku istnienia klubu – z tworzenia comiesięcznych layoutów (LO).

W klubie mobilizujemy się, by tworzyć pamiątkowe LO.  Znajdziesz nagrania 36 layoutów.
Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz 2-częściowy, obszerny warsztat “Oswajamy akwarele”, który poprowadziła Ilona Hałazińska – właścicielka szkoły malarstwa i rysunku “Malowana Kuźnia”.

Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz warsztat z BRUSH LETTERINGU nagrany dla klubu przez Wiolettę Guzy + transmisję spotkania online z Wiolettą, podczas której odpowiadała na różne pytania.

Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz 2-częściowy, warsztat z tworzenia kwiatków do prac scrapbookingowych, który poprowadziła Małgorzata Janocha – właścicielka marki “DecoRuru”.

Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz mini kurs “POSTAWY MEDIOWANIA” przygotowany przez Karolinę Bukowską. 

Dostęp do lekcji masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie staram się także, aby sklepy scrapbookingowe i producenci półproduktów i produktów do scrapbookingu przekazali kody rabatowe na zakupy u siebie. Kilka zniżek już jest 🙂

Dołączając do klubu otrzymujesz stałą zniżkę 10% na zakupy w artemisyjnym sklepie www.eunikajedynak.pl/sklep, która obowiązuje na wszystko i łączy się z każdą inną promocją.

W klubie otrzymasz wiele różnego rodzaju planerów i kalendarzy: miesięczne oraz roczny do druku w formacie A0 (w wersji pdf/png).

Będę też umieszczała w jednym miejscu wszystkie pliki i materiały, które udostępniam. Jestem otwarta także na projektowanie pomocnych list – śmiało daj mi znać swoje potrzeby, a ja postaram się im sprostać 🙂
Pobrane pliki są Twoje na zawsze 🙂

WĘDRUJĄCY ART JOURNAL KLUBU SCRAPEREK

Podczas III edycji klubu jedna z członkiń zaproponowała, aby w klubie zorganizować akcję wędrującego art journala. Akcja spodobała się na tyle, że począwszy od III edycji, projekt trwa i każda edycja ma swój własny dziennik sztuki, który krąży od klubowiczki do klubowiczki i zyskuje nowe wpisy.

Wzięcie udziału w akcji nie jest obowiązkowe – wędrujący journal jest dla chętnych (trzeba się zapisać), lecz myślę, że warto 🙂

FILM Z WPISAMI W ART JOURNALU III EDYCJI KLUBU SCRAPEREK OBEJRZYSZ PONIŻEJ:

WYMIANKA MASOWA ATC:

Myślisz sobie może, że to nie dla Ciebie, bo dopiero zaczynasz, bo tak naprawdę mało wiesz i na pewno inni wiedzą więcej, tworzą piękniejsze prace i gdzie Tobie do nich?

Albo zastanawiasz się czy to, co tworzysz nadaje się w ogóle do pokazania światu?

Albo może jesteś nawet w miarę zadowolona ze swoich prac, ale chcesz w najbliższym czasie odważyć się na nowe projekty i nowe umiejętności?

Czy może obawiasz się reakcji otoczenia i obawa przed tym “co powiedzą / pomyślą inni?” paraliżuje Twoje działania?

OPINIE O KLUBIE SCRAPEREK

Nie żałuję ani złotówki wydanej na członkostwo. W moim przypadku inwestycja trafiona w 100%! Mnóstwo informacji na tematy scrapowe  i około scrapowe. Kurs na Album skradł moje serce :D. Świetna atmosfera pomiędzy uczestniczkami, co jakiś czas rozwijające wyzwania… To tylko część rzeczy jakie urzekły mnie w Klubie Scraperek!”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Polecam! Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja we własny rozwój :)”

– Daria Kubik – Twórczy Pokoik

“Klub Scraperek to fajne miejsce na zasięgnięcie fachowej wiedzy. Są podstawy i mnóstwo warsztatów do wykonania. Co kto lubi, kartki, albumy, LO. Ja nauczyłam się tu odważać, próbować. Nawet założyłam swój fanpage.Eunika to bardzo ciepła osoba zawsze gotowa pomóc. Ja tu zostaję uczyć się dalej ☺️

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Jeśli Ktoś chce nabyć fachową wiedzę i pobyć z fajnymi ludźmi, pełnymi pasji to bardzo polecam Klub”

– Scrapmenia

“Jestem już w drugiej edycji Klubu Scraperek (IV I V) i już teraz wiem, że zostanę dłużej. Klub Scraperek to cudowne miejsce stworzone przez ciepłą, sympatyczną i przedsiębiorczą Eunikę Jedynak. Do przerobienia w klubie jest mnóstwo materiałów, ciekawe lekcje, warsztaty, wywiady. Warto tu być, słuchać i uczestniczyć. “

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Polecam Klub Scraperek z całego serca. Każdy znajdzie tu dla siebie mnóstwo przydatnych informacji, materiałów. Jeśli masz problem z przerobieniem czegoś, zmotywowaniem się do pracy to w klubie motywujemy się wzajemnie w Twórczych Mobilizacjach. Do zrealizowania są ciekawe warsztaty, których z każdym rokiem przybywa. I co najważniejsze, Klub Scraperek prowadzi ciepła, konkretna i przewspaniała Eunika. Jeśli masz z czymś problem Eunika wrzuca go na listę do ogarnięcia, bo dla Euniki nie ma rzeczy niemożliwych. Jak tylko pojawiła się możliwość przedłużenia klubu to bez wahania to uczyniłam. Wiem, że to miejsce dla mnie. “

– Asia Orecka 

“Trafiłam na Klub Scraperek trochę przypadkiem, ale bardzo się cieszę, ze tak się stało. Lubię wracać do materiałów z platformy, lubię live’y z Tobą i czuję, że “wsiąkłam” już w środowisko scrapowe, zdobyłam podstawy. Na pewno oswoiłam się z różnymi formami scrapowania, z różnymi technikami. Jeszcze nie wszystko wypróbowałam, ale cieszą mnie te wszystkie możliwości.”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Oczywiście, że poleciłabym Klub Scraperek. Największą siłą Klubu jesteś Ty, Euniko, Twoja wiedza, osobowość, otwartość, przyjacielskość. Klub jest fajnym miejscem na poznanie podstaw scrapbookingu, zawiera bardzo dużo materiałów, sporo teorii, ale najwięcej praktyki. Wszystkie live’y które organizujesz motywują do działania, a przez działanie uczymy się najwięcej. Oczywiście, że zdobywszy podstawy mogłabym już zrezygnować z Klubu, ale prawda jest taka, że bardzo lubię być częścią Twojej społeczności i wciąż czuję, że nie wyczerpałam jeszcze potencjału Klubu dla własnego rozwoju.”

Srebrzysta

“Najlepsza platforma do nauki i poszerzania wiedzy scrapbookingowej. Wszystkie warsztaty super prowadzone i prosto tłumaczone.”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Jak najbardziej polecam. Nigdzie na internecie nie ma lepszych blogów czy platform na których jest tyle informacji i porad w jednym miejscu.”

– Wiktoria

“To będzie już moja 3 edycja klubu scraperek. Trafiłam na Eunikę na You Tube i tylko Ona była wstanie wykrzesać ze mnie mój (jak się okazało później) ukryty talent scrapowy:) Jestem jej bardzo wdzięczna za to, bo moje życie nabrało całkiem innego wymiaru. Scrapbooking stał się hobby, odskocznią, odstresowaniem a nawet czasem drobnym dochodem:) Klub jest niewiarygodnym miejscem w sieci, nie ma takiego drugiego, nie ma innego lepszego miejsca gdzie od A do Z jest się w stanie pojąć o co chodzi w scrapie i jak się do tego zabrać. Nic bym nie zmieniła – jedynie rozszerzyłabym dobę, żeby w końcu móc zrealizować każdy warsztat, obejrzeć każdy wywiad itd. Eunika jest stworzona do przekazywania wiedzy, którą posiada. Jej podejście do tematu, do ludzi, do życia bardzo mi odpowiada i to myślę w 90 % skusiło mnie do dołączenia do klubu i pozostania w nim już na stałe. Klub to też inni uczestnicy, to wymiana poglądów, to nieoceniona pomoc – i to natychmiastowa! Jeśli się zastanawiasz – to już przestań i klikaj KUP TERAZ !!! Ja gorąco polecam!!!”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Klub Scraperek polecam gorąco każdemu początkującemu, zaawansowanemu, niepewnemu siebie, zastanawiającemu się scraperowi a raczej w większości – scraperce. Eunika porusza dogłębnie każdy temat nurtujący osoby, kochające papier i to co można z niego zrobić:) Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, douczyć, poznać super osoby, które tak jak Ty uwielbiają tworzyć coś z papieru – wskakuj do Klubu Scraperek – już tu zostaniesz:)”

Ela Gęsiarz (Fila)

“Klub Scraperek to duża dawka wiedzy, wiele ciekawych i inspirujących wywiadów, lajwów. Bardzo podobały mi się sesje pytań i odpowiedzi, ponieważ można było rozwiać nurtujące nas problemy, a przy okazji dowiedzieć się innych informacji, które mogą nam się w przyszłości przydać. Eunika jest wspaniałą prowadzącą, której bardzo dobrze się słucha, jest świetną motywatorką, dla mnie osobiście dała dużego “kopa” do działania i w końcu przestałam się bać działać. Tak, tak i jeszcze raz tak, warto wziąć udział w Klubie Scraperek.”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Tak, jak najbardziej polecam Klub Scraprek. Dlaczego? A chociażby dlatego, że jest tam zgromadzona ogromna ilość wiedzy nie tylko dla osób początkujących, ale również dla osób, które już działają w scrapie, a cały czas chcą się doskonalić. Klub jest inwestycją w siebie. Ja znalazłam tam ogromną motywację do tego, by działać, tworzyć i przestać się bać działać na większą skalę. Dzięki Klubowi zyskałam większą pewność siebie w swoich działaniach, dzięki czemu uświadomiłam sobie, że rękodzieło jest produktem luksusowym i warto cenić swój czas i swoją pracę. Klub też pozwolił mi poukładać sobie w głowie w którym kierunku chcę dążyć, co chcę tworzyć i w jakim stylu.”

Ewa Kobiec (Kreatywna Alejka)

“Duża motywacja do dzialania, choć nie wszystko śledziłam na bieżąco, bardzo miła atmosfera nie tylko z prowadząca 😊 ale też wśród uczestniczek, fantastyczny pomysł z wędrującym art Journalem . Bardzo kompetentnie i rzeczowo przedstawiona wiedzą ubrana w uprzejmość i wsparcie.”

Czy poleciłabyś Klub Scraperek innym? 

“Polecam, dużo wiedzy przekazanej rzetelnie i profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Fantastyczna grupa osób.”

Katarzyna Lewandowska WASKADOwa Pasja

Jeśli coś, co napisałam wyżej pasuje do Twojej sytuacji
– bardzo mi miło i cieszę się, że będę mogła Ci pomóc.
Jest spora szansa, że Klub Scraperek jest właśnie dla Ciebie.

Zakładając grupę “Scrapbooking – jak zacząć na serio” miałam jedną główną myśl przewodnią: STWORZENIE MIEJSCA Z PRZYJAZNĄ ATMOSFERĄ, gdzie będziemy sobie pomagać w byciu coraz lepszymi scraperkami. Tak jest nadal, ale ponad 6000 osób w grupie powoduje, że wiele wartościowych treści ginie w dziesiątkach czy setkach zapytań. W tak dużej społeczności nie jestem w stanie zapewnić mojego wsparcia i pomocy każdej osobie. Od jakiegoś czasu myślałam o czymś bardziej kameralnym – o miejscu, w którym będę mogła pracować z mniejszą liczbą osób, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby. I tak narodził się – najpierw w myślach, a następnie w działaniu – KLUB SCRAPEREK.

W Klubie uczymy się wspólnie sztuki scrapbookingu. 
Aktualnie możesz dołączyć do VIII już edycji klubu.

Klub ma być także miejscem doskonalenia się w nieco szerszym spektrum, niż tylko scrapbooking – będzie w nim miejsce na naukę planowania i organizowania swojego czasu, ustalania priorytetów, dbania o dobre nawyki oraz dążenie do tego, by każdego dnia stawać się trochę lepszą osobą. Nic nie dzieje się w oderwaniu od życia codziennego – pracy, dzieci, studiów, czy też innych obowiązków, dlatego chcę wspierać klubowiczki także w godzeniu różnych ról. Na tyle, na ile potrafię. Oczywiście będzie to możliwość dla tych osób, które zdecydują, że chcą i że to jest dla nich ważne.
W Klubie nic nie trzeba, a bardzo wiele można 🙂

UCZESTNICZKI KURSU “WYCENA PRAC SCRAPBOOKNGOWYCH”

"Chcę bardzo podziękować za kurs "Wycena prac scrapbookingowych". W zebranej dawce wiedzy znalazłam maksimum informacji, bez których nie mogłabym rozwijać swojego biznesu. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w tym kursie. Prowadząca posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która świetnie przekazuje kursantom. Jak najbardziej polecam i na pewno będę brać udział w następnych kursach."
"Kurs o wycenie prac polecam, każdemu kto myśli o tym, by swoje hobby przekształcić w coś co przyniesie materialny zysk. Szkolenie, które prowadzi Eunika jest bardzo dobrze podzielone na poszczególne tematy, które powoli zbliżają nas do efektu końcowego jakim jest stworzenie cennika swoich prac. Kurs otwiera umysł i sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę na elementy naszej pracy, o której wcześniej byśmy nawet nie pomyśleli. Dodatkowo Eunika i grupa do której należymy podczas kursu jest bardzo dużym wsparciem. Także jeśli ktoś zastanawia się czy wziąć udział w kursie mówię od razu nie wahaj się, na pewno nie będziesz żałować, a dodatkowo zdobędziesz nowe doświadczenie. Bo jak mówią człowiek uczy się przez całe życie. Polecam z całego serca za całokształt. Za dostępność. Kurs jest tak zaplanowany, że nawet najbardziej zapracowana osoba da radę go zrealizować."
"Wspaniały kurs i prowadząca , wszystko wyjaśnione w jasny i czytelny sposób , dużo pozytywnej energii i motywacji :). Bardzo polecam , szczególnie dla tych którzy maja problem z wyceną swojej pracy, pamietając o tym że rękodzieło to luksus."

OPINIE Z WARSZTATÓW ONLINE

"Kolejny mój warsztat z Eunika Jedynak był oczywiście super. Nie mogłam zrobić go w ten dzień, jednak zrobiłam go w moim wolnym czasie. Nagranie było dostępne zaraz po warsztacie on-line. Wszystko było ok..Dźwięk, obraz wszystko super. Nauczyłam się kolejnych świetnych rzeczy- warstwowej kartki. Bardzo polecam warsztaty u Euniki. Zapisujcie się jak tylko zobaczycie kolejny :)"
"To był już czwarty mój warsztat u Euniki i jak zawsze mega udany. Prowadząca super przygotowana, do tego szkolenie merytoryczne na najwyższym poziomie 😍 No i świetna atmosfera - łącznie to wszystko sprawia, że będąc na jednym warsztacie u Euniki już myśli się kiedy będzie następny ❤️ Polecam warsztaty u Euniki każdej skraperce - zarówno poczatkujacej jak i zaawansowanej. Na każdym warsztacie jest mnóstwo wiedzy, ćwiczeń i super atmosfera ❤️"
"Jak zwykle wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnione,dużo wiedzy o scrabbookingu,prowadząca przesympatyczna,warsztat prowadzony w sympatycznej atmosferze. POlecam każdemu,kto chciałby poznawać nowe techniki,również tym,którzy chcieliby zacząć przygodę z kartkami."
Sylwia Sarnowska-Szałucho
"Warsztaty u Euniki są super. Ja jestem mega zadowolona z wszystkich warsztatów, z których korzystałam. Ogrom wiedzy i motywacji. Polecam z całego serca 😍"
Aneta

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KLUBU SCRAPEREK – NA START?

DOSTĘP DO MOICH DOTYCHCZASOWYCH WARSZTATÓW ONLINE [TRANSMISJE]:

 1. KARTKA MIŁOSNA + jak wyceniać swoje prace [transmisja] o wartości 60,00 zł
 2. KARTKA ŚLUBNA Z SHAKER BOXEM + gdzie i jak się promować [transmisja] o wartości 60,00 zł
 3. KWIATOWA kartka dla mamy + jak sprawdzić czy biznes się uda [transmisja] o wartości 60,00 zł
 4. TROPIKALNA KARTKA + SZKOLENIE jak się dobrze zorganizować [transmisja] o wartości 60,00 zł
 5. KARTKA OKIENNICA Z WODOSPADEM [transmisja] o wartości 85,00 zł
 6. ŚLUBNY EXPLODING BOX [transmisja] o wartości 60,00 zł
 7. KARTKOWE TRIO [transmisja] o wartości 60,00 zł
 8. ŚWIĄTECZNA DL-ka [transmisja] o wartości 40,00 zł
 9. Inspiracyjny layout ze zdjęciem na bazie HDF [transmisja] o wartości 60,00 zł
 10. Morski pop-up box [transmisja] o wartości 85,00 zł
 11. Pozytywnik – albumik ze szpatułek [transmisja] o wartości 95,00 zł
 12. Kartka z sukienką [transmisja] o wartości 85,00 zł
 13. Kalendarz adwentowy [transmisja] o wartości 85,00 zł
 14. Kartka miłosna twist pop-up o wartości 85,00 zł
 15. Layout na blejtramie o wartości 85,00 zł
 16. Shadowbox o wartości 80,00 zł
 17. Art Journal o wartości 75,00 zł
 18. Świąteczna kartka z zakładką do książki o wartości 60,00 zł
 19. Kartka portfel o wartości 75,00 zł
 20. Warsztat online nr 20 – ALBUMIK MORSKI o wartości 75,00 zł
 21. Warsztat online nr 21 – KARTKOWE TRIO DLA MĘŻCZYZNY o wartości 60,00 zł
 22. Warsztat online nr 22 – CHOINKA Z POINSECJAMI 0 wartości 60,00 zł
 23. Warsztat online nr 23 TAGOWE DUO o wartości 69,00 zł

 

ŁĄCZNA WARTOŚĆ TRANSMISJI WARSZTATÓW ONLINE
TO PONAD 1500,00 zł

DOSTĘP DO WYWIADÓW Z PRODUCENTAMI I TWÓRCAMI:

–> Anita Piątek (Tosiakowo)
–> Ania Orzechowska (Ania Tworzy)

–> Anna Iwanowska (anai)
–> Bogusia Kamińska (BogutkaArt)
–> Małgorzata Modzelik (Rzeczy z papieru)

–> Anna Karpińska (ScrapAndMe)
–> Ania Szajda (Przez Okienko)
–> Ewa Constancja
–> Ula Hejnig-Kaźmierowska (UHK Gallery)
–> Magdalena Nowicka
–> Marta Zaborowska (Craftvena)
–> Asia Szulik (Weselny Kącik)
–> Olga Bielska
–> Karolina Bukowska (Anari)
–> Karolina Czołba (Woodouts)
–> Mariusz Gierszewski (Scrapboys)
–> Zuza Gułaj (Scrapcesoria)
–> Kasia Grusza (Scrapkate)
–> Agnieszka Adamiuk (ZoJu Design)
–> Magdalena Derlukiewicz (Scrapczak)
–> Joanna Ryba z kanału Co ja narobiłam Joanna Ryba

DOSTĘP DO 2-CZĘŚCIOWEGO WARSZTATU “OSWAJAM AKWARELE” Z ILONĄ HAŁAZIŃSKĄ Z MALOWANEJ KUŹNI

DOSTĘP DO 2-CZĘŚCIOWEGO WARSZTATU Z TWORZENIA KWIATÓW Z GOSIĄ JANOCHĄ Z DECORURU

DOSTĘP DO MINIKURSU “PODSTAWY MEDIOWANIA” Z KAROLINĄ BUKOWSKĄ

DOSTĘP DO CUDOWNEGO WARSZTATU ALBUMOWEGO Z CO JA NAROBIŁAM – JOANNA RYBA

DOSTĘP DO WARSZTATU “BRUSH LETTERING” Z WIOLETTĄ GUZY (POPRAWNA OPTYMISTKA)

DOSTĘP DO GRUPY WSPARCIA KLUBU

[Wymagane konto na Facebook’u]

W grupie wzajemnie się wspieramy, inspirujemy się, pomagamy sobie, a także podejmujemy nowe wyzwania (nie tylko scrapbookingowe), celebrujemy sukcesy i uczymy się nowych rzeczy.

Filmy i materiały, o których przeczytasz poniżej, znajdziesz na platformie Klubu, po zalogowaniu się na swoje konto – po zakupie. Na grupie dzieje się codzienna komunikacja, a także cotygodniowe live’y w ramach Live Staterów. Na grupie także przeprowadzane są wywiady i sesje na żywo oraz wyzwania.

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KLUBU – SUKCESYWNIE?

NOWE WARSZTATY ONLINE (TRANSMISJE / NAGRANIA):

– będąc w Klubie Scraperek masz dostęp do transmisji moich warsztatów online bez konieczności zapisywania się na nie,
– możliwość dokupienia kitu warsztatowego (materiały na warsztat nie są w cenie – osoby będące w klubie mają pierwszeństwo zakupu kitów, a będzie ich zawsze limitowana liczba).

MOBILIZACJĘ DO DZIAŁANIA – CO MIESIĄC AKCJA “TWÓRCZA MOBILIZACJA”

– będąc w Klubie Scraperek korzystasz z wzajemnego wsparcia zarówno mojego, jak i innych osób z klubu,
– co miesiąc przeprowadzam akcję “Twórcza Mobilizacja” w ramach której deklarujemy i działamy nad projektami / zadaniami, które chcemy zrealizować.

WYZWANIA Z NAGRODAMI:

– będąc w Klubie Scraperek możesz wziąć udział w wyzwaniach klubowych z nagrodami od sponsorów,
– nagrody są rzeczowe lub są to bony do wykorzystania w sklepach sponsorów,
– w poprzednich edycjach Klubu Scraperek nagrody w wyzwaniu sięgały kilkuset zł 🙂

CO MIESIĄC SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA ŻYWO (1h):

– co miesiąc spotykamy się online, na żywo w tajnej grupie klubu,
– pytania można zadać wcześniej (będzie specjalny post) lub na żywo podczas sesji,
– tematyka: scrapbooking oraz tematy okołoscrapbookingowe / biznsowe / rozwojowe.

CO MIESIĄC TWORZYMY LAYOUT (PROJEKT DŁUGOTERMINOWY):

– wspólnie z Klubowiczkami będę realizowała długoterminowe wyzwanie scrapbookingowe (dołącza kto chce),
– tworzymy layouty (LO) ze zdjęć z poprzedniego miesiąca.

WYWIADY Z GOŚĆMI

– zapraszam do współpracy osoby, które mogą przekazać cenną wiedzę klubowiczkom i zainspirować do działania,
– podczas każdej edycji odbywa się kilka wywiadów z twórcami / producentami półproduktów do scrapbookingu.

Spotkania są bardzo inspirujące, a dodatkowo można bliżej poznać osoby, które tworzą naszą branżę w Polsce.

Podejmij decyzję o dołączeniu

Zdecyduj o dołączeniu do Klubu Scraperek 🙂

Odbierz maila (do 48h po zaksięgowaniu wpłaty)

Po zaksięgowaniu wpłaty, w ciągu max 48h wyślę Ci maila z informacjami organizacyjnymi.

Startujemy 01.06.2024

Edycja IX OFICJALNIE rusza od 01.06.2024 r. (dostęp do materiałów masz od dnia opłacenia). Dostęp IX edycji trwa do 30.11.24.

DOSTĘP NA 6 MIESIĘCY (IX edycja rozpocznie się 1 czerwca 2024 r.)

–> Kurs “PODSTAWY SCRAPBOOKINGU (24 lekcje),
–> grupa wsparcia Klubu Scraperek na Facebook’u,
–> regularne tworzenie na żywo wpisów do mini art journala,
–> regularne spotkania poniedziałkowe “Live Starter”,
–> dostęp do 23 warsztatów online z Euniką Jedynak (transmisje) + 2 nowe warsztaty online,
–> dostęp do wywiadów z twórcami i producentami oraz właścicielami sklepów w branży scrapbookingowej,
–> możliwość wzięcia udziału w WYMIANCE MASOWEJ ATC (więcej na ten temat na moim IG i Fb),
–> możliwość wzięcia udziału w akcji WĘDRUJĄCEGO ART JOURNALA Klubu Scraperek,
–> dostęp do mini kursu PODSTAWY MEDIOWANIA z Karoliną Bukowską,
–> dostęp do warsztatu OSWAJAM AKWARELE nagranego na podstawie zebranych oczekiwań klubowiczek z Iloną Hałazińską z Malowanej Kuźni,
–> dostęp do warsztatu z tworzenia kwiatów z Gosią Janocha z DecoRuru,
–> dostęp do warsztatu z BRUSHLETTERINGU nagranego na podstawie zebranych oczekiwań klubowiczek z Wiolettą Guzy (Poprawna Optymistka),
–> dostęp do warsztatu albumowego nagranego na podstawie zebranych oczekiwań klubowiczek od Co ja narobiłam Joanna Ryba,
–> wyzwania z nagrodami,
–> dostęp do szkoleń i webinarów dotyczących kwestii okołoscrapbookingowych (szkolenie z Canvy, jak robić zdjęcia, mini kurs Oswajamy Nagrywanie etc.),
–> stała zniżka w sklepie Artemisja(10%),
–> sesje pytań i odpowiedzi (z I, II, III, IV, V, VI i VII edycji),
–> 6 sesji pytań i odpowiedzi na żywo w VIII edycji,
–> 6 spotkań na żywo “Tworzymy LO” w VIII edycji,
–> KURS “WYCENA PRAC SCRAPBOOKINGOWYCH,

+ WIELE INNYCH ATRAKCJI W KLUBIE, REALIZOWANYCH NA BIEŻĄCO 🙂

Nadal masz pytania? Super!
Uwielbiam pytania i mam na nie odpowiedzi 🙂

Do Klubu Scraperek można dołączyć w dniach 29.05 – 07.06.2024 r. Kolejna możliwość będzie dopiero w listopadzie 2024 r.

Dołączać można na pełne edycje, tj. na okres 6 miesięcy (+ kilka dni dłużej dla osób, które decydują się szybko, + kilka dni krócej dla osób, które czekają do końca zapisów).

Tak. Jest dostępna płatność ratalna za pomocą TPay raty oraz Przelewy24 – raty.

W celu finalizowania zakupu ratalnego, należy wybrać płatność poprzez TPay i w kolejnym kroku jako metodę płatności (bank) wybrać raty Tpay. Podobna możliwość jest poprzez Przelewy24. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj do moich InstaStories – w wyróżnionych relacjach o nazwie KlubScrap pokazałam na screenach jak wygląda płacenie w ratach.

Wszystkie materiały do pobrania tj. cały kurs “Wycena prac scrapbookingowych”, pliki warsztatowe, pliki do pobrania, wszelkie listy materiałów itp. – dostęp masz na zawsze – pobierasz i materiały są Twoje.

Jeśli chodzi o nagrania warsztatów, sesji pytań, wywiadów, szkoleń itp. – dostęp masz tak długo, jak długo jesteście w klubie.

Klub Scraperek ma za zadanie zmobilizować do szybkiego rozwoju umiejętności, dlatego jego głównym celem jest DZIAŁANIE – tworzenie, edukowanie się i uczestniczenie w aktywnościach po to, aby nabyć mnóstwo nowych umiejętności. Taki był jeden z głównych celów klubu, gdy go tworzyłam – aby nie chomikować wiedzy “na później – kiedyś przerobię”, tylko aby dołączyć I DZIAŁAĆ 🙂

Klub działa podobnie jak karnet na siłownię – masz pół roku korzystania i korzystasz ile chcesz, kiedy chcesz, uczysz się, działasz, przerabiasz.

Nie potrzeba żadnych materiałów na start. W klubie zobaczysz co będzie Ci przydatne, co niezbędne, a co możesz zastąpić rzeczami ogólnodostępnymi. Realizując część warsztatów np. ALBUMIK MORSKI – przyda Ci się tablica do bigowania / trymer / gilotyna lub też przerabiając warsztat OSWAJAM AKWARELE – dobrze jest ćwiczyć praktycznie, tj. mając akwarele u siebie. To, czy zdecydujesz się powiększać swoją pracownię o nowe dodatki i narzędzia zależy jednak tylko od Ciebie.

W klubie spędzisz tyle czasu, ile możesz. Wiele materiałów możesz przerabiać, wykonując codzienne obowiązki (możesz np. sprzątać i słuchać szkoleń / wywiadów). Jeśli chodzi o lekcje scrapbookingowe, możesz je przerabiać przy biurku, ale też możesz ich słuchać w podróży, zapisując sobie najważniejsze rzeczy.

Jeśli chcesz poświęcić nieco czasu na rozwój – to nie ma innego wyjścia, jak zaplanowanie go. Będę przy tym pomagała, aby zaplanować sobie realizowanie materiałów z klubu – jestem tam od tego, aby wspierać Was i mobilizować do działania. Sama za Ciebie nie przerobię tych materiałów, ale będę pomagać, aby łatwiej było się zabrać do działania 😉

Klub Scraperek to wiedza osadzona na platformie + grupa wsparcia na Facebook’u. Spotkania, sesje pytań i Live Startery, które dzieją się na grupie – lądują później również na platformie. Brak konta na portalu Facebook oznacza brak dostępu do grupy i korzyści, które płyną z niej – tj. możliwość publikowania postów, wymieniania się doświadczeniami oraz uczestniczenia w wydarzeniach, które dzieją się na żywo. Ale z wiedzy osadzonej na platformie można korzystać cały czas, niezależnie od uczestniczenia w grupie. Więcej mówię o tej sytuacji tutaj: CO JEŚLI NIE MAM KONTA NA FACEBOOK’U?

Tak, faktura generowana i wysyłana jest automatycznie po opłaceniu klubu.

Nazywam się Eunika Jedynak i pasjonuję się scrapbookingiem – zajmuję się nim od 9 lat. Moje zainteresowania twórcze to głównie kartki, layouty (LO), małe albumiki, wpisy do art journali, a także różne inne dekoracje z papieru i dodatków. 

W 2019 roku stworzyłam własną linię tekturek – aktualnie w ofercie mam prawie 400 wzorów i wciąż powstają nowe. Produkuję także bazy i elementy dekoracyjne z hdf oraz arkusze grafik do wycinania (na tę chwilę ponad 200 wzorów i ta liczba szybko rośnie).

Jestem właścicielką marki Artemisja, pomysłodawczynią i twórczynią Klubu Scraperek, Biznesowego Kursu Scrapbookingu oraz minikursu Oswajamy Nagrywanie.

Prowadzę grupy na Facebook’u:

–> Scrapbooking – jak zacząć na serio.
–> Eunika Jedynak inspiruje,
–> SCRAPBOOKING – warsztaty online [scrapbooking, mixed-media]

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych synów: 10,5-letniego Iwa i 5,5-letniego Wita.

Kocham zumbę, aerial jogę i uwielbiam kwiaty doniczkowe – mam ich kilkadziesiąt 🙂 

Dużo ćwiczę i staram się zarażać innych aktywnością fizyczną
– wiem jak dużo dobrego dla ciała i ducha może uczynić 🙂