Wyobraź sobie, że jest takie miejsce, w którym lekcja po lekcji możesz zagłębić się
w tajniki sztuki scrapbookingowej.
Miejsce, gdzie regularnie odbywają się sesje na żywo,
gdzie na każde Twoje zapytanie otrzymasz najlepszą z możliwych odpowiedzi.
Miejsce, w którym regularnie odbywają się warsztaty online wraz z możliwością zdobycia materiałów warsztatowych taniej.
W tym miejscu otrzymasz także wsparcie okołoscrapbookingowe,
tj. dowiesz się jak wykonywać zdjęcia prac, w jaki sposób promować swoje prace,
jak poruszać się po mediach społecznościowych.
 Same konkrety 🙂

Chcesz nauczyć się scrapbookingu, ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć?

MAM DLA CIEBIE SUPER ROZWIĄZANIE 🙂

Jesteś tutaj prawdopodobnie dlatego, ponieważ jakiś czas temu postanowiłaś, że byłoby super nauczyć się tworzyć przepiękne prace w różnych formach.

Być może chcesz umieścić swoje zdjęcia w pięknych albumach – dla siebie lub aby móc obdarowywać bliskich, a być może za jakiś czas marzy Ci się, aby wykonywać projekty na zamówienie.

Zainteresowałaś się scrapbookingiem i… przepadłaś?

Łatwo jest zagubić się w czeluściach tutoriali i poradników. Wiedzy scrapbookingowej w internecie jest mnóstwo i to jest jednocześnie piękne, ale też niestety powoduje paraliż, bo nie jesteś w stanie pochłonąć setek godzin filmów. Poza tym trudno jest zebrać tę wiedzę w jednym miejscu, aby był do niej szybki dostęp.

Samemu trudno jest dowiedzieć się o nowych rzeczach, o których nawet nie wiesz, że istnieją.

Tego po prostu nie da się zrobić.

Obserwując od dłuższego czasu potrzeby osób zaczynających swoją przygodę ze scrapbookingiem i widząc, że jednym z najbardziej deficytowych zasobów jest czas, postanowiłam stworzyć miejsce, w którym otrzymasz ustrukturyzowaną wiedzę scrapbookingową oraz  regularnie nowe umiejętności (nie tylko ode mnie). To projekt dość innowacyjny, ale w moim odczuciu – najlepszy z dotychczasowych moich inicjatyw 🙂

KLUB SCRAPEREK jest to pierwsza w Polsce platforma edukacyjna dla osób zainteresowanych scrapbookingiem. Powstała w 2019 roku i jest przeznaczona dla tych, którzy chcą rozwijać swój warsztat i są na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym jeśli chodzi o umiejętności scrapbookingowe.

Uczymy się także pokazywać wykonane prace w dobrym świetle (umiejętność wykonywania zdjęć, ich obróbki, prezentowania i opisywania ich w mediach społecznościowych itp.), a także mobilizujemy do tworzenia.

Nie ma tu nudy 🙂

Nazywam się Eunika Jedynak i pasjonuję się scrapbookingiem – zajmuję się nim od ponad 7 lat.
Moje zainteresowania twórcze to głównie personalizowane kartki okolicznościowe w różnych formach (standardowe, kartki – okiennice, exploding boxy, niekończące się), czasem LO, rzadziej albumy (choć te umiejętności ostatnio szlifuję), a także różne inne dekoracje z papieru i dodatków. 
W 2019 roku stworzyłam własną linię tekturek – aktualnie w ofercie mam ponad 250 wzorów i wciąż powstają nowe. Produkuję także bazy i elementy dekoracyjne z hdf oraz arkusze grafik do wycinania.

CO ZAWIERA KLUB SCRAPEREK?

W klubie znajdziesz kurs “PODSTAWY SCRAPBOOKINGU”,
a w nim 24 lekcje: Bazy, bigowanie i podstawowe narzędzia w scrapbookinu; Klejenie (kleje i dystansery); Papiery scrapbookingowe; Jak dobierać kolory w pracach; Rodzaje prac scrapbookingowych;  Jak mapki scrapbookingowe mogą Ci pomóc?; Jak tworzyć prace warstwowe; Napisy w projektach, fonty i licencje; Masy plastyczne i wyciski; Kwiaty papierowe; Kwiaty z foamiranu; Tekturki i scrapki; Przydatne narzędzia; Maski i podstawowe media; Stemple i tusze; Grafiki w pracach; Tworzenie napisów w MS Word i CorelDRAW; Kompozycja w pracach; Fotografowanie prac; Obróbka fotograficzna prac; Optymalizacja czasu pracy podczas tworzenia; Fanpage na Facebooku; Instagram i InstaStories; Jak legalnie sprzedawać prace.

Dostęp do lekcji masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

WYBRANE KADRY Z LEKCJI:

W klubie znajdziesz mini kurs “POSTAWY MEDIOWANIA” przygotowany przez Karolinę Bukowską. 

Dostęp do lekcji masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz wszystkie moje warsztaty online:
Kartka miłosna, Kartka ślubna z shaker boxem, Kwiatowa kartka dla mamy, Tropikalna kartka, Kartka – okiennica, Ślubny exploding-box, Kartkowe TRIO (kartka męska, morska i miłosna), Świąteczna DL-ka, Inspiracyjny layout ze zdjęciem na bazie HDF, Morski pop-up box, Pozytywnik – albumik ze szpatułek, Kartka z sukienką, Kalendarz adwentowy, Miłosna kartka twist pop up, Layout na blejtramie, Shadowbox.

W trakcie trwania IV edycji Klubu Scraperek będą dochodziły moje kolejne warsztaty online. Dostęp do nagrań moich warsztatów masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Wartość warsztatów dostępnych w klubie: ponad 1300,00 zł
(aktualne ceny w sklepie www.eunikajedynak.pl/sklep).

WYBRANE PRACE WARSZTATOWE:

W klubie odbywają się wyzwania z nagrodami.

Cały czas prowadzę rozmowy ze sponsorami – pragnę zapewnić wartościowe nagrody i sporo dobrej zabawy 🙂

W II i III edycji klubu odbyły się 3 wyzwania scrapbookingowe (zabawy polegające na tworzeniu prac o określonej formie / tematyce), a w ramach nich zwycięzcy otrzymywali nagrody o wartości do 500 zł w ramach jednego wyzwania. Jest o co walczyć 🙂

Chcę, aby w IV edycji sponsorzy także mogli przyznawać nagrody, a co za tym idzie, mam nadzieję, że będzie możliwość nagrodzenia większej ilości osób. Dotychczas przyznawane były miejsca I, II i III oraz 2 wyróżnienia. Na pewno będzie mobilizująco, twórczo i też ekscytująco!

W IV edycji odbędą się 2 wyzwania.

W klubie znajdziesz wszystkie moje szkolenia:
– Jak budować zaangażowanie w mediach społecznościowych,
– Jak stworzyć własną stronę www – pigułka wiedzy,
– Obróbka zdjęć prac scrapbookingowych,
– Ustalanie celów, priorytetów i zadań, by działać efektywniej,
– Tworzenie grafik w Canvie,
– Wycena prac scrapbookingowych,
– Po co Ci fanpage, czyli jak wykorzystywać media społecznościowe,
– Jak robić dobre zdjęcia kartkom,
– Style w scrapbookingu,
– Scrapbookingowy niezbędnik zakupowy,
– Możliwości Instagrama dla rękodzieła,

W trakcie trwania IV edycji Klubu będą tutaj dochodziły moje kolejne szkolenia.

 Dostęp do nagrań moich szkoleń masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz wywiady z inspirującymi twórcami i właścicielami marek i producentami półproduktów i produktów do scrapbookingu.

Joanna Ryba (Co ja narobiłam), Magdalena Derlukiewicz (Scrapczak), Kasia Grusza (Scrapkate), Agnieszka Adamiuk (LadyScraper, ZoJu Design), Zuzanna Gułaj (Scrapcesoria), Mariusz Gierszewski (ScrapBoys, ScrapHobby),  Karolina Czołba (Woodouts), Karolina Bukowska (Anari), Olga Bielska, Asia Szulik (Weselny Kącik), Marta Zaborowska (Craftvena), Magda Nowicka, Ula Hejnig-Kaźmierowska (UHK Gallery), Ewa Constancja, Ania Szajda (Przez Okienko).

Niebawem będą dochodziły kolejne wywiady.

Niektórzy twórcy przygotowali także bonusy od siebie! Poznaj bliżej ludzi, którzy codziennie inspirują Cię w sieci 🙂

Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Co miesiąc spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi na żywo. Dołączając, otrzymujesz też dostęp do 6 sesji pytań i odpowiedzi z I edycji klubu, 6 sesji pytań z II edycji i 6 sesji pytań z III edycji. Kopalnia wiedzy o problemach, z jakimi boryka się nasza branża 🙂

Dostęp do nagrań sesji masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

W klubie znajdziesz wszystkie moje transmisje – od początku istnienia klubu – z tworzenia comiesięcznych layoutów (LO).

W klubie mobilizujemy się, by regularnie tworzyć pamiątkowe LO. Dla mnie jest to mobilizacja do tego, by każdy miesiąc “zamknąć” w kilkunastu-kilkudziesięciu zdjęciach na pamiątkę, a dla Ciebie – dodatkowa możliwość spotkania się, porozmawiania i wspólnego tworzenia.
Dostęp do nagrań masz tak długo, jak długo jesteś w klubie.

OSTATNIE LAYOUTY TWORZONE NA ŻYWO W KLUBIE:

W klubie staram się także, aby sklepy scrapbookingowe i producenci półproduktów i produktów do scrapbookingu przekazali kody rabatowe na zakupy u siebie. Lista sklepów będzie cały czas aktualizowana 🙂

Dołączając do klubu otrzymujesz stałą zniżkę 10% na zakupy w artemisyjnym sklepie www.eunikajedynak.pl/sklep, która obowiązuje na wszystko i łączy się z każdą inną promocją.

W klubie otrzymasz wiele różnego rodzaju planerów i kalendarze: miesięczne oraz roczny do druku w formacie A0.

Będę też umieszczała w jednym miejscu wszystkie pliki i materiały, które udostępniam. Jestem otwarta także na projektowanie pomocnych list – śmiało daj mi znać swoje potrzeby, a ja postaram się im sprostać 🙂
Pobrane pliki są Twoje na zawsze 🙂

…A TAKŻE BONUS SPECJALNY!
KURS “WYCENA PRAC SCRAPBOOKINGOWYCH”

Kurs zawiera następujące moduły:

Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac
Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny
Moduł 3 – Koszty około-biznesowe
Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study
Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów

Koszt pakietu rozszerzonego, który można było zakupić w październiku 2020 r. to 399 zł.
Otrzymujesz go w bonusie, dołączając do klubu (w wersji na 3 lub 6 miesięcy). Kurs jest osadzony a platformie.

Masz do niego dostęp tak długo, jak długo jesteś w klubie.

Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac

Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac – chcę abyś tu poznała i potrafiła wskazać jasną różnicę pomiędzy Twoim przychodem, dochodem, zyskiem i wynagrodzeniem. Jest to fundamentalne, aby wiedzieć jakie są między tymi pojęciami zależności, a także jak one wpływają na to ile w rzeczywistości zarabiasz. Dowiesz się jakie są możliwe formy działania, a także poznasz zasady wyceny prac, abyś mogła je zacząć stosować już w trakcie trwania kursu.

Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny

Koszty działalności i składowe wyceny – będziemy tu mówić o tym co wlicza się w koszty działania oraz jakie są elementy, które składają się na ostateczny koszt projektu scrapbookingowego. Zarówno kwestie liczenia kosztów, jak i kwestie wyznaczania swojej stawki godzinowej sprawiają najwięcej problemów początkującym scraperkom, dlatego zajmiemy się nimi już na samym początku.

Moduł 3 – Koszty około-biznesowe

Koszty około-biznesowe  – ten moduł stoi pod znakiem wszystkich kwestii, o których nie myśli się, podczas działania. Porozmawiamy o Twoich inwestycjach w rozwój, a także o czymś, co nazywa się kosztem alternatywnym, z którego trzeba zdawać sobie sprawę i brać go pod uwagę przy podejmowanych decyzjach.

Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study

Obliczenie stawki godzinowej to jeden z ważniejszych modułów, ponieważ dotyczy on ustalania stawki godzinowej. Dowiesz się jak podejść do ustalenia tego ile chcesz zarabiać na 1h Twojej pracy, porozmawiamy o różnej efektywności działań oraz otrzymasz ode mnie kalkulator wyceny, dzięki któremu w praktyce będziesz w stanie ustalić ile chcesz pracować oraz za jakie kwoty.

Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów

Tworzenie cennika swoich produktów jest wisienką na torcie z tego względu, że zaplanowałam kurs w taki sposób, abyś zakończyła go z gotowym cennikiem swoich prac. Oczywiście wiem, że będą osoby, które mają ustalony spis projektów, jakie wykonują i są też takie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę ku sprzedaży prac – w obu przypadkach jesteś w stanie stworzyć cennik, który będziesz mogła umieścić na fanpage’u lub też w innym miejscu, w którym się promujesz.

Myślisz sobie może, że to nie dla Ciebie, bo dopiero zaczynasz, bo tak naprawdę mało wiesz i na pewno inni wiedzą więcej, tworzą piękniejsze prace i gdzie Tobie do nich?

Albo zastanawiasz się czy to, co tworzysz nadaje się w ogóle do pokazania światu?

Albo może jesteś nawet w miarę zadowolona ze swoich prac, ale chcesz w najbliższym czasie odważyć się na nowe projekty i nowe umiejętności?

Czy może obawiasz się reakcji otoczenia i obawa przed tym “co powiedzą / pomyślą inni?” paraliżuje Twoje działania?

Nie jest tak czasami u Ciebie?

Jeśli coś, co napisałam wyżej pasuje do Twojej sytuacji
– bardzo mi miło i cieszę się, że będę mogła Ci pomóc.
Jest spora szansa, że Klub Scraperek jest właśnie dla Ciebie.

Zakładając grupę “Scrapbooking – jak zacząć na serio” miałam jedną główną myśl przewodnią: STWORZENIE MIEJSCA Z PRZYJAZNĄ ATMOSFERĄ, gdzie będziemy sobie pomagać w byciu coraz lepszymi scraperkami.

Tak jest nadal, ale 4500 osób w grupie powoduje, że wiele wartościowych treści ginie w dziesiątkach czy setkach zapytań. W tak dużej społeczności nie jestem w stanie zapewnić mojego wsparcia i pomocy każdej osobie.

Od jakiegoś czasu myślałam o czymś bardziej kameralnym – o miejscu, w którym będę mogła pracować z mniejszą liczbą osób, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby. I tak narodził się – najpierw w myślach, a następnie w działaniu – KLUB SCRAPEREK.

W Klubie uczymy się wspólnie sztuki scrapbookingu. 

Aktualnie możesz dołączyć do IV edycji klubu.

Klub ma być także miejscem doskonalenia się w nieco szerszym spektrum, niż tylko scrapbooking – będzie w nim miejsce na naukę planowania i organizowania swojego czasu, ustalania priorytetów, dbania o dobre nawyki oraz dążenie do tego, by każdego dnia stawać się trochę lepszą osobą. Nic nie dzieje się w oderwaniu od życia codziennego – pracy, dzieci, studiów, czy też innych obowiązków, dlatego chcę wspierać klubowiczki także w godzeniu różnych ról. Na tylę, na ile potrafię. Oczywiście będzie to możliwość dla tych osób, które zdecydują, że chcą i że to jest dla nich ważne.

W Klubie nic nie trzeba, a bardzo wiele można 🙂

Nie wiem czy mnie znasz, czy być może trafiłaś na tę stronę przypadkiem (choć akurat ja w przypadki nie wierzę!) – w każdym razie dla osób, które mnie nie znają postanowiłam ująć tutaj kilka opinii o współpracy ze mną w różnych miejscach. Chcę pokazać Ci, że to, co robię jest naprawdę potrzebne, przydatne, pomaga innym i często otwiera nowe możliwości uczestniczkom moich kursów i warsztatów.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ KILKA OPINII O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Klub Scraperek rozpoczyna swoją drugą edycję – poniżej zobaczysz jak współpracę ze mną oceniają uczestniczki I edycji oraz innych moich kursów, m.in. Wyceny prac scrapbookingowychBiznesowego kursu scrapbookingu oraz warsztatów online, które prowadzę.

UCZESTNICZKI DRUGIEJ EDYCJI KLUBU SCRAPEREK

UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI KLUBU SCRAPEREK

Pytanie “Co jest według Ciebie największą zaletą Klubu Scraperek?

“Dostęp do wszystkich materiałów, dzięki czemu znajduję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Lekcje są świetne, łatwo odnaleźć temat, który akurat chcę zgłębić albo szukam odpowiedzi na coś. Fajnie, że są live tylko klub – Ty, ponieważ to mała grupa i mogę zadać jakieś pytanie, którego w większym gronie się wstydzę.”

“Dostęp do przeogromnej kopalni wiedzy 24/dobę.”

“Jest to fajna zamknięta grupa, z której można bardzo dużo się nauczyć. Posłuchać mądrych, ciekawych ludzi . Ogółem same plusy.”

“Wszystkie tutoriale, wskazówki /lekcje/ w jednym miejscu 🙂 Wspaniała osóbka – Eunika !!! na czele, która z wielkim zaangażowaniem, pasją dzieli się wiedzą i doświadczeniem oraz cudownie motywuje :)”

“Motywacja żeby uczyć się nowych rzeczy, aby regularnie tworzyć, cała masa ważnych i przydatnych informacji, wsparcie”

“To, że mogę wykonywać wszystko w tym momencie kiedy akurat mam czas, a nie wtedy kiedy jest narzucona transmisja.”

“Dostęp do ogromnej bazy materiałów szkoleniowych, kursów.”

“Same zalety 😁 wiem, ze odpowiedź mało precyzyjna ale tu jest super 😍”

“Świetnie wartościowe informacje, które bardzo pomogły mi jako laikowi.”

“Możliwość rozwoju bez krytyki podcinającej skrzydła!”

“Warsztaty z wiedzą merytoryczną. Dodatkowo live z Panią od prawa i regulaminów.”

“Największą zaletą jest możliwość nauki nowych form pracy dzięki bardzo dobrze przeprowadzonym warsztatom.”

UCZESTNICZKI KURSU “WYCENA PRAC SCRAPBOOKNGOWYCH”

"Chcę bardzo podziękować za kurs "Wycena prac scrapbookingowych". W zebranej dawce wiedzy znalazłam maksimum informacji, bez których nie mogłabym rozwijać swojego biznesu. Czysta wiedza, mnóstwo przykładów, bardzo ciekawe zadania do zaliczenia. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w tym kursie. Prowadząca posiada ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która świetnie przekazuje kursantom. Jak najbardziej polecam i na pewno będę brać udział w następnych kursach."
"Kurs o wycenie prac polecam, każdemu kto myśli o tym, by swoje hobby przekształcić w coś co przyniesie materialny zysk. Szkolenie, które prowadzi Eunika jest bardzo dobrze podzielone na poszczególne tematy, które powoli zbliżają nas do efektu końcowego jakim jest stworzenie cennika swoich prac. Kurs otwiera umysł i sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę na elementy naszej pracy, o której wcześniej byśmy nawet nie pomyśleli. Dodatkowo Eunika i grupa do której należymy podczas kursu jest bardzo dużym wsparciem. Także jeśli ktoś zastanawia się czy wziąć udział w kursie mówię od razu nie wahaj się, na pewno nie będziesz żałować, a dodatkowo zdobędziesz nowe doświadczenie. Bo jak mówią człowiek uczy się przez całe życie. Polecam z całego serca za całokształt. Za dostępność. Kurs jest tak zaplanowany, że nawet najbardziej zapracowana osoba da radę go zrealizować."
"Wspaniały kurs i prowadząca , wszystko wyjaśnione w jasny i czytelny sposób , dużo pozytywnej energii i motywacji :). Bardzo polecam , szczególnie dla tych którzy maja problem z wyceną swojej pracy, pamietając o tym że rękodzieło to luksus."

OPINIE Z WARSZTATÓW ONLINE

"Kolejny mój warsztat z Eunika Jedynak był oczywiście super. Nie mogłam zrobić go w ten dzień, jednak zrobiłam go w moim wolnym czasie. Nagranie było dostępne zaraz po warsztacie on-line. Wszystko było ok..Dźwięk, obraz wszystko super. Nauczyłam się kolejnych świetnych rzeczy- warstwowej kartki. Bardzo polecam warsztaty u Euniki. Zapisujcie się jak tylko zobaczycie kolejny :)"
"To był już czwarty mój warsztat u Euniki i jak zawsze mega udany. Prowadząca super przygotowana, do tego szkolenie merytoryczne na najwyższym poziomie 😍 No i świetna atmosfera - łącznie to wszystko sprawia, że będąc na jednym warsztacie u Euniki już myśli się kiedy będzie następny ❤️ Polecam warsztaty u Euniki każdej skraperce - zarówno poczatkujacej jak i zaawansowanej. Na każdym warsztacie jest mnóstwo wiedzy, ćwiczeń i super atmosfera ❤️"
"Jak zwykle wszystko jasno i przejrzyście wyjaśnione,dużo wiedzy o scrabbookingu,prowadząca przesympatyczna,warsztat prowadzony w sympatycznej atmosferze. POlecam każdemu,kto chciałby poznawać nowe techniki,również tym,którzy chcieliby zacząć przygodę z kartkami."
Sylwia Sarnowska-Szałucho
"Warsztaty u Euniki są super. Ja jestem mega zadowolona z wszystkich warsztatów, z których korzystałam. Ogrom wiedzy i motywacji. Polecam z całego serca 😍"
Aneta

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KLUBU SCRAPEREK – NA START?

DOSTĘP DO TAJNEJ GRUPY WSPARCIA KLUBU

[Wymagane konto na Facebook’u]

W grupie wzajemnie się wspieramy, inspirujemy się, pomagamy sobie, a także podejmujemy nowe wyzwania (nie tylko scrapbookingowe), celebrujemy sukcesy i uczymy się nowych rzeczy.

Filmy i materiały, o których przeczytasz poniżej, znajdziesz na platformie Klubu, po zalogowaniu się na swoje konto – po zakupie. Na grupie dzieje się codzienna komunikacja, a także cotygodniowe live’y w ramach Live Staterów 🙂 Na grupie także przeprowadzane są wywiady i sesje na żywo oraz wyzwania.

Wszelkie szczegółowe informacje wyślę w mailu po dołączeniu =)

DOSTĘP DO MOICH DOTYCHCZASOWYCH WARSZTATÓW ONLINE [TRANSMISJE]:

 1. KARTKA MIŁOSNA + jak wyceniać swoje prace [transmisja] o wartości 85,00 zł
 2. KARTKA ŚLUBNA Z SHAKER BOXEM + gdzie i jak się promować [transmisja] o wartości 85,00 zł
 3. KWIATOWA kartka dla mamy + jak sprawdzić czy biznes się uda [transmisja] o wartości 85,00 zł
 4. TROPIKALNA KARTKA + SZKOLENIE jak się dobrze zorganizować [transmisja] o wartości 85,00 zł
 5. KARTKA OKIENNICA Z WODOSPADEM [transmisja] o wartości 85,00 zł
 6. ŚLUBNY EXPLODING BOX [transmisja] o wartości 85,00 zł
 7. KARTKOWE TRIO [transmisja] o wartości 85,00 zł
 8. ŚWIĄTECZNA DL-ka [transmisja] o wartości 85,00 zł
 9. Inspiracyjny layout ze zdjęciem na bazie HDF [transmisja] o wartości 85,00 zł
 10. Morski pop-up box [transmisja] o wartości 85,00 zł
 11. Pozytywnik – albumik ze szpatułek [transmisja] o wartości 95,00 zł
 12. Kartka z sukienką [transmisja] o wartości 85,00 zł
 13. Kalendarz adwentowy [transmisja] o wartości 85,00 zł
 14. Kartka miłosna twist pop-up o wartości 85,00 zł
 15. Layout na blejtramie o wartości 85,00 zł
 16. Shadowbox o wartości 85,00 zł

ŁĄCZNA WARTOŚĆ TRANSMISJI WARSZTATÓW ONLINE
TO PONAD 1300,00 zł!

DOSTĘP DO WYWIADÓW Z PRODUCENTAMI I TWÓRCAMI:

–> Joanna Ryba z kanału Co ja narobiłam Joanna Ryba,
–> Magdalena Derlukiewicz (Scrapczak),
–> Agnieszka Adamiuk (ZoJu Design),
–> Kasia Grusza (Scrapkate),
–> Zuza Gułaj (Scrapcesoria),
–> Mariusz Gierszewski (Scrapboys),
–> Karolina Czołba (Woodouts),
–> Karolina Bukowska (Anari),
–> Olga Bielska,
–> Asia Szulik (Weselny Kącik),
–> Marta Zaborowska (Craftvena),
–> Magdalena Nowicka,
–> Ula Hejnig-Kaźmierowska (UHK Gallery),
–> Ewa Constancja,
–> Ania Szajda (Przez Okienko).

CO OTRZYMUJESZ W RAMACH KLUBU – SUKCESYWNIE?

CO 3 MIESIĄCE NOWY WARSZTAT ONLINE (TRANSMISJA):

– będąc w Klubie Scraperek masz dostęp do transmisji moich warsztatów online bez konieczności zapisywania się na nie,
– możliwość dokupienia kitu warsztatowego (materiały na warsztat nie są w cenie – osoby będące w klubie mają pierwszeństwo zakupu kitów, a będzie ich zawsze limitowana liczba).

CO 3 MIESIĄCE NOWE WYZWANIE Z NAGRODAMI:

– będąc w Klubie Scraperek możesz wziąć udział w wyzwaniach klubowych z nagrodami od sponsorów,
– każde wyzwanie ma min. 4 sponsorów, a nagrody są rzeczowe lub są to bony do wykorzystania w sklepach sponsorów,
– w II-III edycji Klubu Scraperek nagrody w wyzwaniu sięgały nawet 500 zł 🙂

CO MIESIĄC SESJA PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA ŻYWO (1h):

– co miesiąc spotykamy się online, na żywo w tajnej grupie klubu,
– pytania można zadać wcześniej (będzie specjalny post) lub na żywo podczas sesji,
– tematyka: scrapbooking oraz tematy okołoscrapbookingowe / biznsowe / rozwojowe.

CO MIESIĄC TWORZYMY LAYOUT (PROJEKT DŁUGOTERMINOWY):

– wspólnie z Klubowiczkami będę realizowała długoterminowe wyzwanie scrapbookingowe (dołącza kto chce),
– tworzymy layouty (LO) ze zdjęć z poprzedniego miesiąca.

CO MIESIĄC WYWIAD Z GOŚCIEM

– zapraszam do współpracy osoby, które mogą przekazać cenną wiedzę klubowiczkom,
– aby urozmaicić oraz wzbogacić ofertę Klubu Scraperek, będę starała się przeprowadzić wywiad lub poprosić o specjalny tutorial / warsztat osoby, które podziwiacie jeśli chodzi o scrapbooking (masz kogoś na myśli – napisz mi koniecznie maila!).

TESTOWANIE MATERIAŁÓW I NARZĘDZI

– nowość, którą wprowadziłam od IV edycji,
– będziemy wybierać jakie narzędzie / jaki materiał / dodatek mam przetestować w klubie na żywo.

Wybierz długość trwania dostępu

Zdecyduj, na jaki okres czasu chcesz dołączyć do klubu. Po zakończonym okresie będziesz mogła przedłużyć dostęp na zasadach, po których dołączasz.

Odbierz maila (do 48h po zaksięgowaniu wpłaty)

Po zaksięgowaniu wpłaty, w ciągu max 48h wyślę Ci maila z informacjami organizacyjnymi.

Startujemy 01.10.2021 r.

Edycja rusza od 01.10.2021 r., lecz dostęp do materiałów masz już od dnia opłacenia, tj. możesz mieć wcześniej. Oficjalna inauguracja zaplanowana jest na 06.10.2021 r.

WYBIERZ

DŁUGOŚĆ TWOJEGO CZŁONKOSTWA W KLUBIE:

3 MIESIĄCE

369,00 zł – ta cena dotyczy IV edycji, która rozpoczyna się 1 października 2021 r.

–> Kurs “PODSTAWY SCRAPBOOKINGU (24 lekcje),
–> tajna grupa wsparcia Klubu,
–> dostęp do 15 warsztatów online (transmisje),
–> 1 wyzwanie z nagrodami,
–> dostęp do szkoleń dodatkowych,
–> e-book “Słownik scrapbokingowy”,
–> zestaw planerów do druku,
–> stała zniżka w moim sklepie,
–> 1 nowa transmisja warsztatu online,
–> sesje pytań i odpowiedzi (z I, II I III edycji),
–> 3 sesje pytań i odpowiedzi na żywo
–> 3 spotkania na żywo “Tworzymy LO”,
–> KURS “WYCENA PRAC SCRAPBOOKINGOWYCH.

6 MIESIĘCY

489,00 zł  – ta cena dotyczy IV edycji, która rozpoczyna się 1 października 2021 r

–> Kurs “PODSTAWY SCRAPBOOKINGU (24 lekcje),
–> tajna grupa wsparcia Klubu,
–> dostęp do 15 warsztatów online (transmisje),
–> 2 wyzwania z nagrodami,
–> dostęp do szkoleń dodatkowych,
–> e-book “Słownik scrapbokingowy”,
–> zestaw planerów do druku,
–> stała zniżka w moim sklepie,
–> 3 nowe transmisje warsztatów online,
–> sesje pytań i odpowiedzi (z I, II I III edycji),
–> 6 sesji pytań i odpowiedzi na żywo,
–> 6 spotkań na żywo “Tworzymy LO”,
–> KURS “WYCENA PRAC SCRAPBOOKINGOWYCH.

Do Klubu Scraperek można dołączyć do 05.10.2021 r. włącznie.

Następnie dołączanie nie będzie możliwe (kolejne dopiero w marcu 2022 r.).

Moją misją jest wspieranie kobiet rozpoczynających swoją przygodę ze scrapbookingiem

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Do Klubu Scraperek można dołączyć do 5 października 2021 r. do godz. 23:59. Kolejna możliwość będzie w marcu 2022 r. (V edycja klubu rusza 1 kwietnia 2022 r.).

Jeśli ktoś we wrześniu wykupił dostęp na 3 miesiące, to oczywiście po upływie tego czasu  może przedłużyć na kolejne 3 miesiące. 

Tak. Przedłużyć dostęp, gdy się kończy – ZAWSZE MOŻNA.

Będę wysyłała maile na 14 dni, na 7 dni i na 3 dni przed upływem końca dostępu. Wyślę na wszelki wypadek także ostatniego dnia 🙂

Tak. Jest dostępna płatność ratalna za pomocą TPay raty.

Zamówienie musi mieć min. 300 zł (taki są zasady TPay). Trzeba wybrać płatność poprzez TPay i w kolejnym kroku jako metodę płatności (bank) wybrać raty Tpay. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj do moich InstaStories – w wyróżnionych relacjach o nazwie KlubScrap pokazałam na screenach jak wygląda płacenie w ratach.

Wszystkie materiały do pobrania tj. cały kurs “Wycena prac scrapbookingowych”, materiały warsztatowe, pliki do pobrania, wszelkie listy itp. – dostęp macie na zawsze – pobieracie i to jest Wasze.

Jeśli chodzi o nagrania warsztatów, sesji pytań, wywiadów, szkoleń itp. – dostęp macie tak długo, jak jesteście w klubie.

Klub Scraperek ma za zadanie zmobilizować do szybkiego rozwoju Waszych umiejętności, dlatego jego głównym celem jest DZIAŁANIE – tworzenie, edukowanie się i uczestniczenie w aktywnościach po to, aby nabyć mnóstwo nowych umiejętności. Taki był jeden z głównych celów klubu, gdy go tworzyłam – aby nie chomikować wiedzy “na później – kiedyś przerobię”, tylko aby dołączyć I DZIAŁAĆ 🙂

Klub działa podobnie jak karnet na siłownię – masz pół roku korzystania i korzystasz ile chcesz, kiedy chcesz, uczysz się, działasz, przerabiasz.

Nie potrzeba żadnych materiałów na start. W klubie zobaczysz co będzie Ci przydatne, co niezbędne, a co możesz zastąpić rzeczami ogólnodostępnymi.

🙂

W klubie spędzisz tyle czasu, ile możesz. Wiele materiałów możesz przerabiać, wykonując codzienne obowiązki (możesz np. sprzątać i słuchać szkoleń / wywiadów). Jeśli chodzi o lekcje scrapbookingowe, możesz je przerabiać przy biurku, ale też możesz ich słuchać w podróży, zapisując sobie najważniejsze rzeczy.

Jeśli chcesz poświęcić nieco czasu na rozwój – to nie ma innego wyjścia, jak zaplanowanie go. Będę przy tym pomagała, aby zaplanować sobie realizowanie materiałów z klubu – jestem tam od tego, aby wspierać Was i mobilizować do działania. Sama za Was nie przerobię tych materiałów, ale będę pomagać, aby łatwiej było się zabrać do działania 😉

Prowadzę grupy na Facebook’u:

–> Scrapbooking – jak zacząć na serio.
Celem grupy jest wsparcie kobiet na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każda z nas kiedyś zaczynała. Pokazuję w niej, że każdy może realizować swoją pasję scrapbookingową tworząc kreatywne projekty z papieru, a z czasem – zacząć na niej zarabiać. Na grupie działamy, wspieramy się i pomagamy sobie – a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze. WSKAKUJĘ DO GRUPY –> Eunika Jedynak inspiruje 💙
Na grupie wymieniamy się doświadczeniami, inspirujemy pracami wykonanymi na moich warsztatach, przy użyciu moich napisów i tekturek, a także prowadzę na niej dodatkowe, nieodpłatne warsztaty online. WSKAKUJĘ DO GRUPY –> SCRAPBOOKING – warsztaty online [scrapbooking, mixed-media]
Celem grupy jest wymiana informacji dotyczących warsztatów online w zakresie scrapbookingu, cardmakingu, mixed-media, foamiranu itp. WSKAKUJĘ DO GRUPY

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych synów: 8-letniego Iwa i 3-letniego Wita.

Kocham zumbę, aerial jogę i ostatnio – kalistenikę. 

Dużo ćwiczę i staram się zarażać innych aktywnością fizyczną
– wiem jak dużo dobrego dla ciała i ducha może uczynić 🙂