Wartość warsztatów dostępnych w klubie: ponad 1500,00 zł.
Moduł 1 – Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac
Podstawowe pojęcia i zasady wyceny prac – chcę abyś tu poznała i potrafiła wskazać jasną różnicę pomiędzy Twoim przychodem, dochodem, zyskiem i wynagrodzeniem. Jest to fundamentalne, aby wiedzieć jakie są między tymi pojęciami zależności, a także jak one wpływają na to ile w rzeczywistości zarabiasz. Dowiesz się jakie są możliwe formy działania, a także poznasz zasady wyceny prac, abyś mogła je zacząć stosować już w trakcie trwania kursu.
Moduł 2 – Koszty działalności i składowe wyceny
Koszty działalności i składowe wyceny – będziemy tu mówić o tym co wlicza się w koszty działania oraz jakie są elementy, które składają się na ostateczny koszt projektu scrapbookingowego. Zarówno kwestie liczenia kosztów, jak i kwestie wyznaczania swojej stawki godzinowej sprawiają najwięcej problemów początkującym scraperkom, dlatego zajmiemy się nimi już na samym początku.
Moduł 3 – Koszty około-biznesowe
Koszty około-biznesowe – ten moduł stoi pod znakiem wszystkich kwestii, o których nie myśli się, podczas działania. Porozmawiamy o Twoich inwestycjach w rozwój, a także o czymś, co nazywa się kosztem alternatywnym, z którego trzeba zdawać sobie sprawę i brać go pod uwagę przy podejmowanych decyzjach.
Moduł 4 – Obliczenie stawki godzinowej + kalkulator wyceny (miesiąc/rok) + case study
Obliczenie stawki godzinowej to jeden z ważniejszych modułów, ponieważ dotyczy on ustalania stawki godzinowej. Dowiesz się jak podejść do ustalenia tego ile chcesz zarabiać na 1h Twojej pracy, porozmawiamy o różnej efektywności działań oraz otrzymasz ode mnie kalkulator wyceny, dzięki któremu w praktyce będziesz w stanie ustalić ile chcesz pracować oraz za jakie kwoty.
Moduł 5 – Tworzenie cennika swoich produktów
Tworzenie cennika swoich produktów jest wisienką na torcie z tego względu, że zaplanowałam kurs w taki sposób, abyś zakończyła go z gotowym cennikiem swoich prac. Oczywiście wiem, że będą osoby, które mają ustalony spis projektów, jakie wykonują i są też takie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją drogę ku sprzedaży prac – w obu przypadkach jesteś w stanie stworzyć cennik, który będziesz mogła umieścić na fanpage’u lub też w innym miejscu, w którym się promujesz.
Zakładając grupę “Scrapbooking – jak zacząć na serio” miałam jedną główną myśl przewodnią: STWORZENIE MIEJSCA Z PRZYJAZNĄ ATMOSFERĄ, gdzie będziemy sobie pomagać w byciu coraz lepszymi scraperkami. Tak jest nadal, ale ponad 6000 osób w grupie powoduje, że wiele wartościowych treści ginie w dziesiątkach czy setkach zapytań. W tak dużej społeczności nie jestem w stanie zapewnić mojego wsparcia i pomocy każdej osobie. Od jakiegoś czasu myślałam o czymś bardziej kameralnym – o miejscu, w którym będę mogła pracować z mniejszą liczbą osób, by móc odpowiedzieć na ich potrzeby. I tak narodził się – najpierw w myślach, a następnie w działaniu – KLUB SCRAPEREK.
Klub ma być także miejscem doskonalenia się w nieco szerszym spektrum, niż tylko scrapbooking – będzie w nim miejsce na naukę planowania i organizowania swojego czasu, ustalania priorytetów, dbania o dobre nawyki oraz dążenie do tego, by każdego dnia stawać się trochę lepszą osobą. Nic nie dzieje się w oderwaniu od życia codziennego – pracy, dzieci, studiów, czy też innych obowiązków, dlatego chcę wspierać klubowiczki także w godzeniu różnych ról. Na tyle, na ile potrafię. Oczywiście będzie to możliwość dla tych osób, które zdecydują, że chcą i że to jest dla nich ważne.
W Klubie nic nie trzeba, a bardzo wiele można 🙂
–> Anita Piątek (Tosiakowo)
–> Ania Orzechowska (Ania Tworzy)
–> Anna Iwanowska (anai)
–> Bogusia Kamińska (BogutkaArt)
–> Małgorzata Modzelik (Rzeczy z papieru)
–> Anna Karpińska (ScrapAndMe)
–> Ania Szajda (Przez Okienko)
–> Ewa Constancja
–> Ula Hejnig-Kaźmierowska (UHK Gallery)
–> Magdalena Nowicka
–> Marta Zaborowska (Craftvena)
–> Asia Szulik (Weselny Kącik)
–> Olga Bielska
–> Karolina Bukowska (Anari)
–> Karolina Czołba (Woodouts)
–> Mariusz Gierszewski (Scrapboys)
–> Zuza Gułaj (Scrapcesoria)
–> Kasia Grusza (Scrapkate)
–> Agnieszka Adamiuk (ZoJu Design)
–> Magdalena Derlukiewicz (Scrapczak)
–> Joanna Ryba z kanału Co ja narobiłam Joanna Ryba
– będąc w Klubie Scraperek masz dostęp do transmisji moich warsztatów online bez konieczności zapisywania się na nie,
– możliwość dokupienia kitu warsztatowego (materiały na warsztat nie są w cenie – osoby będące w klubie mają pierwszeństwo zakupu kitów, a będzie ich zawsze limitowana liczba).
– będąc w Klubie Scraperek korzystasz z wzajemnego wsparcia zarówno mojego, jak i innych osób z klubu,
– co miesiąc przeprowadzam akcję “Twórcza Mobilizacja” w ramach której deklarujemy i działamy nad projektami / zadaniami, które chcemy zrealizować.
– będąc w Klubie Scraperek możesz wziąć udział w wyzwaniach klubowych z nagrodami od sponsorów,
– nagrody są rzeczowe lub są to bony do wykorzystania w sklepach sponsorów,
– w poprzednich edycjach Klubu Scraperek nagrody w wyzwaniu sięgały kilkuset zł 🙂
– co miesiąc spotykamy się online, na żywo w tajnej grupie klubu,
– pytania można zadać wcześniej (będzie specjalny post) lub na żywo podczas sesji,
– tematyka: scrapbooking oraz tematy okołoscrapbookingowe / biznsowe / rozwojowe.
– wspólnie z Klubowiczkami będę realizowała długoterminowe wyzwanie scrapbookingowe (dołącza kto chce),
– tworzymy layouty (LO) ze zdjęć z poprzedniego miesiąca.
– zapraszam do współpracy osoby, które mogą przekazać cenną wiedzę klubowiczkom i zainspirować do działania,
– podczas każdej edycji odbywa się kilka wywiadów z twórcami / producentami półproduktów do scrapbookingu.
Spotkania są bardzo inspirujące, a dodatkowo można bliżej poznać osoby, które tworzą naszą branżę w Polsce.
Zdecyduj o dołączeniu do Klubu Scraperek 🙂
Po zaksięgowaniu wpłaty, w ciągu max 48h wyślę Ci maila z informacjami organizacyjnymi.
Edycja IX OFICJALNIE rusza od 01.06.2024 r. (dostęp do materiałów masz od dnia opłacenia). Dostęp IX edycji trwa do 30.11.24.
Do Klubu Scraperek można dołączyć w dniach 29.05 – 07.06.2024 r. Kolejna możliwość będzie dopiero w listopadzie 2024 r.
Dołączać można na pełne edycje, tj. na okres 6 miesięcy (+ kilka dni dłużej dla osób, które decydują się szybko, + kilka dni krócej dla osób, które czekają do końca zapisów).
Tak. Jest dostępna płatność ratalna za pomocą TPay raty oraz Przelewy24 – raty.
W celu finalizowania zakupu ratalnego, należy wybrać płatność poprzez TPay i w kolejnym kroku jako metodę płatności (bank) wybrać raty Tpay. Podobna możliwość jest poprzez Przelewy24. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj do moich InstaStories – w wyróżnionych relacjach o nazwie KlubScrap pokazałam na screenach jak wygląda płacenie w ratach.
Wszystkie materiały do pobrania tj. cały kurs “Wycena prac scrapbookingowych”, pliki warsztatowe, pliki do pobrania, wszelkie listy materiałów itp. – dostęp masz na zawsze – pobierasz i materiały są Twoje.
Jeśli chodzi o nagrania warsztatów, sesji pytań, wywiadów, szkoleń itp. – dostęp masz tak długo, jak długo jesteście w klubie.
Klub Scraperek ma za zadanie zmobilizować do szybkiego rozwoju umiejętności, dlatego jego głównym celem jest DZIAŁANIE – tworzenie, edukowanie się i uczestniczenie w aktywnościach po to, aby nabyć mnóstwo nowych umiejętności. Taki był jeden z głównych celów klubu, gdy go tworzyłam – aby nie chomikować wiedzy “na później – kiedyś przerobię”, tylko aby dołączyć I DZIAŁAĆ 🙂
Klub działa podobnie jak karnet na siłownię – masz pół roku korzystania i korzystasz ile chcesz, kiedy chcesz, uczysz się, działasz, przerabiasz.
Nie potrzeba żadnych materiałów na start. W klubie zobaczysz co będzie Ci przydatne, co niezbędne, a co możesz zastąpić rzeczami ogólnodostępnymi. Realizując część warsztatów np. ALBUMIK MORSKI – przyda Ci się tablica do bigowania / trymer / gilotyna lub też przerabiając warsztat OSWAJAM AKWARELE – dobrze jest ćwiczyć praktycznie, tj. mając akwarele u siebie. To, czy zdecydujesz się powiększać swoją pracownię o nowe dodatki i narzędzia zależy jednak tylko od Ciebie.
W klubie spędzisz tyle czasu, ile możesz. Wiele materiałów możesz przerabiać, wykonując codzienne obowiązki (możesz np. sprzątać i słuchać szkoleń / wywiadów). Jeśli chodzi o lekcje scrapbookingowe, możesz je przerabiać przy biurku, ale też możesz ich słuchać w podróży, zapisując sobie najważniejsze rzeczy.
Jeśli chcesz poświęcić nieco czasu na rozwój – to nie ma innego wyjścia, jak zaplanowanie go. Będę przy tym pomagała, aby zaplanować sobie realizowanie materiałów z klubu – jestem tam od tego, aby wspierać Was i mobilizować do działania. Sama za Ciebie nie przerobię tych materiałów, ale będę pomagać, aby łatwiej było się zabrać do działania 😉
Klub Scraperek to wiedza osadzona na platformie + grupa wsparcia na Facebook’u. Spotkania, sesje pytań i Live Startery, które dzieją się na grupie – lądują później również na platformie. Brak konta na portalu Facebook oznacza brak dostępu do grupy i korzyści, które płyną z niej – tj. możliwość publikowania postów, wymieniania się doświadczeniami oraz uczestniczenia w wydarzeniach, które dzieją się na żywo. Ale z wiedzy osadzonej na platformie można korzystać cały czas, niezależnie od uczestniczenia w grupie. Więcej mówię o tej sytuacji tutaj: CO JEŚLI NIE MAM KONTA NA FACEBOOK’U?
Tak, faktura generowana i wysyłana jest automatycznie po opłaceniu klubu.
Cześć! Jeśli chcesz abym do zamówienia dołożyła "ścinek" beermaty, które są świetne do usztywniania i dystansowania w pracach, dopisz tę informację w komentarzu do zamówienia. Życzę słoneczka i miłego dzionka! =) Odrzuć