Dostawa i płatność

Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu płatności za zamówienie – po zaksięgowaniu płatności klient otrzymuje maila z informacją, iż zamówienie jest w trakcie realizacji. Po przygotowaniu i wysłaniu zamówienia wysyłany jest mail o tym, iż zamówienie jest zrealizowane – od tego momentu zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych zamówienie dociera do klienta.

DARMOWA DOSTAWA

Jeśli w Twoim koszyku znajdą się produkty o łącznej wartości co najmniej 250 zł, Twoje zamówienie wyślemy bezpłatnie do Paczkomatu InPost. Należy wybrać opcję “Paczkomaty Inpost DARMOWA WYSYŁKA”.

FORMY DOSTAWY

InPost Paczkomaty 24/7
Czas dostawy: 2 dni robocze
Koszt: 15,00 zł

Z Paczkomatu paczkę można odebrać o dowolnej porze w ciągu 48 godzin od otrzymania potwierdzenia dostarczenia jej do paczkomatu. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego paczkomatu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, fakt ten należy od razu zgłosić na ekranie paczkomatu.

Kurier DPD
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Koszt: 14,99 zł

Najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia. Aby kurier mógł dostarczyć przesyłkę, pod adresem dostawy wymagana jest obecność osoby upoważnionej do odbioru paczki. W przypadku nieobecności adresata przesyłkę można odebrać osobiście z punktu DPD. W celu potwierdzenia godziny dostawy prosimy o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. Brak kontaktu telefonicznego ze strony kuriera lub pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. Na stronie www.dpd.com.pl można śledzić losy przesyłki.

 

FORMY PŁATNOŚCI

PRZELEWY24

Najszybszy sposób zapłaty za zamówienie. Po wybraniu Przelewy24 jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.

TPAY

Szybki sposób zapłaty za zamówienie również z rodziny przelewów błyskawicznych. Po wybraniu TPay jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie. Dodatkowo po wybraniu opcji RATY TPAY jeśli wartość zamówienia wynosi powyżej 300 zł, można dokonać płatności w ratach. Decyzja kredytowa oraz obsługa płatności ratalnych dokonywana jest przez dedykowany bank i dzieje się poza kontrolą sklepu.

PRZELEW BANKOWY

Przelewu bankowego (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) należy dokonać na podany poniżej numer rachunku:

Artemisja Eunika Jedynak
Zajezierze 34
88-140 Gniewkowo
nr konta: 40 1140 2004 0000 3502 7045 9163

W tytule przelewu proszę o podanie numeru zamówienia.

PAYPAL

Szybki i prosty sposób dokonywania płatności. Do korzystania z systemu PayPal niezbędna jest karta kredytowa lub debetowa umożliwiająca dokonywanie płatności internetowych lub środki zgromadzone na koncie PayPal. Sklep jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności.