Chcę zamówić

CHCESZ COŚ ZAMÓWIĆ?

Zapraszam do składania zamówień na ręcznie tworzone, kreatywne projekty z papieru, m.in. kartki scrapbookingowe, exploding boxy, zaproszenia, vouchery itp. Poniżej ceny oraz moje przykładowe realizacje.
W razie pytań – pisz śmiało – chętnie odpowiem na każde pytanie: kontakt@eunikajedynak.pl.

JAK ZAMÓWIĆ?

Aby dokonać zamówienia, skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@eunikajedynak.pl lub napisz wiadomość na fanpage’u Artemisja Scrapbooking & Handmade. Napisz mi wszelkie szczegóły, na których Tobie zależy, w szczególności:
– z jakiej okazji ma być wykonana kartka (projekt scrapbookingowy),
– w jakiej ma być kolorystyce,
– jaki ma mieć napis z przodu (kartka) lub jakie ścianki chcesz mieć zaprojektowane dla exploding boxa,
– jaka jest data uroczystości,
– jeśli masz przygotowane życzenia do wdrukowania – wyślij mi je,
– jeśli chcesz by w kartce (projekcie) było wkomponowane zdjęcie – wyślij mi je (z informacją czy ma być w głównym projekcie – np. z przodu kartki, czy w środku),
– kiedy chcesz by projekt był gotowy do odbioru,
– …oraz wszelkie inne niezbędne informacje, abym mogła wykonać projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Przy okazji zapraszam Cię do polubienia i śledzenia fanpage’a Artemisja Scrapbooking & Handmade na Facebook’u =)

CENNIK PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE

Metryczka ze zdjęciem / zdjęciami w ramce 3D
(wielkość ramki: 25×25 cm, wielkość pracy w środku: 23×23 cm))

120 zł / szt.

Wyjątkowa, personalizowana ramka. Wspaniały prezent, który ucieszy, wzruszy i będzie pamiątką na lata.
Metryczka zawiera nadesłane zdjęcie oraz dane, np. dotyczące dziecka – np. imię, data narodzin, godzina narodzin, miejsce narodzin, długość i masa ciała itp., ślubu: data, imiona, motyw przewodni, cytat itp. Może być personalizowana motywem przewodnim (np. motyw leśny, motyw księżniczki). Kolorystykę także ustalamy indywidualnie. Metryczka może być wykonana także na inne okazje, np. Chrzest Święty, urodziny i zawierać zupełnie inne elementy. Istnieje możliwość umieszczenia dodatkowego napisu / cytatu / elementu. Poniższe zdjęcia to jedynie przykłady.

Kartka okiennica z wodospadem w pudełku z okienkiem – 100% personalizowana + napisy lub zdjęcia

80 zł / szt.

Kartka otwierana jak okiennica, która w środku posiada element ruchomy, który w scrapbookingu nazywa się „wodospadem”. Jest to mechanizm, który – dzięki pociągnięciu za pasek – zmienia karty. Liczba kart: 4-6 szt. Maksymalna wielkość zdjęć: ok. 6,5 cm x 6,5 cm.

kartka z wodospadem, wodospad scrapbooking, jak zrobić wodospad
kartka z wodospadem, wodospad scrapbooking, jak zrobić wodospad

Kartka warstwowa (różne okazje)14,6 cm x 14,6 cm, bogato zdobiona,
w pudełku z okienkiem – personalizowany motyw i napis

60 zł / szt.

Kartka 3D – bogato zdobiona, warstwowa, wykonana na podstawie oczekiwań ustalonych z zamawiającym, na bazie wybranych elementów lub niestandardowych grafik, w pudełku zamykanym, z okienkiem:

Kartka (różne okazje) 14,7 cm x 14,7 cm z białą kopertą – personalizowany napis

30 zł / szt.

Kartka wykonana na podstawie wzoru wybranego spośród już wykonanych projektów lub według ustaleń z zamawiającym, lecz na bazie standardowych elementów: kwiaty, misie, serca i wszelkie inne, jakie wykonuję:

Kartka (różne okazje) 14,7 cm x 14,7 cm z białą kopertą – personalizowany motyw i napis

40 zł / szt.

Kartka wykonana na podstawie motywu ustalonego z zamawiającym, na bazie wybranych elementów (nieco bardziej bogata) lub na bazie niestandardowych grafik:

Kartka – lizak „rozetka”

35 zł / szt.

Nowość w ofercie – kartka w formie „lizaka” z rozetką. Kreatywny dodatek do prezentu dla dziecka. Z jednej strony kartki projektujemy motyw i napis, a z drugiej – życzenia. Motyw i kolorystyka – do ustalenia.

Kartka (różne okazje) 14,9 cm x 20,8 cm z ręcznie klejoną kopertą – personalizowany napis

60 zł / szt.

Kartka w większym rozmiarze niż standardowa, wykonana na podstawie oczekiwań ustalonych z zamawiającym, na bazie wybranych elementów lub niestandardowych grafik, z ręcznie klejoną kopertą:

Exploding box 10x10x10 cm bez elementu 3D

90 zł / szt.

Exploding box jest to kreatywna kartka – pudełko, w której po zdjęciu wieczka, otwierają się 4 ścianki kartki, na których mogę zaprojektować w zasadzie wszystko – ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia =)
W boxie można umieścić zdjęcie, kopertę, dowolny element i dowolną grafikę, z dowolnym tekstem. Można też zamocować wstążkę, w którą wsunie się banknoty, jeśli jest zamierzenie by wraz z kartką przekazać pieniądze.

Exploding box 10x10x10 cm z elementem 3D w środku

115,00 – 125 zł / szt.

Exploding box z elementem 3D różni się od standardowego boxa tym, że na środku projektowany jest element przestrzenny, np. buciki dziecięce, tort, miś, kompozycja z kwiatów – lub cokolwiek innego, przestrzennego. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od skomplikowania tworzonego elementu przestrzennego.

MOJE PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Specjalnie dla osób, które chcą nauczyć się scrapbookingu – dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem kartek, albumów oraz kreatywnych projektów z papieru lub też chcą zrobić swój pierwszy krok w tym kierunku, stworzyłam darmową grupę na Facebook’u.

Grupa Scrapbooking – jak zacząć na serio ma na celu wsparcie osób na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każdy kiedyś zaczynał.
Zapraszam Ciebie do dołączenia do grupy! Pokazuję, że każdy może tworzyć =)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi, wskazówki – pisz do mnie śmiało.

Do zobaczenia!

EJ