Czy w 2021 roku chcesz zająć się swoim biznesem scrapbookingowym na poważnie
i zacząć zarabiać?
Jeśli tak – potrzebujesz konkretnego planu działania.

Niezależnie od tego czy chcesz założyć firmę i zająć się tylko pracą w obszarze scrapbookingu, czy chcesz póki co łączyć swoją pracę na etat ze scrapem, czy też jesteś w jeszcze innej sytuacji – np. wiesz, że za pół roku czy za rok będziesz podejmowała ważne decyzje życiowe i chcesz sprawdzić, czy stworzenie własnego biznesu jest czymś dla Ciebie – WARTO ABYŚ NAUCZYŁA SIĘ FUNDAMENTALNYCH ZASAD PROWADZENIA BIZNESU, PROMOWANIA, SPRZEDAŻY I WYCENY SWOJEJ PRACY. Wiedza oraz umiejętności, które zdbędziesz w kursie przydadzą Ci się także w innych obszarach życia.

Biorąc udział w kursie nauczysz się jak wyceniać swoje prace, gdzie i jak się promować, ustalisz swoją grupę docelową, nauczysz się tworzyć ofertę i stworzysz ją dla siebie, a także dowiesz się jak organizować swój czas, by działać efektywniej 🙂

Każdy pakiet kursu to inne elementy, inna wartość, jaką otrzymasz, stąd też – inna cena.
Zanim zerkniesz na cenę danego pakietu, koniecznie sprawdź co zostało w nim ujęte i zapoznaj się bardzo dokładnie z jego opisem.
Jeśli nie wiesz zupełnie nic o kursie – poniżej zawarłam najważniejsze informacje.

Jesteś tutaj prawdopodobnie dlatego, że scrapbooking jest Twoją pasją i chcesz zacząć rozwijać swój biznes na serio.

Chcesz wiedzieć jak tworzyć piękne produkty. Chcesz wiedzieć jak zbudować solidną markę, która da Tobie satysfakcję, że robisz to, co kochasz i na tym zarabiasz. Ale jednocześnie boisz się, czy sobie poradzisz. Czy pomyślisz o wszystkim, czy znajdziesz klientów, czy będziesz potrafiła zorganizować pracę tak, aby mieć czas na realizowanie projektów scrapbookingowych, na zrobienie pięknych zdjęć, na promocję, sprzedaż, na szukanie nowych możliwości oraz oczywiście na rodzinę, dzieci, sport i odpoczynek…

Albo… myślisz może, że jeszcze nie pora, że jeszcze nie umiesz tworzyć tak pięknych prac, o jakich marzysz. Że jeszcze masz za mały fanpage, by ruszyć z miejsca. Że inni tworzą piękniejsze prace, gdzie Tobie do nich… więc nie działasz na serio. Czekasz aż pojawią się kolejne lajki na Facebook’u (jeśli masz fanpage, bo może jeszcze go nie masz) – a ich jakoś tak mało. Umieszczasz posty, ale w sumie to nie wiesz o czym pisać, bo innym to przychodzi z lekkością, a ty zasiadasz i… nagle pojawia się pustka w głowie. Kolejny dzień nic nie opublikowałaś, ale to nic – jutro na pewno będzie lepiej. Ale nie – jutro jest podobnie.

Siedzisz i zastanawiasz się „Komu mogę sprzedać swoje kartki?”. Przecież jesteś, tworzysz, dlaczego ci ludzie do Ciebie nie piszą z prośbą o zakup? Przecież każdy może kupić kartkę i wręczyć ją bliskiej osobie. Tyle jest ludzi, tylko dlaczego oni nie kupują u mnie? Może jeszcze musisz poćwiczyć. Mijają dni, tygodnie i miesiące, a sytuacja nie za wiele się zmienia.

Nie jest tak czasami u Ciebie?

Jeśli powyższy opis choć troszeczkę przypomina Ci Twoje doświadczenia – czytaj dalej,
ponieważ kurs, jaki przygotowałam jest właśnie dla osób, które są w podobnym miejscu, co Ty.

Przygotuj się odpowiednio do stworzenia swojej marki
– postaw na działania, które przyniosą efekty.

POZNAJ BIZNESOWY KURS
„SCRAPBOOKING – ZACZYNAM NA SERIO”

Tworzenie pięknych prac już nie wystarcza.

Żeby przebić się w gąszczu tysięcy pięknych prac, trzeba podejść do sprawy mądrze. Tylko co to oznacza? To oznacza, że musisz wiedzieć do kogo kierujesz swoje działania (grupa docelowa), a także powinnaś wiedzieć gdzie tych osób szukać. Tego oraz wielu innych, biznesowo ważnych kwestii, nauczę Ciebie w moim kursie.

Jeśli zbudujesz solidne podstawy swojego biznesu – będziesz wiedziała co konkretnie powinnaś zrobić, by sprzedać określoną liczbę prac. Taką liczbę, jaką sobie zaplanujesz.
A zrobisz to w oparciu o konkretną analizę.

Nie jest to kurs, w którym uczę Ciebie suchej teorii, a później masz radzić sobie sama jak poukładać wszystkie elementy, składające się na Twój biznes.

Zamiast tego – krok po kroku przechodzę z Tobą wszystkie etapy tworzenia biznesu.

W 2021 roku realizuję III edycję tego kursu.
Pierwsza jego edycja miała miejsce w maju 2019 roku – zerknij na kilka opinii uczestniczek:

"Polecam ten kurs z czystym sumieniem i nie tylko osobom, które chcą założyć działalność czy zajmować się scrapowaniem, ale każdemu kto chce coś zrobić dla siebie. Kurs ten jest ogromnym źródłem wiedzy, inspiracji i motywacji by ruszyć w końcu swoje 4 litery 😉 i zabrać się do działania."
"Taki kurs polecam wszystkim, którzy chociaż troszkę myślą o swoim hobby - jako o pracy (dodatkowej lub też całoetatowej ). Kurs merytorycznie,technicznie i organizacyjnie był na wysokim poziomie. Zawsze wiedziałam,że mogę liczyć na pomoc Euniki. Moduły były bardzo wartościowe, ćwiczenia bardzo mądre. Jeszcze kilka razy będę wracała do kursu, bo jest dla mnie bardzo ważny. Chciałabym może w przyszłości tak właśnie pracować- ęeby moje hobby, pasja przerodziło się w biznes. Dziękuję bardzo Eunika Jedynak,że stanęłaś na mojej drodze 🙂 <3"
"Z całego serca polecam ten kurs wszystkim scraperkom, które zastanawiają się czy tak naprawdę ten rodzaj biznesu ma sens i tym które chcą wreszcie zacząć zarabiać na scrapbookingu na serio! Eunika rozwiewa wszystkie wątpliwości i pokazuje od czego zacząć, jak planować, gdzie się promować i jak budować swoją markę, aby na niej zarabiać."
"Kurs jest świetnym początkiem do zrozumienia co to jest biznes i "z czym się go je" =). Treści przedstawione są w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. Każdy moduł jest bardzo wartościowy, uczy czegoś nowego i jednocześnie pogłębia treści modułów wcześniejszych. Polecam każdej osobie, która myśli o swoim biznesie i jest totalnym laikiem w tej kwestii =). Eunika jest MEGA pomocną osobą, która stale inspiruje, podpowiada, tłumaczy, mobilizuje i motywuje! Podziwiam ją za to co robi i jak robi! Takimi pozytywnymi i inspirującymi osobami jak Eunika chciałabym być w życiu otoczona <3"
"Kurs ( i zamówienia które podczas jego trwania spływały) dodał mi pewności siebie i wiary że to co robię może się udać. Ponadto zwrócił moją uwagę na rzeczy które nie wiedziałam, że są istotne. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie i obecności w grupie. Każdemu kto chce rozpocząć scrapowy biznes gorąco polecam kurs Euniki z dostępem do grupy kursowej!"
"Bardzo wartościowy kurs, wnosi ogrom przydatnej wiedzy wyłożone w super przystępny sposób. Materiały czyta się jak dobra książkę a ćwiczenia pobudzają chęć działania sama przyjemność. To mój pierwszy kurs scrapbookingowy w życiu i cieszę się że udało mi się trafić na taki profesjonalizm. Eunika Jedynak to ciepła pogodna osoba która chętnie pomaga rozwiać każde wątpliwości i zawsze słusznie doradzić. Pomaga na każdym kroku kursu oraz po jego zakończeniu. Napewno będę śledzić stronkę w celu poszukiwania kolejnego kursu z Eunika Jedynak. Dziękuję i serdecznie polecam."
"Kurs był dużo bardziej inspirujący niż mogłoby się wydawać. Polecam z całego serca. Przede wszystkim ze względu na unikalność połączonych dziedzin (marketing w scrapbookingu), jak i na ciepło i profesjonalizm prowadzącej."
"Kurs zawiera ogromna ilość wiedzy i przeznaczonego czasu. Jest bardzo dopracowany, konkretny i ma mnóstwo informacji. Kontakt był stały, na wszystkie wątpliwości i pytania zawsze była odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona z kursu i naprawdę warto wziąć w nim udział."

Co otrzymujesz w ramach kursu?

Dostęp na zawsze do jego zawartości, w której znajdziesz:

–> 10 modułów – każdy z konkretną wiedzą, która pomoże Ci zbudować solidne podstawy Twojego biznesu.

Moduł 1 – Jak się dobrze zorganizować (aby mieć czas m.in. na realizację tego kursu =) )

Moduł 2 – Cele, modele i kontekst tj. od czego zacząć?

Moduł 3 – Grupa docelowa

Moduł 4 – Marka i wizerunek 

Moduł 5 – Produkty w scrapbookingu

Moduł 6 – Twoja oferta

Moduł 7 – Wycena produktów 

Moduł 8 – Media społecznościowe

Moduł 9 – Promocja i sprzedaż

Moduł 10 – Dywersyfikacja przychodów

Bonusem w kursie jest także moduł 0, który dedykowany jest osobom bardzo początkującym scrapbookingowo.
Zawiera on zestawienie najważniejszych informacji:
– jak zabrać się do tworzenia prac scrapbookingowych,
– co warto kupić na start,
– jakie grupy scrapbookingowe polecam i dlaczego,
– jakie są zasady tworzenia prac scrapbookingowych,

Otrzymasz także ilustrowany słowniczek scrapbookingowy w formacie pdf z ponad setką haseł.

–> Ćwiczenia do wykonania (wraz z moimi wskazówkami), dzięki którym opracujesz najważniejsze kwestie w swoim biznesie.

W każdym module otrzymasz ćwiczenia do wykonania, które przybliżą ciebie do osiągania twoich celów biznesowych.

W pakiecie rozszerzonym dodatkowo:

–> Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie na grupie w trakcie trwania kursu). Oczywiście dostęp do grupy masz na stałe.

Wsparcie grupowe jest bardzo pomocne – spotykasz osoby, które mają podobne problemy, obawy i dylematy, co ty. Wspólnie będziemy wspierać się w rozwiązywaniu problemów i pozbywaniu się napotykanych trudności, zmobilizujemy się do działania oraz obmyślimy najlepsze decyzje dla rozwoju swoich biznesów.

–> Dostęp do każdej kolejnej edycji kursu – grupa kursowa będzie jedna i na niej będę pracować z kursantami przyszłych edycji tego kursu

Kurs odbywa się cyklicznie – raz do roku. Każda kolejna edycja będzie droższa, ponieważ kurs jest z roku na rok udoskonalany. Kupując kurs w obecnej edycji otrzymasz także dostęp do jego dalszych aktualizacji.

– 3 sesje Q & A (pytań i odpowiedzi) na żywo, na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

W każdym tygodniu trwania kursu odbędzie się sesja na żywo (1h), na której będziesz mogła zadawać pytania oraz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wnioskami z realizowanych zadań. Taka forma nauki ma ogromną siłę, ponieważ tyle, ile osó będzie w kursie, tyle zdobędziesz odpowiedzi na pytania, tyle będzie wniosków i przemyśleń.

W pakiecie VIP dodatkowo:

–> MOJE OSOBISTE WSPARCIE: spotkanie indywidualne ze mną online 1-1,5h, abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku + pomoc jeśli gdzieś utkniesz.

Moje indywidualne wsparcie jest dla osób najbardziej zdecydowanych, które wiedzą, że stworzenie marki scrapbookingowej i budowanie biznesu jest na 100% tym, co chcą w życiu robić. Wspólnie przeanalizujemy twój plan na biznes tak, abyś mogła podjąć najlepsze dla ciebie decyzje, gwarantujace sukces twojego przedsięwzięcia.

Jest to oferta limitowana – mogę przyjąć jedynie 10 osób. Decyduje kolejność zamówień.

Sprawdź dokładny rozkład jazdy kursu:

Cały kurs zawiera sporo wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i realizować to, co sobie zaplanowałaś. Ale biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej już teraz nie cierpisz na nadmiar czasu – chcę nauczyć Cię dobrze planować i organizować swoją pracę. Zarządzanie sobą w czasie to ogromna dziedzina, ale wyłuskam z niej dla Ciebie najważniejsze elementy, które pozwolą Ci oszczędzać czas i zyskać dodatkowe kilkadziesiąt minut dziennie.

Z tego modułu dowiesz się:
– jak skutecznie planować i organizować swoją pracę,
– z jakich narzędzi warto korzystać,
– jakie rzeczy są ważne przy planowaniu i osiąganiu zamierzonych celów,
– co to są pożeracze czasu i jak je wyeliminować ze swojego życia,

Dzięki ćwiczeniom:
– będziesz potrafiła zaplanować rozkład dnia, który wspiera Cię w osiąganiu Twoich celów,
– przetestujesz narzędzia ułatwiające pracę i wybierzesz te najbardziej odpowiednie dla Ciebie,
– wyznaczysz czas na planowanie,
– nauczysz się pracy z kalendarzem oraz działania w oparciu o cele, priorytety i zadania.

„Jak zacząć działać na serio?” – to najważniejsze pytanie w niniejszym kursie. W module nr 1 poznasz podstawy budowania biznesu, wyznaczania celów, strategii oraz działań, bazując na tym, co masz i uwzględniając kontekst, w jakim się znajdujesz. Dowiesz się jak budować biznes na solidnych fundamentach, a także odpowiesz sobie na pytania: „Jak się mobilizować?” oraz „Jakie jest Twoje „DLACZEGO?” (wiem, że to brzmi dziwnie, ale wszystko Ci wyjaśnię w kursie =) ).

Z tego modułu dowiesz się:
– co to jest model biznesowy i jakie modele biznesowe istnieją,
– dlaczego w biznesie warto zacząć od strategii,
– co to są zasoby i jakie zasoby są ważne w biznesie,
– jak wyznaczać i realizować swoje cele.

Dzięki ćwiczeniom:
– opracujesz swoją misję oraz odpowiesz na wiele ważnych pytań,
– podsumujesz zasoby, które posiadasz,
– wyznaczysz zasady, według których chcesz pracować,
– wyznaczysz swoje cele biznesowe na najbliższy miesiąc, kwartał oraz rok,
– opracujesz swój model biznesowy, który będzie wspierał Twoje cele.

Bez wiedzy o tym kim są Twoi klienci nigdy nie osiągniesz satysfakcjonującej sprzedaży. Wyznaczenie grupy docelowej jest jednym z najważniejszych punktów w opracowywaniu strategii swojego biznesu. Dzięki temu będziesz w stanie prowadzić skuteczne działania promocyjne – bo kierując swoje komunikaty do wszystkich, nie trafiają one do nikogo.

Z tego modułu dowiesz się:
– dlaczego ważne jest wyznaczenie grupy docelowej,
– jak wyznaczyć swoją grupę docelową,
– jak określić z kim chcesz pracować,
– co to jest ścieżka klienta.

Poza tym poznasz przykłady różnych grup docelowych oraz kierowanych do nich produktów.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz swoją grupę docelową,
– opracujesz personę, tj. opis swojego idealnego klienta w oparciu o nowoczesną metodę,
– wyznaczysz ścieżkę klienta.

Ktoś kiedyś powiedział, że wizerunek to jest to, co mówią o Tobie inni jak wyjdziesz z pokoju. Jest w tym ziarnko prawdy. Aby świadomie budować wizerunek swojej marki, warto znać pewne zasady oraz wiedzieć jakie niesie to za sobą konsekwencje.

Z tego modułu dowiesz się:
– czym jest marka i dlaczego ważne jest aby budować markę osobistą,
– co to jest wizerunek i czym różni się od marki,
– jakie elementy wpływają na wizerunek Twojej marki,
– jak budować spójny wizerunek zgodnie z przyjętą strategią,
– jakie narzędzia pomogą Ci w budowaniu spójnej marki,
– jak zwiększyć lojalność klientów oraz jak zdobywać rekomendacje.

Dzięki ćwiczeniom:
– opracujesz koncepcję oraz stworzysz modboard swojej marki,
– opracujesz obietnicę swojej marki,
– wyznaczysz to, z czego chcesz aby Twoja marka była znana,
– opracujesz bazę grafik do wykorzystania w komunikacji w mediach społecznościowych.

Klient nie kupuje produktu lub usługi – klient kupuje wizję lepszej przyszłości, która nadejdzie jak tylko nabędzie daną rzecz. Wiedza w jaki sposób projektować produkty oraz usługi jest bezcenna, jeśli chcesz aby klienci sami zgłaszali się do Ciebie po zakup tego, co oferujesz.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są cechy dobrego produktu,
– jak tworzyć opisy produktów,
– jak zadbać o całą „otoczkę” wokół produktu,
– co to jest benchmarking i dlaczego warto z niego korzystać.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz cechy wyróżniające Twoje produkty spośród innych,
– stworzysz rozbudowany opis swojego wybranego produktu,
– opracujesz szczegóły dotyczące opakowania i oznaczenia produktu.

To jakie produkty chcesz oferować jest jedną z ważniejszych decyzji w Twoim biznesie. Opracowanie gamy produktów wraz z ich charakterystyką, a także spisem korzyści, jakie przyniosą klientom będzie najważniejszym punktem tego modułu.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie produkty i usługi w scrapbookingu są możliwe do zaoferowania,
– jak opracować swoją ofertę,
– jak skutecznie robić analizę rynku.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz produkty, jakie chcesz oferować,
– dokonasz szczegółowych opisów produktów, które zawrzesz w swojej ofercie.

Nie od dziś wiadomo, że wycena produktów rękodzielniczych regularnie spędza nam sen z powiek. Rękodzieło to produkt premium, jednak wciąż niewiele osób dostosowuje ceny swoich produktów do poziomu, na jaki zasługują. Moduł 6 ma na celu uświadomienie Tobie zasad wyceny prac i usług scrapbookingowych. Otrzymasz także specjalnie opracowany kalkulator, który zawiera najważniejsze elementy wyceny.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są zasady wyceny prac i usług scrapbookingowych,
– jak najlepiej obliczyć swoją stawkę godzinową,
– czym różni się przychód, dochód, zysk oraz wynagrodzenie,
– jak wyliczyć ile powinien kosztować produkt lub usługa,
– kiedy podwyższać a kiedy obniżać ceny.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz swoją stawkę godzinową,
– wyznaczysz ceny swoich produktów,
– opracujesz plan na realizowanie okresowych promocji swoich produktów,
– zaplanujesz podwyżkę ustalonych cen w przyszłości (kiedy oraz ile).

Jeszcze niedawno podstawą prowadzenia firmy była strona www, ulotki oraz wizytówki. Dziś już nie ma złudzeń – praktycznie każdy biznes powinien istnieć w mediach społecznościowych. Moduł nr 8 rozpracowuje strategię działania w mediach społecznościowych: na Facebook’u oraz na Instagramie.

Z tego modułu dowiesz się:
– dlaczego trzeba mieć fanpage’a na Facebooku chcąc sprzedawać swoje prace,
– jakie możliwości oferuje Facebook, a jakie Instagram,
– jak maksymalnie wykorzystać potencjał Facebook’a,
– co warto pokazywać na Instagramie,
– dlaczego warto oraz jak prowadzić InstaStories.

Dzięki ćwiczeniom:
– ustalisz jakie treści chcesz umieszczać w mediach społecznościowych,
– opracujesz harmonogram swoich postów na Facebook’a oraz Instagrama,
– wyznaczysz zasady prowadzenia fanpage’a na Facebooku, prowadzenia Instagrama oraz InstaStories,
– nabierzesz odwagi w umieszczaniu treści w mediach społecznościowych (będę motywowała Ciebie do realizowania każdej z wyżej wymienionych form).

Jeśli nie masz strony na Facebook’u i / lub Instagrama – pomogę Tobie założyć konta oraz pokażę jak z nich korzystać.

Możesz mieć świetnie opracowany produkt, ale dopóki nikt się o nim nie dowie – nie ma szansy na to, że zostanie sprzedany. Skuteczna promocja oraz sprzedaż to bardzo ważne elementy budowania biznesu. Bez sprzedaży nie ma biznesu. A bez promocji nie ma sprzedaży.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są formy promocji, które sprawdzają się dla scrapbookingu,
– w jakich miejscach możesz oferować swoje produkty do sprzedaży online,
– w jakich miejscach możesz oferować swoje produkty do sprzedaży offline (stacjonarnie),
– dowiesz się na jakich zasadach działają pasaże internetowe,
– jak znaleźć pierwszych klientów.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz miejsca, w których chcesz być obecna ze swoimi produktami online oraz stacjonarnie,
– wejdziesz ze swoimi pracami w przynajmniej 2 nowe miejsca,
– opracujesz kalendarz działań promocyjnych, uwzględniający najważniejsze wydarzenia.

Działalność, która opiera się na jednym produkcie lub usłudze jest bardzo podatna na wahania popytu, a co za tym idzie trudno będzie jej zapewnić stabilność Twojego biznesu. Dlatego ważne jest, abyś zaplanowała kilka źródeł, z których będziesz czerpać przychody – tym sposobem nawet jeśli jedno lub dwa z nich chwilowo nie będą osiągały satysfakcjonującej sprzedaży, pozostałe sprawią, że nie będziesz gryzła paznokci w obawie czy starczy Ci na przysłowiowy ZUS.

Z tego modułu dowiesz się:
– jak zaplanować przychody z różnych źródeł,
– co to jest skalowanie biznesu i jak Ty możesz tego dokonać.

Dzięki ćwiczeniom:
– zaplanujesz swoje nowe źródła przychodów,
– wyznaczysz jak zamierzasz skalować swój biznes.

Możesz podejrzeć dokładny program, klikając na konkretny moduł, ale…

TO NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Najważniejsze są efekty, jakie osiągniesz, realizując ze mną ten kurs =)
Dlatego skupmy się na nich:

Opracujesz założenia swojego biznesu

Ustalisz strategię, wyznaczysz cele krótko- i długoterminowe, wypracujesz kwestie, dzięki którym będziesz wiedziała w którą stronę zmierzasz.

Określisz grupy docelowe dla Twoich produktów

Ustalisz do kogo kierujesz swoje komunikaty, z kim chcesz pracować i jak dotrzesz do swoich potencjalnych klientów.

Stworzysz i udoskonalisz swoją markę

Wyznaczysz cechy swojej marki, ustalisz z czego chcesz być znana, opracujesz komunikację graficzną marki.

Zadbasz o swój produkt

Wyznaczysz cechy swojego produktu, opracujesz szczegółowy opis oraz dopracujesz kwestie opakowania produktu.

Wyznaczysz swoją ofertę

Ustalisz jakie produkty będziesz oferowała, dokonasz analizy lokalnego rynku, opracujesz opisy swoich produktów.

Dokonasz wyceny swoich produktów

Wyznaczysz swoją stawkę godzinową, ustalisz ceny swoich produktów oraz zaplanujesz strategię na podnoszenie cen.

Zadbasz o media społecznościowe

Ustalisz w jakich mediach chcesz być obecna, opracujesz harmonogram postów, ustalisz cele komunikacyjne każdego z medium.

Opracujesz plan promocji i sprzedaży

Wyznaczysz w jakich miejscach klienci będą mogli kupić Twoje produkty, opracujesz kalendarz działań promocyjnych, wejdziesz ze swoimi pracami w nowe miejsca.

Będziesz wiedziała jak dbać o stabilność biznesu

Ustalisz z jakich źródeł chcesz mieć przychody, dowiesz się jak skalować biznes.

Nauczysz się efektywnej pracy

Zaplanujesz rozkład dnia i tygodnia, nauczysz się pracy z kalendarzem, przetestujesz narzędzia wspierające w osiąganiu celów.

Po przejściu tego kursu zobaczysz, że budowanie biznesu nie jest takie trudne i wszystko można osiągnąć, działając strategicznie oraz konsekwentnie.

Wystarczy przejść wszystkie kroki!

Pamiętaj, że nic samo się nie zrobi – w kursie spora część pracy należy do Ciebie.
Ja pokazuję Ci kroki, narzędzia, daję wiedzę, metody, uczę nowych umiejętności.
Ale po Twojej stronie leży DZIAŁANIE i REALIZOWANIE zadań.
A ja będę Ciebie wspierać przez ten czas, abyś miała pewność, że tego dokonasz =)

Podoba Ci się to, co przeczytałaś i jesteś już gotowa, aby dołączyć do uczestników kursu? =)

Super! Zapoznaj się z poniższymi informacjami organizacyjnymi:

Wybierz odpowiedni pakiet kursu

Porównaj pakiety, które znajdziesz poniżej i wybierz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź sekcję "Pytania i odpowiedzi", a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do mnie maila: kontakt@eunikajedynak.pl

Odbierz maila
(mail jest wysyłany do 48h po zaksięgowaniu wpłaty)

W ciągu maksymalnie 48h od zaksięgowania wpłaty na moim koncie, otrzymasz maila potwierdzającego dołączenie na pokład kursu. Od tego momentu będziemy w stałym kontakcie mailowym.

Startujemy w czerwcu 2021

Kurs rozpoczyna się w czerwcu 2021 i od tej pory będziesz otrzymywała poszczególne moduły kursu na maila, a także będą się one pojawiały - wraz z nagraniami do odsłuchania - na platformie. W opcji z zamkniętą grupą na Facebooku dodatkowo będziemy mobilizować się na grupie.

CENY

Wybierz pakiet odpowiedni do swoich potrzeb!

Jestem pewna wartości tego kursu, dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – jeśli przejdziesz kurs, z zaangażowaniem wykonasz wszystkie ćwiczenia i stwierdzisz, że kurs nie nauczył Ciebie niczego nowego – zwrócę Ci pieniądze w terminie 30 dni od daty zgłoszenia.

Jeśli zapisywałaś się na listę osób zainteresowanych kursem, otrzymałaś dodatkowy kod zniżkowy – pamiętaj, aby go użyć =)

BIZNESOWY KURS SCRAPBOOKINGU

 

Dostęp do kursu na zawsze (masz dostęp do platformy z materiałami i nagraniami)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u 

Dostęp do każdej kolejnej edycji kursu
– grupa kursowa będzie jedna i na niej będę pracować z kursantami przyszłych edycji tego kursu

3 sesje Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

Może myślisz nad pakietem VIP i zastanawiasz się czy warto?

Pakiet VIP jest dla osób, które chcą w najbliższym czasie zbudować biznes, który ma w krótkim czasie pozwolić na generowanie wyższych przychodów. Polecam go szczególnie osobom, które otrzymały dotację oraz które myślą o staraniu się o dotację, które w niedługim czasie planują założyć działalność gospodarczą, które myślą o zrezygnowaniu z etatu i zajęciu się na poważnie scrapbookingiem w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprzedaż kursu będzie trwała od  27 maja do 2 czerwca 2021 r. do godz. 23:59.

Otrzymałam wiele pytań dotyczących nadrobienia kursu w późniejszym terminie. TAK – MOŻESZ!Do kursu możesz zajrzeć w dogodnym dla Ciebie okresie. Pamiętaj jednak, że moje wsparcie na grupie jest ograniczone czasowo, więc realizując kurs później będziesz oczywiście mogła korzystać z zasobów grupy, ale nie mogę obiecać swojego wsparcia po okresie trwania kursu.
Kurs jest tak zaplanowany, abyś mogła zrealizować jego cele w sposób nie obciążający Twojego aktualnego funkcjonowania. Zdaję sobie sprawę, że większość z nas ma zwykle napięty grafik – praca, dom, dzieci, zlecenia scrapowe, dodatkowe obowiązki itp. Dlatego kurs jest rozłożony w czasie na 3 tygodnie, abyś miała możliwość pracy w sposób regularny, małymi krokami – tak, jak zawsze polecam by działać =)

Jest to trzecia edycja kursu. Kolejne będą odbywały się mniej więcej co roku. Dołączyć do kursu można teraz, a później – dopiero za rok.
Pamiętaj także, iż kupując kurs w tej edycji będziesz miała dostęp do każdej kolejnej. A cena każdej kolejnej edycji będzie zdecydowanie wyższa 😉
BARDZO WAŻNE!
Chcę przekazać Ci jeszcze jedną wiadomość. Otóż jeśli chcesz czekać na odpowiedni moment, by zająć się budowaniem swojego biznesu scrapbookingowego, kiedy już będziesz miała czas i możliwości, kiedy dziecko dorośnie, albo kiedy nauczysz się tworzyć nieco piękniejsze prace, albo – tu wstaw każdą kolejną wymówkę – to pragnę uświadomić Cię, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu. Zawsze będzie coś, co będziesz chciała udoskonalić, zmienić, zrobić. Tutaj pozostaje pytanie o Twoje priorytety – jeśli chcesz zacząć zarabiać na scrapie – NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ.

Tak, wystawiam faktury. Prowadzę działalność gospodarczą, nie jestem płatnkiem VAT. Fakturę otrzymasz automatycznie na maila, po dokonaniu płatności. Jeśli płatność dokonujesz zwykłym przelewem – fakturę otrzymasz automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie.

Grupa na Facebook’u jest zamknęta i dodaję do niej tylko uczestniczki kursu z pakietem rozszerzonym oraz VIP. Kilka dni po zakupie dostaniesz ode mnie linka do grupy, w której przerobimy kurs razem.

W trakcie trwania kursu regularnie pojawiać się będą na grupie nowe posty, powiązane tematycznie z poszczególnymi modułami, które będą mobilizowały i zagrzewały do boju, a także zachęcały do dzielenia się swoimi efektami i przemyśleniami.

W grupie odbędą się też 3 sesje pytań i odpowiedzi (po jednym w każdym tygodniu). Celem grupy jest wspieranie Ciebie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Grupa jest wspólna dla tej oraz każdej kolejnej edycji kursu, to oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kolejnych edycjach kursu i przerabiać kurs kilkukrotnie. Zachęcam do tego, ponieważ warto co jakiś czas zweryfikować na jakim etapie jesteś Ty i Twój biznes.

Kurs zaplanowany jest do przerobienia w 3 tygodnie z dwóch głównych powodów:
– nie chcę obciążać Cię realizowaniem zbyt wielu rzeczy na raz,
– kurs porusza tematy, które będziesz musiała przemyśleć i wypracować.

Treść kursu dostajesz na zawsze, więc możesz przerabiać go w swoim tempie. Pamiętaj jednak, że moje wsparcie grupowe i największa mobilizacja będą działy się w dniach trwania kursu.

Myślę, że przedział 15-30 minut dziennie od poniedziałku do piątku będzie odpowiedni do tego, aby zrealizować najważniejsze rzeczy w kursie. Oczywiście wiele zależy też od tego na ile chcesz zaangażować się w dyskusje grupowe, jak szybko analizujesz i planujesz, na jakim etapie jesteś aktualnie jeśli chodzi o plany i przemyślenia.

Możesz złożyć zamówienie i opłacić je w ciągu 5 dni. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

artemisja eunika jedynak nauka scrapbookingu scrapbooking jak zacząć klub scraperek

Nazywam się Eunika Jedynak i moją największą pasją jest scrapbooking – tworzę oraz uczę kobiety, że każda z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce. Stronę, na której jesteś stworzyłam sama. Prowadzę także profil na FacebookuInstagramie oraz regularnie umieszczam swoje prace na Pinterest.

Zarządzam jedną z ciekawszych Facebook’owych grup scrapbookingowych w Polsce: Scrapbooking – jak zacząć na serio. Mam także własną grupę inspiracyjną: Eunika Jedynak inspiruje💙, na którą Ciebie serdecznie zapraszam.

Prowadzę warsztaty i szkolenia online zarówno z tego, jak tworzyć, a także jak wyceniać, promować i sprzedawać swoje produkty scrapbookingowe. W 2019 roku stworzyłam Klub Scraperek, tj. miejsce, w którym w ustrukturyzowany sposób uczę scrapbookingu. Jest to długofalowa edukacja online z platformą, regularnymi warsztatami i nowymi lekcjami scrapbookingu. Jestem autorką dwóch kursów online:
– biznesowy kurs scrapbookingu „
Scrapbooking – jak zacząć na serio”,
– kurs „
Wycena prac scrapbookingowych”.