jak zacząć tworzyć kartki scrapbooking eunika jedynak atemisja

Chcesz tworzyć kartki, ale nie wiesz od czego zacząć?
Zastanawiasz się czy dasz radę sprzedawać swoje projekty scrapbookingowe?

Jesteś tutaj prawdopodobnie dlatego, że scrapbooking jest Twoją pasją i chcesz zacząć rozwijać swój biznes na serio.

Chcesz wiedzieć jak tworzyć piękne produkty?
Chcesz wiedzieć jak zbudować solidną markę, która da Tobie satysfakcję, że robisz to, co kochasz i na tym zarabiasz?

Ale jednocześnie boisz się, czy sobie poradzisz.
Czy pomyślisz o wszystkim, czy znajdziesz klientów, czy będziesz potrafiła zorganizować pracę tak, aby mieć czas na realizowanie projektów scrapbookingowych, na zrobienie pięknych zdjęć, na promocję, sprzedaż, na szukanie nowych możliwości oraz oczywiście na rodzinę, dzieci, sport i odpoczynek…

Wyobraź sobie, że klienci codziennie sami do Ciebie piszą
z prośbą o wykonanie pracy.
To jest naprawdę prostsze, niż myślisz.

Myślisz może, że jeszcze nie pora, że jeszcze nie umiesz tworzyć tak pięknych prac, o jakich marzysz. Że jeszcze masz za mały fanpage, by ruszyć z miejsca. Że inni tworzą piękniejsze prace, gdzie Tobie do nich…

Więc nie działasz na serio. Czekasz aż pojawią się kolejne lajki – a ich jakoś tak mało. Umieszczasz posty, ale w sumie to nie wiesz o czym pisać, bo innym to przychodzi z lekkością, a ty zasiadasz i… nagle pojawia się pustka w głowie. Kolejny dzień nic nie opublikowałaś, ale to nic – jutro na pewno będzie lepiej. Ale nie – jutro jest podobnie.

Siedzisz i zastanawiasz się “Komu mogę sprzedać swoje kartki?”. Przecież jesteś, tworzysz, dlaczego ci ludzie do Ciebie nie piszą z prośbą o zakup? Przecież każdy może kupić kartkę i wręczyć ją bliskiej osobie. Tyle jest ludzi, tylko dlaczego oni nie kupują u mnie? Może jeszcze musisz poćwiczyć. Mijają dni, tygodnie i miesiące, a sytuacja nie za wiele się zmienia.

Nie jest tak czasami u Ciebie?

Jeśli powyższy opis choć troszeczkę przypomina Ci Twoje doświadczenia – czytaj dalej,
ponieważ kurs, jaki przygotowałam jest właśnie dla osób, które są w podobnym miejscu, co Ty.

Przygotuj się odpowiednio do stworzenia swojej marki
– postaw na działania, które przyniosą efekty.

POZNAJ BIZNESOWY KURS
“SCRAPBOOKING – ZACZYNAM NA SERIO”

Jeśli jesteś na początku swojej drogi scrapbookingowej – zapraszam Cię na pokład biznesowego kursu
“Scrapbooking – zaczynam na serio”w którym przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia podstaw biznesowych Twoich scrapowych inicjatyw, pomogę w ustaleniu kierunku, w jakim ma zmierzać Twoja marka oraz pomogę Ci ją stworzyć – jeśli jesteś zupełnie początkująca.

Chcę, abyś miała pewność, że jesteś dobrze przygotowana do startu swojego biznesu – niezależnie od tego czy zakładasz firmę, korzystasz z działalności nierejestrowej, czy też chcesz zyskać jakiś dodatkowy dochód, obok pracy na etacie.
Stworzyłam ten kurs na podstawie swoich doświadczeń w tworzeniu biznesu scrapbookingowego. Pokonałam długą drogę, ucząc się zarządzania od podstaw – począwszy od 12-letniego przygotowania merytorycznego, włączając kilka lat praktyki biznesowej i marketingowej. W połączeniu z wiedzą i umiejętnościami scrapbookingowymi – pozwala mi to być odpowiednią osobą, by móc nauczyć Ciebie najważniejszych aspektów budowania biznesu scrap. Jeśli ja mogłam, Ty także jesteś w stanie. Z moim kursem – o wiele szybciej, niż ja. Moja nauka kosztowała mnie wiele lat ciężkiej pracy: tworzenia, tworzenia i jeszcze raz tworzenia, szukania cały czas aktualnej wiedzy, obmyślania i testowania – zarówno jeśli chodzi o scrapbooking, jak i marketing, wycenę prac, sprzedaż i organizację czasu.

Być może dopiero uczysz się tworzyć projekty scrapbookingowe, albo tworzysz już piękne prace – w obu przypadkach bez odpowiedniej strategii oraz bez odpowiedniego “podania” produktu premium, jakim jest rękodzieło, nie będziesz miała satysfakcjonującej sprzedaży. 

Tworzenie pięknych prac
już nie wystarcza.

Żeby przebić się w gąszczu tysięcy pięknych prac, trzeba podejść do sprawy mądrze. Tylko co to oznacza? To oznacza, że musisz wiedzieć kto jest Twoją grupą docelową i wiedzieć gdzie tych osób szukać. Tego oraz wielu innych, biznesowo ważnych kwestii, nauczę Ciebie w moim kursie.

Jeśli zbudujesz solidne podstawy swojego biznesu – będziesz wiedziała co konkretnie powinnaś zrobić, by sprzedać określoną liczbę prac. Taką liczbę, jaką sobie zaplanujesz.
A zrobisz to w oparciu o konkretną analizę.

Nie jest to kurs, w którym uczę Ciebie suchej teorii, a później masz radzić sobie sama jak poukładać wszystkie elementy, składające się na Twój biznes.

Zamiast tego – krok po kroku przechodzę z Tobą wszystkie etapy tworzenia biznesu.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ KILKA OPINII O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

W związku z tym, iż jest to pierwsza edycja kursu biznesowego, opinie dotyczą innych płatnych produktów, jakie oferuję
– w tym wypadku – WARSZTATÓW ONLINE.
Mam natomiast nadzieję, że pokażą one Tobie sposób, w jaki pracuję z moimi klientami =)
Od siebie dodam tylko, że podczas każdego projektu, który realizuje staram się dać z siebie maksymalnie wiele i zadbać o to, aby doświadczenie pracy ze mną było zarówno efektywne, jak i bardzo pozytywne =)
"Uważam, że warsztat był przygotowany profesjonalnie pod każdym względem! Zawartość kitu przemyślana, dopracowana i dopieszczona. Prowadząca była bardzo dobrze przygotowana do warsztatów, fajnie dzieliła uwagę pomiędzy tworzenie kartki z uczestnikami a rozmową na bieżące tematy. Część merytoryczna była również bardzo dobrze przygotowana i przedstawiona." A CZY POLECIŁABYŚ MOJE WARSZTATY INNYM? "Oczywiście, że tak 🙂 Twoje live'y i warsztaty zawsze odbywają się w miłej atmosferze, przy Tobie nie ma uczucia dystansu, co się czasem zdarza pomiędzy prowadzącymi a uczestnikami. Można porozmawiać na luzie, przy okazji robiąc to co się lubi i ucząc się czegoś nowego."
"Mimo tego, że jestem początkująca i wiele rzeczy robię dość wolno to bez problemu nadążałam za Euniką i resztą bardziej wprawionych dziewczyn. Jakiś czas temu miałam pierwsze podejście do zrobienia shaker boxa - daleko mu było do ideału, popełniłam trochę błędów. Tym razem udało się go zrobić idealnie i to bez większego problemu. Na pewno chętnie będę go wykorzystywać w moich pracach 🙂 A sama prowadząca jest rewelacyjna! Chętnie odpowiada na zadawane jej pytania, daje wiele rad, które mają nam pomóc w pracy. Do tego tworzy bardzo miłą atmosferę."
"Świetne warsztaty! Polecam bardzo serdecznie! Eunika podchodzi do wszystkiego co robi bardzo profesjonalnie. Zbiera rzetelne informacje i przedstawia je w przystępny sposób. To jest kobieta, która lubi pomagać innymi i robi to na wysokim poziomie!"
"O złośliwościach rzeczy martwych nie trzeba pisać ani się nimi przejmować, tak już z nimi jest. Ty byłaś przygotowana na 200% (jak zawsze) i powtórzę to, choć pisałam już wiele razy, jesteś naszym motorem do działania, masz tyle pozytywnej energii w sobie, że potrafisz zarażać ją nawet przez Internet. Dziękuję Ci bardzo za kolejny, na pewno nie ostatni warsztat :)"
"Dowiedziałam się jak robić kartkę z Shaker boxem, ponieważ nigdy takiej nie robiłam. Dowiedziałam się również innych przydatnych informacji dotyczących scrapbookingu oraz promowania prac rękodzieła. Kurs był bardzo dokładny, szczegółowy. O wszystko można było zapytać. Bardzo polecam."
"Na warsztacie oprócz wykonania pracy dowiedziałam się wielu rzeczy związanych z jej wykonaniem - co, jak i po co ? To nie tylko wykonanie kartki krok po kroku ale również podzielenie się różnymi informacjami, metodami, linkami . Cieszę się ze mogłam wziąć w tym udział !"
"Warsztat bardzo dobrze zorganizowany. Bardzo dużo skorzystałam z wiedzy Euniki i przede wszystkim wycinanie grafik już mi nie straszne!"

Co otrzymujesz w ramach kursu?

Dostęp na zawsze do jego zawartości, w której znajdziesz:

–> 10 modułów – każdy z konkretną wiedzą, która pomoże Ci zbudować solidne podstawy Twojego biznesu.

Moduł 1 – Jak zacząć?

Moduł 3 – Marka i wizerunek

Moduł 4 – Produkt

Moduł 5 – Oferta

Moduł 6 – Wycena twoich produktów

Moduł 7 – Media społecznościowe

Moduł 8 – Promocja i sprzedaż

Moduł 9 – Dywersyfikacja przychodów

Moduł 10 – Organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie

Bonusem w kursie jest także moduł 0, który dedykowany jest osobom bardzo początkującym scrapbookingowo.
Zawiera on zestawienie najważniejszych informacji:
– jak zabrać się do tworzenia prac scrapbookingowych,
– co warto kupić na start,
– jakie grupy scrapbookingowe polecam i dlaczego,
– jakie są zasady tworzenia prac scrapbookingowych,
otrzymasz także słowniczek scrapbookingowy w formacie pdf.

–> Ćwiczenia do wykonania (wraz z moimi wskazówkami), dzięki którym opracujesz najważniejsze kwestie w swoim biznesie.

W każdym module otrzymasz ćwiczenia do wykonania, które przybliżą ciebie do osiągania twoich celów biznesowych.

W pakiecie rozszerzonym dodatkowo:

–> Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie na grupie w dniach 08.05-29.05.2019), ale oczywiście dostęp do grupy masz na stałe

Wsparcie grupowe jest bardzo pomocne – spotykasz osoby, które mają podobne problemy, obawy i dylematy, co ty. Wspólnie będziemy wspierać się w swoich zmaganiach, zmobilizujemy się do działania oraz obmyślimy najlepsze decyzje dla rozwoju biznesu.

–> Dostęp do każdej kolejnej edycji kursu – grupa kursowa będzie jedna i na niej będę pracować z kursantami przyszłych edycji tego kursu

Planuję, aby ten kurs odbywał się cyklicznie – jeszcze nie wiem czy raz do roku, czy może częściej – wiele zależy od tego jak będzie wyglądała pierwsza edycja (pamiętaj, że każda kolejna będzie droższa). Kupując kurs w edycji 1 otrzymasz także dostęp do jego dalszych aktualizacji.

– 3 sesje Q & A (pytań i odpowiedzi) na żywo, na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

W każdym tygodniu trwania kursu odbędzie się sesja na żywo (1h), na której będziesz mogła zadawać pytania oraz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i wnioskami z realizowanych zadań. Taka forma nauki ma ogromną siłę, ponieważ tyle, ile osó będzie w kursie, tyle zdobędziesz odpowiedzi na pytania, tyle będzie wniosków i przemyśleń.

W pakiecie VIP dodatkowo:

–> MOJE OSOBISTE WSPARCIE do wyboru: spotkanie indywidualne ze mną online 1h LUB wsparcie mailowe podczas trwania kursu (08.05-29.05.2019)
abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku + pomoc jeśli gdzieś utkniesz.

Moje indywidualne wsparcie jest dla osób najbardziej zdecydowanych, które wiedzą, że stworzenie marki scrapbookingowej i budowanie biznesu jest na 100% tym, co chcą w życiu robić. Wspólnie przeanalizujemy twój plan na biznes tak, abyś mogła podjąć najlepsze dla ciebie decyzje, gwarantujace sukces twojego przedsięwzięcia.

Jest to oferta limitowana – mogę przyjąć jedynie 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sprawdź dokładny rozkład jazdy kursu:

“Jak zacząć działać na serio?” – to najważniejsze pytanie w niniejszym kursie. W module nr 1 poznasz podstawy budowania biznesu, wyznaczania celów, strategii oraz działań, bazując na tym, co masz i uwzględniając kontekst, w jakim się znajdujesz. Dowiesz się jak budować biznes na solidnych fundamentach, a także odpowiesz sobie na pytania: “Jak się mobilizować?” oraz “Jakie jest Twoje “DLACZEGO?” (wiem, że to brzmi dziwnie, ale wszystko Ci wyjaśnię w kursie =) ).

Z tego modułu dowiesz się:
– co to jest model biznesowy i jakie modele biznesowe istnieją,
– dlaczego w biznesie warto zacząć od strategii,
– co to są zasoby i jakie zasoby są ważne w biznesie,
– jak wyznaczać i realizować swoje cele.

Dzięki ćwiczeniom:
– opracujesz swoją misję oraz odpowiesz na wiele ważnych pytań,
– podsumujesz zasoby, które posiadasz,
– wyznaczysz zasady, według których chcesz pracować,
– wyznaczysz swoje cele biznesowe na najbliższy miesiąc, kwartał oraz rok,
– opracujesz swój model biznesowy, który będzie wspierał Twoje cele.

Bez wiedzy o tym kim są Twoi klienci nigdy nie osiągniesz satysfakcjonującej sprzedaży. Wyznaczenie grupy docelowej jest jednym z najważniejszych punktów w opracowywaniu strategii swojego biznesu. Dzięki temu będziesz w stanie prowadzić skuteczne działania promocyjne – bo kierując swoje komunikaty do wszystkich, nie trafiają one do nikogo.

Z tego modułu dowiesz się:
– dlaczego ważne jest wyznaczenie grupy docelowej,
– jak wyznaczyć swoją grupę docelową,
– jak określić z kim chcesz pracować,
– co to jest ścieżka klienta.

Poza tym poznasz przykłady różnych grup docelowych oraz kierowanych do nich produktów.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz swoją grupę docelową,
– opracujesz personę, tj. opis swojego idealnego klienta w oparciu o nowoczesną metodę,
– wyznaczysz ścieżkę klienta.

Ktoś kiedyś powiedział, że wizerunek to jest to, co mówią o Tobie inni jak wyjdziesz z pokoju. Jest w tym ziarnko prawdy. Aby świadomie budować wizerunek swojej marki, warto znać pewne zasady oraz wiedzieć jakie niesie to za sobą konsekwencje.

Z tego modułu dowiesz się:
– czym jest marka i dlaczego ważne jest aby budować markę osobistą,
– co to jest wizerunek i czym różni się od marki,
– jakie elementy wpływają na wizerunek Twojej marki,
– jak budować spójny wizerunek zgodnie z przyjętą strategią,
– jakie narzędzia pomogą Ci w budowaniu spójnej marki,
– jak zwiększyć lojalność klientów oraz jak zdobywać rekomendacje.

Dzięki ćwiczeniom:
– opracujesz koncepcję oraz stworzysz modboard swojej marki,
– opracujesz obietnicę swojej marki,
– wyznaczysz to, z czego chcesz aby Twoja marka była znana,
– opracujesz bazę grafik do wykorzystania w komunikacji w mediach społecznościowych.

Klient nie kupuje produktu lub usługi – klient kupuje wizję lepszej przyszłości, która nadejdzie jak tylko nabędzie daną rzecz. Wiedza w jaki sposób projektować produkty oraz usługi jest bezcenna, jeśli chcesz aby klienci sami zgłaszali się do Ciebie po zakup tego, co oferujesz.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są cechy dobrego produktu,
– jak tworzyć opisy produktów,
– jak zadbać o całą “otoczkę” wokół produktu,
– co to jest benchmarking i dlaczego warto z niego korzystać.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz cechy wyróżniające Twoje produkty spośród innych,
– stworzysz rozbudowany opis swojego wybranego produktu,
– opracujesz szczegóły dotyczące opakowania i oznaczenia produktu.

To jakie produkty chcesz oferować jest jedną z ważniejszych decyzji w Twoim biznesie. Opracowanie gamy produktów wraz z ich charakterystyką, a także spisem korzyści, jakie przyniosą klientom będzie najważniejszym punktem tego modułu.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie produkty i usługi w scrapbookingu są możliwe do zaoferowania,
– jak opracować swoją ofertę,
– jak skutecznie robić analizę rynku.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz produkty, jakie chcesz oferować,
– dokonasz szczegółowych opisów produktów, które zawrzesz w swojej ofercie.

Nie od dziś wiadomo, że wycena produktów rękodzielniczych regularnie spędza nam sen z powiek. Rękodzieło to produkt premium, jednak wciąż niewiele osób dostosowuje ceny swoich produktów do poziomu, na jaki zasługują. Moduł 6 ma na celu uświadomienie Tobie zasad wyceny prac i usług scrapbookingowych. Otrzymasz także specjalnie opracowany kalkulator, który zawiera najważniejsze elementy wyceny.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są zasady wyceny prac i usług scrapbookingowych,
– jak najlepiej obliczyć swoją stawkę godzinową,
– czym różni się przychód, dochód, zysk oraz wynagrodzenie,
– jak wyliczyć ile powinien kosztować produkt lub usługa,
– kiedy podwyższać a kiedy obniżać ceny.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz swoją stawkę godzinową,
– wyznaczysz ceny swoich produktów,
– opracujesz plan na realizowanie okresowych promocji swoich produktów,
– zaplanujesz podwyżkę ustalonych cen w przyszłości (kiedy oraz ile).

Jeszcze niedawno podstawą prowadzenia firmy była strona www, ulotki oraz wizytówki. Dziś już nie ma złudzeń – praktycznie każdy biznes powinien istnieć w mediach społecznościowych. Moduł nr 7 rozpracowuje strategię działania w mediach społecznościowych: na Facebook’u oraz na Instagramie.

Z tego modułu dowiesz się:
– dlaczego trzeba mieć fanpage’a na Facebooku chcąc sprzedawać swoje prace,
– jakie możliwości oferuje Facebook, a jakie Instagram,
– jak maksymalnie wykorzystać potencjał Facebook’a,
– co warto pokazywać na Instagramie,
– dlaczego warto oraz jak prowadzić InstaStories.

Dzięki ćwiczeniom:
– ustalisz jakie treści chcesz umieszczać w mediach społecznościowych,
– opracujesz harmonogram swoich postów na Facebook’a oraz Instagrama,
– wyznaczysz zasady prowadzenia fanpage’a na Facebooku, prowadzenia Instagrama oraz InstaStories,
– nabierzesz odwagi w umieszczaniu treści w mediach społecznościowych (będę motywowała Ciebie do realizowania każdej z wyżej wymienionych form).

Jeśli nie masz strony na Facebook’u i / lub Instagrama – pomogę Tobie założyć konta oraz pokażę jak z nich korzystać.

Możesz mieć świetnie opracowany produkt, ale dopóki nikt się o nim nie dowie – nie ma szansy na to, że zostanie sprzedany. Skuteczna promocja oraz sprzedaż to bardzo ważne elementy budowania biznesu. Bez sprzedaży nie ma biznesu. A bez promocji nie ma sprzedaży.

Z tego modułu dowiesz się:
– jakie są formy promocji, które sprawdzają się dla scrapbookingu,
– w jakich miejscach możesz oferować swoje produkty do sprzedaży online,
– w jakich miejscach możesz oferować swoje produkty do sprzedaży offline (stacjonarnie),
– dowiesz się na jakich zasadach działąją pasaże internetowe,
– jak znaleźć pierwszych klientów.

Dzięki ćwiczeniom:
– wyznaczysz miejsca, w których chcesz być obecna ze swoimi produktami online oraz stacjonarnie,
– wejdziesz ze swoimi pracami w przynajmniej 2 nowe miejsca,
– opracujesz kalendarz działań promocyjnych, uwzględniający najważniejsze wydarzenia.

Działalność, która opiera się na jednym produkcie lub usłudze jest bardzo podatna na wahania popytu, a co za tym idzie trudno będzie jej zapewnić stabilność Twojego biznesu. Dlatego ważne jest, abyś zaplanowała kilka źródeł, z których będziesz czerpać przychody – tym sposobem nawet jeśli jedno lub dwa z nich chwilowo nie będą osiągały satysfakcjonującej sprzedaży, pozostałe sprawią, że nie będziesz gryzła paznokci w obawie czy starczy Ci na przysłowiowy ZUS.

Z tego modułu dowiesz się:
– jak zaplanować przychody z różnych źródeł,
– co to jest skalowanie biznesu i jak Ty możesz tego dokonać.

Dzięki ćwiczeniom:
– zaplanujesz swoje nowe źródła przychodów,
– wyznaczysz jak zamierzasz skalować swój biznes.

Cały kurs zawiera sporo wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła i realizować to, co sobie zaplanowałaś. Ale biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej już teraz nie cierpisz na nadmiar czasu – chcę nauczyć Cię dobrze planować i organizować swoją pracę. Zarządzanie sobą w czasie to ogromna dziedzina, ale wyłuskam z niej dla Ciebie najważniejsze elementy, które pozwolą Ci oszczędzać czas i zyskać dodatkowe kilkadziesiąt minut dziennie.

Z tego modułu dowiesz się:
– jak skutecznie planować i organizować swoją pracę,
– z jakich narzędzi warto korzystać,
– jakie rzeczy są ważne przy planowaniu i osiąganiu zamierzonych celów,
– co to są pożeracze czasu i jak je wyeliminować ze swojego życia,
– co to jest macierz Eisenhowera i jak z niej korzystać dla osiągania swoich zamierzeń.

Dzięki ćwiczeniom:
– będziesz potrafiła zaplanować rozkład dnia, który wspiera Ciebie w osiąganiu Twoich celów,
– przetestujesz narzędzia ułatwiające pracę i wybierzesz te najbardziej odpowiednie dla Ciebie,
– wyznaczysz czas na planowanie,
– nauczysz się pracy z kalendarzem oraz działania w oparciu o cele, priorytety i zadania.

Możesz podejrzeć dokładny program, klikając na konkretny moduł, ale…

TO NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Najważniejsze są efekty, jakie osiągniesz, realizując ze mną ten kurs =)
Dlatego skupmy się na nich:

Opracujesz założenia swojego biznesu

Ustalisz strategię, wyznaczysz cele krótko- i długoterminowe, wypracujesz kwestie, dzięki którym będziesz wiedziała w którą stronę zmierzasz.

Określisz grupy docelowe dla Twoich produktów

Ustalisz do kogo kierujesz swoje komunikaty, z kim chcesz pracować i jak dotrzesz do swoich potencjalnych klientów.

Stworzysz i udoskonalisz swoją markę

Wyznaczysz cechy swojej marki, ustalisz z czego chcesz być znana, opracujesz komunikację graficzną marki.

Zadbasz o swój produkt

Wyznaczysz cechy swojego produktu, opracujesz szczegółowy opis oraz dopracujesz kwestie opakowania produktu.

Wyznaczysz swoją ofertę

Ustalisz jakie produkty będziesz oferowała, dokonasz analizy lokalnego rynku, opracujesz opisy swoich produktów.

Dokonasz wyceny swoich produktów

Wyznaczysz swoją stawkę godzinową, ustalisz ceny swoich produktów oraz zaplanujesz strategię na podnoszenie cen.

Zadbasz o media społecznościowe

Ustalisz w jakich mediach chcesz być obecna, opracujesz harmonogram postów, ustalisz cele komunikacyjne każdego z medium.

Opracujesz plan promocji i sprzedaży

Wyznaczysz w jakich miejscach klienci będą mogli kupić Twoje produkty, opracujesz kalendarz działań promocyjnych, wejdziesz ze swoimi pracami w nowe miejsca.

Będziesz wiedziała jak dbać o stabilność biznesu

Ustalisz z jakich źródeł chcesz mieć przychody, dowiesz się jak skalować biznes.

Nauczysz się efektywnej pracy

Zaplanujesz rozkład dnia i tygodnia, nauczysz się pracy z kalendarzem, przetestujesz narzędzia wspierające w osiąganiu celów.

Po przejściu tego kursu zobaczysz, że budowanie biznesu nie jest takie trudne i wszystko można osiągnąć, działając strategicznie oraz konsekwentnie.

Wystarczy przejść wszystkie kroki!

Pamiętaj, że nic samo się nie zrobi – w kursie spora część pracy należy do Ciebie.
Ja pokazuję Ci kroki, narzędzia, daję wiedzę, metody, uczę nowych umiejętności.
Ale po Twojej stronie leży DZIAŁANIE i REALIZOWANIE zadań.
A ja będę Ciebie wspierać przez ten czas, abyś miała pewność, że tego dokonasz =)

Podoba Ci się to, co przeczytałaś i jesteś już gotowa, aby dołączyć do uczestników kursu? =)

Super! Zapoznaj się z poniższymi informacjami organizacyjnymi:

Wybierz odpowiedni pakiet kursu

Porównaj pakiety, które znajdziesz poniżej i wybierz ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź sekcję "Pytania i odpowiedzi", a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - napisz do mnie maila: kontakt@eunikajedynak.pl

Odbierz maila po zaksięgowaniu wpłaty

W ciągu maksymalnie 24h od zaksięgowania wpłaty na moim koncie, otrzymasz maila potwierdzającego dołączenie na pokład kursu. Od tego momentu będziemy w stałym kontakcie mailowym.

Startujemy 08.05.2019 r.

Kurs rozpoczyna się w dniu 08.05.2019 r. i od tej pory będziesz otrzymywała poszczególne moduły na maila. W opcji z zamkniętą grupą na Facebooku dodatkowo będziemy mobilizować się na grupie. Termin konsultacji telefonicznych / poprzez Skype w opcji VIP ustalamy indywidualnie, maksymalnie do dnia 31.05.2019 r.

CENY

Wybierz pakiet odpowiedni do swoich potrzeb!

Jestem pewna wartości tego kursu, dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – jeśli przejdziesz kurs, z zaangażowaniem wykonasz wszystkie ćwiczenia i stwierdzisz, że kurs nie nauczył Ciebie niczego nowego – zwrócę Ci pieniądze w terminie 30 dni od daty zakupu.

Jeśli zapisywałaś się na listę osób zainteresowanych kursem, otrzymałaś dodatkowy kod zniżkowy – pamiętaj, aby go użyć =)

PAKIET STANDARDOWY

 

Dostęp do kursu na zawsze (kurs otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie w dniach 8.05-27.05.2019)

3 sesje Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

MOJE OSOBISTE WSPARCIE – do wyboru:
1. Spotkanie indywidualne ze mną online 1h
LUB
2. Wsparcie mailowe podczas trwania kursu (08.05-29.05.2019) abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku
+ pomoc jeśli gdzieś utkniesz

PAKIET ROZSZERZONY

 

Dostęp do kursu na zawsze (kurs otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie na grupie
w dniach 08.05-29.05.2019)

Dostęp do każdej kolejnej edycji kursu
– grupa kursowa będzie jedna i na niej będę pracować z kursantami przyszłych edycji tego kursu

3 sesje Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

MOJE OSOBISTE WSPARCIE – do wyboru:

1. Spotkanie indywidualne ze mną online 1h
LUB
2. Wsparcie mailowe podczas trwania kursu (08.05-29.05.2019) abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku
+ pomoc jeśli gdzieś utknies

PAKIET VIP

 

Dostęp do kursu na zawsze (kurs otrzymujesz na swoją skrzynkę e-mail)

Ćwiczenia do każdego modułu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u (moje aktywne wsparcie w dniach 8.05-27.05.2019)

3 sesje Q & A
(pytań i odpowiedzi) na żywo,
na których będziesz mogła zadawać wszelkie pytania dotyczące Twojego biznesu

MOJE OSOBISTE WSPARCIE – do wyboru:
1. Spotkanie indywidualne ze mną online 1h
LUB
2. Wsparcie mailowe podczas trwania kursu (08.05-29.05.2019) abyś miała pewność, że idziesz w dobrym kierunku
+ pomoc jeśli gdzieś utkniesz

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
[tylko 5 osób]

Może myślisz nad pakietem VIP i zastanawiasz się czy warto?

Pakiet VIP jest dla osób, które chcą w najbliższym czasie zbudować biznes, który ma w krótkim czasie pozwolić na generowanie wyższych przychodów. Polecam go szczególnie osobom, które otrzymały dotację oraz które myślą o staraniu się o dotację, które w niedługim czasie planują założyć działalność gospodarczą, które myślą o zrezygnowaniu z etatu i zajęciu się na poważnie scrapbookingiem w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprzedaż kursu – wszystkich pakietów – w pierwszej edycji trwała do 30 kwietnia 2019 r. do 23:59. Sprzedaż drugiej edycji nie jest jeszcze rozpoczęta. Miej na uwadze, że pakiet VIP jest ograniczony ilościowo – dostępnych jest jedynie 10 sztuk, więc w tym wypadku decyduje kolejność zgłoszeń. Dołączyć można było do 30.04.2019 r. Później nie było  już takiej opcji. Zaczynaliśmy pracę w ramach kursu w dniu 08.05.2019 r. Tego dnia uczestniczki otrzymały ode mnie MODUŁ NR 1  a także MODUŁ 0, który dedykowany jest osobom bardzo początkującym scrapbookingowo.

Otrzymałam wiele pytań dotyczących nadrobienia kursu w późniejszym terminie. TAK – MOŻESZ! Kurs ląduje na Twoją skrzynkę i możesz zajrzećdo niego w dogodnym dla Ciebie okresie. Pamiętaj jednak, że wbierając opcję rozszerzoną – z grupą na Facebooku – moje wsparcie na grupie jest ograniczone czasowo, więc realizując kurs póżniej będziesz oczywiście mogła korzystać z zasobów grupy, ale nie mogę obiecać swojego wsparcia po okresie trwania kursu.
Kurs jest tak zaplanowany, abyś mogła zrealizować jego cele w sposób nie obciążający Twojego aktualnego funkcjonowania. Zdaję sobie sprawę, że większość z nas aktualnie ma napięty grafik – praca, dom, dzieci, zlecenia scrapowe, dodatkowe obowiązki itp. Dlatego kurs jest rozłożony w czasie na 3 tygodnie, abyś miała możliwość pracy w sposób regularny, małymi krokami – tak, jak zawsze polecam by działać =)

Jest to druga edycja kursu. Jak sama nazwa wskazuje – z dużą dozą prawdopodobieństwa odbędą się kolejne edycje =) Nie mogę jednak tego Tobie obiecać na 100%, a tym bardziej – nie mogę obiecać kiedy to nastąpi. Być może za pół roku, być może za rok. Wszystko zależy od tego jak będzie wyglądała współpraca z kursantkami drugiej edycji. Możliwe jest, że okaże się, iż pilniejszym problemem dla kursantek tej edycji będzie pogłębienie wiedzy i umiejętności z pewnego wycinku tego kursu – wtedy moja energia zostanie skierowana w pierwszej kolejności na rozwinięcie takiego kursu.
Pamiętaj także, iż kupując kurs w tej edycji będziesz miała dostęp do każdej kolejnej. A cena każdej kolejnej edycji będzie zdecydowanie wyższa 😉
BARDZO WAŻNE!
Chcę przekazać Ci jeszcze jedną wiadomość. Otóż jeśli chcesz czekać na odpowiedni moment, by zająć się budowaniem swojego biznesu scrapbookingowego, kiedy już będziesz miała czas i możliwości, kiedy dziecko dorośnie, albo kiedy nauczysz się tworzyć nieco piękniejsze prace, albo – tu wstaw każdą kolejną wymówkę – to pragnę uświadomić Cię, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu. Zawsze będzie coś, co będziesz chciała udoskonalić, zmienić, zrobić. Tutaj pozostaje pytanie o Twoje priorytety – jeśli chcesz zacząć zarabiać na scrapie – NAJLEPSZY CZAS NA DZIAŁANIE JEST TERAZ.

Tak, wystawiam faktury oraz rachunki. Prowadzę działalność gospodarczą, nie jestem płatnkiem VAT. Cały czas pracuję nad funkcjonalnością strony www oraz sklepu i docelowo rachunki będą wystawiane automatycznie. Aktualnie faktury i rachunki wystawiam ręcznie, zatem chcąc otrzymać dowód zakupu – poproszę o maila z danymi do wystawienia faktury bądź rachunku na adres: kontakt@eunikajedynak.pl.

Grupa na Facebook’u jest zamknęta i dodaję do niej tylko uczestniczki kursu z pakietem rozszerzonym oraz VIP. Kilka dni po zakupie dostaniesz ode mnie linka do grupy, w której przerobimy kurs razem.

W trakcie trwania kursu codziennie od poniedziałku do piątku pojawi się na grupie nowy post powiązany tematycznie z poszczególnymi modułami, który będzie mobilizował i zagrzewałdo boju, a także zachęcał do dzielenia się swoimi efektami i przemyśleniami.

W grupie odbędą się też 3 sesje pytań i odpowiedzi (po jednym w każdym tygodniu). Grupa prowadzona będzie w sposób uporządkowany, a jej celem jest wspieranie Ciebie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Grupa jest wspólna dla tej oraz każdej kolejnej edycji kursu, to oznacza, że będziesz mogła wziąć udział w kolejnych edycjach kursu i przerabiać kurs kilkukrotnie. Zachęcam do tego, ponieważ warto co jakiś czas zweryfikować na jakim etapie jesteś Ty i Twój biznes.

Kurs zaplanowany jest do przerobienia w 3 tygodnie z dwóch głównych powodów:
– nie chcę obciążać Ciebie relizowaniem zbyt wielu rzeczy na raz,
– kurs porusza tematy, które będziesz musiała przemyśleć i wypracować.

Treść kursu dostajesz na zawsze, więc możesz przerabiać go w swoim tempie. Pamiętaj jednak, że moje wsparcie grupowe i największa mobilizacja będą działy się w dniach 08.05 – 29.05.2019 r.

Myślę, że przedział 15-30 minut dziennie od poniedziałku do piątki będzie odpowiedni do tego, aby zrealizować najważniejsze rzeczy w kursie. Oczywiście wiele zależy też od tego na ile chcesz zaangażować się w dyskusje grupowe.

Spotykamy się na Skypie (aby się widzieć) lub jeśli wolisz – dzwonię do Ciebie telefonicznie i omawiamy kwestie dotyczące konkretnie Twojego przypadku. Temat oraz termin jest do ustalenia wspólnie (termin do 31.05.2019 r.).

Alternatywą do 1h rozmowy jest opcja indywidualnych konsultacji mailowych podczas trwania kursu. 

Ja jestem dostępna na grupie i tam możesz zadać mi każde pytanie. Jeśli natomiast z jakichś względów nie chcesz robić tego na forum – w opcji VIP możemy konsultować Twoje kwestie indywidualnie.

Możesz złożyć zamówienie i opłacić je w ciągu 7 dni. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.

Ważne jest także, aby wpłata została zaksięgowana do 06.05.2019 r. ponieważ jest to ostatni moment, abym mogła zadbać o to, byś była dodana do odpowiedniej listy i od 08.05.2019 r. otrzymywała dostęp do kolejnych modułów. Więc kupując kurs w dniu 30.04.2019 r. będziesz miała 6 dni na dokonanie i zaksięgowanie u mnie na koncie wpłaty.

Cześć! =)

Nazywam się Eunika Jedynak i moją największą pasją jest scrapbooking. Poza tym pracuję zawodowo w marketingu, a także uczę kobiety, że każda z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce.

Stronę, na której jesteś stworzyłam sama. Prowadzę także profil na Facebooku, Instagramie oraz regularnie umieszczam swoje prace na Pinterest.

Zarządzam jedną z ciekawszych Facebook’owych grup scrapbookingowych w Polsce: Scrapbooking – jak zacząć na serio

Prowadzę warsztaty i szkolenia online zarówno z tego, jak tworzyć, a także jak wyceniać, promować i sprzedawać swoje produkty scrapbookingowe.