WITAJ W ŚWIECIE SCRAPBOOKINGU!

Nazywam się Eunika Jedynak i jestem scraperką, a także producentką półproduktów do scrapbookingu i ogólnopojętego rękodzieła. Poznaj moje tekturki i arkusze grafik do wycinania.

Prowadzę warsztaty i kursy online, które uczą jak tworzyć, a także jak wyceniać i promować swoje dzieła. Stworzyłam pierwsze w Polsce miejsce do kompleksowej nauki scrapbookingu – Klub Scraperek, a także jestem autorką kursów “Scrapbooking – zaczynam na serio” oraz “Wycena prac scrapbookingowych”.

Zapisz się na mój newsletter, a co tydzień otrzymasz ode mnie nowe napisy do projektów scrapbookingowych. W każdy czwartek na fanpage’u o godz. 19:30 tworzę na żywo kartkę z mapki (takich spotkań było już ponad 130). Jeśli masz do mnie pytanie, pisz śmiało: kontakt@eunikajedynak.pl.
Zapraszam na mój fanpage oraz konto na Instagramie, gdzie znajdziesz najświeższe informacje gdzie i kiedy prowadzę darmowy warsztat, a także zapoznasz się z moimi scrapbookingowymi inspiracjami 🙂
Facebook fanpage: https://www.facebook.com/artemisjahandmade
Instagram: https://www.instagram.com/artemisja.eunika.jedynak
Zerknij także do zakładki “Sklep”, w której możesz zaopatrzyć się w piękne tekturki mojej produkcji, a także dodatki do wycinania, kleje i taśmy dystansowe. Zachęcam także do wzięcia udziału w moich warsztatach – zarówno tych darmowych, jak i płatnych – z materiałami do tworzenia. 

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia i polubienia mojego profilu na Facebook’u.

Jest to miejsce, w którym daję znać o najważniejszych projektach, pokazuję swoje prace, prowadzę cotygodniowe live’y (zmagania mapkowe), a także organizuję różne zabawy z nagrodami 🙂

Moje małe sukcesy

Instagram

Moja firma została założona ze wsparciem Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.