Strona Główna

Cześć! Mam na imię Eunika.

Moją największą pasją jest scrapbooking – tworzę oraz uczę kobiety, że każda z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce. Stronę, na której jesteś stworzyłam sama. Prowadzę także profil na FacebookuInstagramie oraz regularnie umieszczam swoje prace na Pinterest.

Zarządzam jedną z ciekawszych Facebook’owych grup scrapbookingowych w Polsce: Scrapbooking – jak zacząć na serio. Mam także własną grupę inspiracyjną: Eunika Jedynak inspiruje💙, na którą Ciebie serdecznie zapraszam.

Prowadzę warsztaty i szkolenia online zarówno z tego, jak tworzyć, a także jak wyceniać, promować i sprzedawać swoje produkty scrapbookingowe. W 2019 roku stworzyłam Klub Scraperek, tj. miejsce, w którym w ustrukturyzowany sposób uczę scrapbookingu. Jest to długofalowa edukacja online z platformą, regularnymi warsztatami i nowymi lekcjami scrapbookingu. Jestem autorką dwóch kursów online:
– biznesowy kurs scrapbookingu „
Scrapbooking – jak zacząć na serio”,
– kurs „
Wycena prac scrapbookingowych”.
Oba kursy realizowane są raz na rok.
A w II kwartale 2020 roku ruszy mój trzeci kurs: „
Facebook & Instagram dla Scraperek„. Aktualnie możesz zapisać się na listę osób zainteresowanych tym kursem (na tę listę jak tylko ruszy kampania promocyjna, wyślę wskazówki dotyczące komunikacji w social mediach, a także zniżkę na kurs). Link do zapisu: ZAPISZ SIĘ.

Co Ciebie najbardziej interesuje?

Darmowa grupa na Facebook


Specjalnie dla osób, które chcą nauczyć się scrapbookingu – dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem kartek, albumów oraz kreatywnych projektów z papieru lub też chcą zrobić swój pierwszy krok w tym kierunku, stworzyłam darmową grupę na Facebook’u.
Grupa Scrapbooking – jak zacząć na serio ma na celu wsparcie osób na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każdy kiedyś zaczynał.

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia i polubienia mojego profilu na Facebook.

Pokazuję w nim nowości kartkowe oraz od czasu do czasu daję znać co nowego będzie się niebawem działo =)

Co poniedziałek czeka Ciebie inspirujący cytat, najczęściej powiązany z twórczością, ale też z realizowaniem marzeń i mierzeniem wysoko =)

Moje małe sukcesy

Instagram