Strona Główna

eunika-jedynak-zdjęcie

Cześć! Mam na imię Eunika.

Moją największą pasją jest scrapbooking, w związku z tym informacji na ten temat znajdziesz tu najwięcej. Poza tym uczę kobiety, że każda z nas jest w stanie stworzyć coś kreatywnego z papieru. Pasjonuję się marketingiem online, tematami związanymi z mediami społecznościowymi oraz generalnie obecnością w sieci, stąd postanowiłam stworzyć w niej swoje małe miejsce.

Co Ciebie najbardziej interesuje?

Poczęstuj się moimi najnowszymi wpisami na blogu =)

Jak robić dobre zdjęcia pracom scrapbookingowym?

Jeśli nie jesteś zadowolona z jakości zdjęć Twoich prac - są zbyt ciemne, niewyraźne, nie wiesz jak je wykadrować - lub masz jeszcze inne problemy - ten wpis jest dla Ciebie!

eunika jedynak scrapbooking kartki scrapbookingowe kurs scrapbooking

Share Week 2019 – blogi, które czytam i polecam

Wejdź i sprawdź jakie trzy blogi czytam najczęściej i jakie polecam. Dodatkowo wyróżniłam jeszcze jednego bloga - jeśli jesteś początkującą scraperką, będzie to dla Ciebie cudowne miejsce!

Jak zacząć tworzenie biznesu scrapbookingowego?

Nie wiesz jak zacząć sprzedawanie swoich prac, gdzie warto się pojawiać i promować, a co możesz spokojnie sobie odpuścić?
Zajrzyj i sprawdź =)

Darmowa grupa na Facebook


Specjalnie dla osób, które chcą nauczyć się scrapbookingu – dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem kartek, albumów oraz kreatywnych projektów z papieru lub też chcą zrobić swój pierwszy krok w tym kierunku, stworzyłam darmową grupę na Facebook’u.
Grupa Scrapbooking – jak zacząć na serio ma na celu wsparcie osób na początku ich drogi scrapbookingowej poprzez dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, pamiętając o tym, że każdy kiedyś zaczynał.

Polub mnie na Facebook

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia i polubienia mojego profilu na Facebook.

Pokazuję w nim nowości kartkowe oraz od czasu do czasu daję znać co nowego będzie się niebawem działo =)

Co poniedziałek czeka Ciebie inspirujący cytat, najczęściej powiązany z twórczością, ale też z realizowaniem marzeń i mierzeniem wysoko =)

Moje małe sukcesy

Instagram